Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

aktywacja TV i telefonu domowego

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 45
  • 24
  • 1

aktywacja TV i telefonu domowego

Dziękuję, chociaż nie mam jeszcze dostępu do samej właściwej faktury to jednak mam dostęp do jej prawdopodobnie szczegółów i jeszcze z poziomu konta Mój Orange. W moim przypadku taka kwota do zapłaty wynika z wprowadzenia opłaty z góry za abonament w wysokości 111,17 zł.

 

Są w dalszej części tego wstępnego ale już nowego zestawienia jakieś mniejsze kwoty np. za korzystanie z tzw. telefonii stacjonarnej Voip w trakcie kontaktowania się Obsługa Orange-ale w porównaniu z taką specjalna opłatą z góry są mniej istotne w tym zestawieniu.

 

Przy okazji chociaż Orange wprowadził w swojej ofercie tzw. telefon stacjonarny to niestety nie ma żadnego przydzielonego numeru telefonu stacjonarnego do jego obsługi. Pozdrawiam

skladoweFaktury.JPG


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

aktywacja TV i telefonu domowego

Jakie numeru poszukujesz do obsługi?

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 45
  • 24
  • 1

aktywacja TV i telefonu domowego

Wybrałem tylko pakiet telefonu stacjonarnej Voip z którego nie mogłem zrezygnować decydując się na taką promocję w Orange, więc skoro już mam wskazany byłby taki sam numer z obsługi Orange w ramach "rozmów bez limitu". Ale już pytałem nawet w kilku Salonach Orange, podobno nie ma żadnego przedzielonego numery stacjonarnego do obsługi Orange, w tym nawet do obsługi usług telefonu stacjonarnego Voip. Ale umowa czasowa wiec powinna szybko zlecić.

 

Przy okazji szkoda że z tym dekoderem Samsunga tylko dostępny jest dźwięk stereo, zastanawiam się też przejadając to forum dlaczego nikt z ogólnej społeczność Nasz Orange nawet  nie protestuje że wszystkie pakiety w tym wykupiony nie są zupełnie oznaczone w takim dekoderze? A wystarczyłoby nawet proste oznaczenie pierwszymi literami nazwy pakietu- byłoby to duże ułatwienie - skoro nie ma opcji załadowania jednym kliknięciem  pakietów zakupionych z dodatkową opcją samodzielnego ustawiania jego kolejności czy ukrycia niechcianych programów.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

aktywacja TV i telefonu domowego

Bezpłatnych infolinii w Orange nie ma od iluś lat kiedy mocno obniżono ceny usług.

Co do oznaczenia pakietów. To drażliwa kwestia. Niektóre pakiety sprzedawana pod tą samą nazwą np. 5 lat temu a teraz mogą mieć inną zawartość kanałów (zwykle do max 5 się różnią). A jak masz propozycje zmian - zgłoś pomysł https://nasz.orange.pl/t5/forums/postpage/board-id/Nasz-Orange-Pomysly i zachęć innych do głosowania.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 45
  • 24
  • 1

aktywacja TV i telefonu domowego

To może być przykre i stresujące w trakcie samodzielnego zestawiania zakupionego Pakietu. Pozornie mamy te same programy do wyboru w całej udostępnionej Usłudze TV Orange, ale nie wiemy czy na pewno mamy do niego prawo - skoro jest po kilka dublujących się w całym zestawieniu więc pewnie są przypisane do rożnych pakietów. Proste oznaczenie pierwszą literą lub skrótem z nazwy pakietu byłoby dobrym rozwiązaniem.