Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Internet ADSL


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 16
  • 81
  • 0

Internet ADSL

Czesc, czy na stronie oragne znajde gdzies oferte internetu ale NIE po swiatlowodzie? Tylko np. po adsl. PYtam nie bo nie moge znalezc, a swiatlowodu nie mam w domu.

4 ODPOW. 4

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5496
  • 22112
  • 181

Internet ADSL


@turbinenapisał(-a)

Czesc, czy na stronie oragne znajde gdzies oferte internetu ale NIE po swiatlowodzie? Tylko np. po adsl. PYtam nie bo nie moge znalezc, a swiatlowodu nie mam w domu.


Na tej stronie:

https://www.orange.pl/

klikasz "chcę internet" i dostaniesz to co jest możliwe w Twojej lokalizacji.

PS. To że "swiatlowodu nie ma w domu" nie znaczy, że się go nie da założyć. Jeśli to byłoby technicznie możliwe, to zwykle jest to robione za darmo (jeśli boisz się kosztów). Usługi na łączach miedzianych są powoli wycofywane. Nowych linii się nie buduje a stare naprawia tylko na tyle na ile to konieczne. Alternatywą dla światłowodu są w tej chwili raczej oferty komórkowe. IMHO nie ma czego żałować.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18416
  • 52658
  • 710

Internet ADSL

@turbine jest na stronie propozycja oferty innej opcji internetu niż światłowód. Trzeba przejść weryfikację na stronie:

https://www.orange.pl/internet/internet-domowy

Na dole jest przycisk Sprawdź adres. Po weryfikacji dostaniesz ofertę usługi internetowej dla Twojej lokalizacji.

 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12954
  • 53212
  • 617

Internet ADSL

@turbine  czytaj jednak ze zrozumieniem, szczególnie  wzmianki o kwotach i rabatach. Nie  przegap bonusów w trakcie zamawiania...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Internet ADSL

Nie do końca jestem pewien, czy na sprawdzeniu adresu się skończy. Można się dać "zapętlić" w niepotrzebny ruch, kierowany na stronie Orange. Nie powinno tak być, jak na obrazku, a na miedzi więcej u mnie nie wyciągnie.światełko Orange.JPG