Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

aktywacja TV i telefonu domowego

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

aktywacja TV i telefonu domowego

Z poziomu forum tego tak indywidualnie nikt nie wyjaśni.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 45
  • 24
  • 1

aktywacja TV i telefonu domowego

Chyba ten cenni jaki za kulisami aktualnej promocji w Orange jest dosyłany po podpisaniu umowy przynajmniej w moim przypadku wszystko tłumaczy, Cennik jest pod tytułem :Cennik Pakietu Orange Love
Internet/TV/Telefon domowy/Telefon komórkowy; Cennik dotyczy umów i aneksów zawieranych od 19 sierpnia 2019 r.: bezpośredni adres ale do cennika Pakietu Love

https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/11334/f67349b2-b20e-436e-8966-273fb7046cec.pdf

Oraz Screen z pierwszej strony dosłanego cennika z którego i nazwa Cennika Pakietu Love, tym bardziej słowo pakietu "promocyjnego" powtarzane jak mantra w agresywnej reklamie po prostu już zniknęło. Cennik jaki otrzymałem jest prawie identyczny z Cennikiem Pakietu Love też bez słowa promocyjny
Jego nazwa to Cennik pakietu usług Intranet z Usługą TV i telefonem, pierwsza strona w załączeniu.

 

Niemniej prosiłby o podanie szczegółów jak było / jest w waszych przypadkach, - czyli cokolwiek z wykładni jaka zaistniała w ramach na co dzień reklamowanej nie tylko w Salonach Orange nowej promocji.

wiele standartów.JPG


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

aktywacja TV i telefonu domowego

Pozycja -bieżące wykorzystanie- nalicza standardowe kwoty bez uwzględnienia promocyjnych stawek czy ew rabatów i ustaleń. 
nie przejmowałbym się tym i czekał na fakturę. U mnie pokazuje zawsze zawyżone kwoty.

 

PS. nie ma opłaty za aktywacje multinagrywarki, a ew 10 zł za jej użytkowanie. Dla nowych umow tj zawieranych po czerwcu tego roku czyli tak jak Twoja nie ma żadnej opłaty za nią, biezace wykorzystanie będzie pokazywało, ale na fakturze nie będzie opłaty. I zgadzam się z Tobą, że jej funkcjonalności są bardzo skromne, tzn na ilości kanałów gdzie jest dostępna to bardzo mała liczba kanałów, a tam gdzie jest bez opcji nagrywania tylko zaledwie cofnięcia danego obecnie emitowanego do programu do początku. Opcja nagrywania jest na dosłownie kilku kanałach, akurat te których nie oglądam, bądź rzadko. I od niedawna kanały TVN i Discovery po cofnięciu do początku nie można przewijać w przód np podczas reklam- komunikat ze z winy nadawcy, wcześniej można było przewijać tez w przód. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 45
  • 24
  • 1

aktywacja TV i telefonu domowego

Zawarłem Umowę w Salonie w Lublinie na 24 miesiące 04-10-2019  natomiast cennik oraz naliczone kwotę 199 zł na swoim koncie Mój Orange dostałem jak dla Umowy na czas niekreślony. Zgadza się np. kwota aktywacji z otrzymanego cennika poczta e-mail, wiec staram się zareagować. To samo co piszesz usłyszałem z ust doradcy z telefonu 510 100 100 dzisiaj po godz. 7 rano. Ja mam umowę na 24 miesiące i tzw. Wyciąg z umowy o świadczenie Pakietów z 04-10-2019 natomiast zmianę dostałem email od Orange, wcześniej od mojego konsultanta z Salonu Orange w Lublinie otrzymałem MMS z nieczytelnymi danymi . Miedzy innymi większość danych ( dokumentu z MMS) pasuje do zapisanych automatycznie po aktywacji usług TV i telefonii na Moim koncie Orange. Ale się po prostu różnią z tymi jakie otrzymałem 04-10-2019 w formie pisemnej, wiec gdybym próbował nawiązać kontakt z obsługa Orange jedynie na podstawie tylko informacji z pisemnej wersji to bym pewnie miał problemy,. Na szczęście a może na nieszczęście komórkę mam  z numerem od kilkunastu lat. Nadal nie otrzymałem czytelnej papierowej wersji nowego Wyciągu z Umowy. Nie wiem też do czego posunęli się zmieniając sam Wyciąg z umowy z nowymi wpisanymi danymi, jeżeli zmieniono też samą Umowę to pewnie tylko ja mam problem? W przypadku tak dużego podmiotu jak Orange, to my musimy udowadniać swoją niewinność.

Anonim

Nie dotyczy

aktywacja TV i telefonu domowego

@cokolwiek , Ty napisałeś, że promocje są od 19-ego, a ja widzę od 18-ego. To jest ta promocja na 300Mb/s? Bo jest jeszcze drugi regulamin z datą od 18-ego. Zobacz zresztą sam:

1-3-19.PNG2-3-19.PNG


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

aktywacja TV i telefonu domowego

powiem tak

ustalenia warunków w salonie a potem naliczenia na fakturze oraz to co pokazuje mój Orange to 3 różne wersje -ja tak miałem. 
1 fakturę i 2fakture po zawarciu umowy musialem reklamować z udziałem pracownika salonu, docelowo z kolejnym miesiacem miałem 

korekty (tez błędne) i po drugiej reklamacji miałem poprawne naliczenia. 
na mój Orange w ogóle lepiej nie patrzeć w kwestii naliczeń bo tam są standardowe opłaty cennikowe wiec jeśli masz jakieś dodatkowe promocje do cennika/ regulaminu to tam ich nie zobaczysz. 
Jesli umowę zawierales jako przeniesienie to nie powinieneś w ogóle płacić za aktywacje, można tak. Jeśli nie było to przeniesienie z innego adresu i nie miales wcześniej umowy z Orange to te 49,99 wg regulaminu, wiec spokojnie poczekaj do 1 faktury i tam zobaczysz jakie masz naliczenia. Bo te z Mój Orange to tak jak pisałem (mi tez w mojorange w rozliczenia bieżąca nalicza się multinagrywarka 10zl, a na fakturze nie ma tej pozycji, bo umowy zawarte w tym roku po czerwcu maja to za 0zl).


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 45
  • 24
  • 1

aktywacja TV i telefonu domowego

ha mam na koncie Orange potwierdzone że umowa jest zawarta na 24 miesiące, ale cennik przesłano mi z umów na czas nieokreślony, do tego cennika pasują też wpisane koszty aktywacji. To utworzyło BZDURĘ  w postaci Umowy na 24 miesiące ale na warunkach dla umów na czas nieokreślony. Więc są powody do niepokoju, tym bardzie ze rzesza rzeczników póki co bez wskazania jej palcem nie potrafiła sytuacje absurdalne i wyjątki w których na mocy samego prawa klient powinien mieć prawo nadal do reklamacji. Sam produkt nie jest dostarczony bezpośrednio po zawarciu umowy dopiero po jakimś czasie zdalnie aktywowany.

W moim przypadku pojawiły się też jakieś samodzielne korekty operatora Orange w szczegółowym Wyciągu z umowy, w postaci innego przydzielonego numeru pakiety TV innego PIN a to są istotne zmiany w zawieranej umowie. Klienci nie powinni być traktowany bezpodmiotowo w umowach, to stanowi nawet obrazę i koliguje z prawami człowieka.Umowa na 24 miesiąceUmowa na 24 miesiąceKoszty aktywacji pasują do przesłanego cennika na umowy na czas nieokreślony w OrangeKoszty aktywacji pasują do przesłanego cennika na umowy na czas nieokreślony w Orange


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

aktywacja TV i telefonu domowego

Bałagan tam panuje i tez mialem wiele sytuacji potwierdzających tezę. Wiele spraw musiałem wyjaśniać, reklamować, dowiadywać się, dodatkowe koszty za to ponosząc bo wiele spraw musiałem przez infolinie (płatna dla swoich klientów z numerami w Orange) wyjaśniać, a tam co konsultant to inna wersja. No i masa czasu na to, bo jakbym płacił nie patrząc w szczegóły to bym dawał sie oszukiwać. Na szczescie w salonie mam osobę, która jest kompetentna. No cóż.

PS. Uważaj bo zaraz obrońcy firmy się odezwa i będziesz karcony za złe słowa, na tym forum można tylko się dobrze wypowiadać
życzę udanego wyjaśnienia sprawy, poszedłbym do sprzedawcy i to wyjaśniał. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 45
  • 24
  • 1

aktywacja TV i telefonu domowego

Już pojawił się nowy wpis na moim koncie Mój Orange, ale ponieważ samej faktury na ustalony adres e-mail jeszcze nie otrzymałem więc nie wiem jakie są moje koszty aktywacji i dlaczego.

 

StanKontaOrange2019-10-15-20.JPG

 

 

Dla przypomnienia mojej opisywanej sytuacji w ramach Orange stacjonarne skorzystałem z tak przedstawionej oferty w popularnej drukowanej reklamie z salonów Orange.

 

OfertaOrangeLoveinneOpcje-ok1.jpg

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

aktywacja TV i telefonu domowego

To oferta i cena za jeden miesiąc. Podejrzewam że doszła aktywacja i wyrównanie związane z aktywacją w trakcie okresu rozliczeniowego. Ale to na pdf powinno być szczegółowo.