Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Dlaczego wybraliście Orange jako swojego operatora ? :)


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 522
  • 1879
  • 13

Dlaczego wybraliście Orange jako swojego operatora ? :)

Najlepiej chodzi Internet LTE, blisko nadajnik. Miałem jakiś czas Play LTE ale zwolnił znacznie.
Orange ma dobre pakiety na kartę, osobiście od lat używam rok za 300/360zł. W kwietniu będę doładowywał konto a potem ponownie przedłużę o rok.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Dlaczego wybraliście Orange jako swojego operatora ? :)

A czy przy przenoszeniu numeru na kartę z innego operatora do orange  robiąc to online trzeba potwierdzić to smsem na numerze przenoszonym?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18408
  • 52636
  • 710

Dlaczego wybraliście Orange jako swojego operatora ? :)

@Januszbba trzeba wpisać kod otrzymany SMS-em.

Jest też informacja o potrzebie wpisania kodu na stronie:

https://www.orange.pl/view/przenies-numer-do-orange

po wybraniu przycisku Przenieś numer.

Przeniesienie numeru bez potwierdzania kodem otrzymanym SMS-em zrobisz tylko w salonie na dowód osobisty.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Dlaczego wybraliście Orange jako swojego operatora ? :)

@ketrasaArtur  Dzięki 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 49
  • 247
  • 0

Dlaczego wybraliście Orange jako swojego operatora ? :)

Zaczęło się od Neostrady 5 lat temu. Zamieszkałem z moją drugą połówką i okazało się że internet mobilny LTE z limitem 100 GB od fioletowych nie wystarczał na nasze potrzeby. Internet po kablu świadczyło tylko Orange, mimo wielu krytycznych opinii których naczytałem się w internecie zdecydowałem się na przyłączenie. Prędkość była zawrotna bo aż 30 Mb/s ale w porównaniu z internetem od fioletowych- 6 Mb/s to i tak był skok technologiczny. Neostrada spisywała się bardzo dobrze pod względem stabilności usługi jak i awaryjności (0 awarii) to też dołączyłem numer komórkowy i zyskałem Orange Love Mini 😉 Na jesieni zeszłego roku w końcu zyskałem możliwość podłączenia światłowodu co też zaraz uczyniłem i przeniosłem usługi na światełko. Teraz mam prędkość 300 Mb/s i jest super, myślę nawet o dołączeniu telewizji. Moim zdaniem konkurencja nie oferuje takich cen jak Orange w pakiecie łączonym. Przeliczyłem sobie ofertę UPC i nie wyglądało to zbyt obiecująco. Więc podsumowując wybrałem Orange bo nie miałem innego wyjścia, teraz jednak przekonałem się że to była trafna decyzja bo jakość usług jak i cena są zadowalające.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 65
  • 210
  • 0

Dlaczego wybraliście Orange jako swojego operatora ? :)

Za niedługo będę już mógł mieć światłowód od Orange i też jako jeden z dwóch ma jakikolwiek zasięg u mnie, bo u poprzedniego operatora (Plus) najczęściej mogłem zobaczyć obok zasięgu E a czasami 3G. Oferta też dość korzystna. Na domowym (NJU czyli zasięg Orange) prędkości około 20Mbps bez anten kierunkowych i na routerze jest jedna lub dwie kreski. Jak na te ceny i zasięg to jestem zadowolony.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32319
  • 36186
  • 1366

Dlaczego wybraliście Orange jako swojego operatora ? :)

Mam być szczery?

Na początku rodzina - byli pracownicy PPTiT i TP i to był pierwsze związki z poprzedniczką Orange. W międzyczasie w trakcie studiów i trochę po - praca dla ówczesnego Orange Customer Service.

Na dziś - to po części te forum powoduje, że jestem z telefonem w Orange 🙂

Druga rzecz to kwestia zaufania. Nie będę twierdził, że wszystko działa idealnie, że nie zdarza mi się nigdy niczego nie reklamować - ale zawsze wiem, że nie reklamuje byle czego i wszystkie, póki co sprawy znalazły swój pozytywny finał 🙂

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Dlaczego wybraliście Orange jako swojego operatora ? :)


Co do pytania z tematu... 

w czasach gdy łączyłem się z operatorem, dawniej Telekomunikacja, bo rozpoczynałem od telefonu stacjonarnego - wyboru nie było.

Komórkę też brałem z Ideii, konkurencji też było mniej... 

Internet - początkowo modem od Orange, potem na kilka lat związałem się z dostawcą prywatnym, w technologii "radiówka". Długo na mojej prowincji nie było konkurencji w tym obszarze... teraz mamy światłowód... ale tak jak napisał tu ktoś inny, pakietowo - komórki, net i tv... wydaje się finansowo taniej niż inne oferty, które się pojawiły... 

__________________

* c.d. wpisu w temacie Konkurs 📣 Wyzwanie wielkanocne: Zbierz pisanki do koszyczka 🐣🥚🥚 – moderator Kinga

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 149
  • 659
  • 4

Dlaczego wybraliście Orange jako swojego operatora ? :)


Z uwagi na fakt, że beneficjentem POPC u mnie było Orange, stwierdziłem, że biorę internet od operatora, który zarządza infrastrukturą, w razie problemów jestem zdania, że są w stanie zareagować najszybciej. Poza tym doszedłem do wniosku, że gdyby nie chęć ze strony Orange na budowę POPC w moim regionie to pewnie nikt by się za to nie wziął przez kolejne naście lat, więc w ten sposób chciałem docenić ich starania. Wcześniej miałem internet WiFi od lokalnego operatora (przez 10 lat), ale to był dramat pod każdym względem, uciekłem do LTE ale tu też różowo nie było (nawiązując do koloru - właśnie w tej sieci przez 2 lata miałem pierwszą umowę na LTE, działało świetnie dopóki firma nie wymyśliła, że będą sprzedawać internet bez limitu danych - ja miałem ofertę z limitem 150 GB, z dnia na dzień przybyło tak dużo klientów, że transfer spadł mi z stabilnych 70-100 Mb/s do 2-5 Mb/s, poza tym pilnowanie ciągłe GB było przytłaczające), skończyła się umowa uciekłem do internetu pre-paid właśnie w Orange, którego LTE w mieście działa po dziś dzień bardzo wydajnie. To też spowodowało, że przeszedłem z telefonem do oferty FLEX, z której jestem bardzo zadowolony od przeszło 2 lat. Przenosząc numer z MVNO na sieci zielonego operatora nie byłem nawet świadomy na czym ten cały FLEX polega i jak świetna to jest oferta. Do przeniesienia nr telefonu skłoniło mnie brak VoLTE w sieci MVNO, za każdym razem przy połączeniach zrzucało do sieci 3G. Poza tym możliwość drugiej bezpłatnej karty SIM oraz niezliczona ilość darmowych GB w ramach promocji, stawiam wobec tego ofertę Orange na podium.

Anonim

Nie dotyczy

Dlaczego wybraliście Orange jako swojego operatora ? :)

Ja wybrałem Orange, bo 3/4 rodziny, ma nr w Orange 😄