Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nju -> Flex - jak wygląda korzystanie z pakietu internetu na kilku numerach we Flex?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Nju -> Flex - jak wygląda korzystanie z pakietu internetu na kilku numerach we Flex?

Witam,

 

jestem obecnie w nju i mam zarejestrowane na dwóch kontach łącznie 5 różnych numerów (2 + 3). Z uwagi na potrzebę posiadania usługi eSim, chciałbym przenieść całość do Flex i mam wątpliwość czy oferta "Strefy kart SIM" umożliwi mi funkcjonowanie na podobnych zasadach co oferta nju (w moim przypadku abonament para + abonament trio), po zamówieniu tylko jednej opcji Flex, np tej za kwotę 80 zł (150 GB):

1) czy taka jedna oferta rozdzielałaby się zwyczajnie na 5 numerów przeniesionych z nju? 

jeżeli tak, to:

2) czy przydzielony pakiet danych internetowych na poszczególnych numerach wykorzystuje się po prostu z całej puli 150 GB (tak samo z roamingiem)?

 

 

 

________________

Doprecyzowana nazwa tematu - moderator Wojciech.

2 ODPOW. 2

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Nju -> Flex - jak wygląda korzystanie z pakietu internetu na kilku numerach we Flex?

@chlebak jeden numer, jeden plan, chyba, że pozostałe numery przeniesiesz do oferty Rodzina, wtedy główny numer za 80 zł, pozostałe za 15 zł. 150 GB z planu możesz sobie przerzucić na numery w rodzinie wedle potrzeb, np: po 20 GB na 4 numery, na głównym zostanie 70 GB.

W planie za 80 zł masz do dyspozycji 13,81 GB w roamingu, tych GB nie można podzielić na numery z Rodziny, tylko do wykorzystania na numerze głównym.

 

Żeby wszystkie numery były funkcjonalne w pełni, najlepiej dla wszystkich 5-ciu założyć niezależne konta, przy czym obecnie najtańszy plan wynosi obecnie 30 zł.

Po przejściu do FLEX, nie można już wrócić do NJU, chyba, że numery przeniesiesz do konkurencji a następnie do NJU.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 212
  • 875
  • 4

Nju -> Flex - jak wygląda korzystanie z pakietu internetu na kilku numerach we Flex?

Teraz droga powrotna do nju nieco się skróciła.

Można z flex przejść do Orange na kartę, a stamtąd to już tylko jeden sms do nju.