Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Własna lista kanałów

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 1

Własna lista kanałów

Witam,

jakiś czas temu chciałem przejść do Orange na TV+Internet ale z informacji jakie znalazłem tworzenie własnej listy kanałów to jakieś nieporozumienie na dekoderze ICU-100, i lista po dodaniu kanałów do ulubionych zamiast nadać im zwykłą kolejność 1.2.3.4.5.... itd. zostawia stare numery kanałów i lista wygląda jak jakiś szyfr 2.13.45.60.3... itd.

 

Nie znalazłem zadnych nowych informacji od czasu kiedy ostatni raz szukałem, więc domyślam się że nic się nie zmieniło w oprogramowaniu dekodera. Ale wolałbym się upewnić.

 

Czy ciągle brak możliwości tworzenia własnej listy kanałów użytkownika i jest tylko możliwość dodawania do ulubionych, gdzie zostaje orginalna numeracja?

 

Z góry dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 1

Własna lista kanałów

Cóż, wielka szkoda że Orange nie potrafi wprowadzić tak drobnej lecz jakże funkcjonalnej funkcji, która w dekoderach innych dostawców jest od lat czymś normalnym.

 

Wychodzi na to że bedzie trzeba zostać u obecnego dostawcy.

 

Wielkie dzieki za odopwiedź.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Własna lista kanałów

jest tak jak piszesz 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 1

Własna lista kanałów

Cóż, wielka szkoda że Orange nie potrafi wprowadzić tak drobnej lecz jakże funkcjonalnej funkcji, która w dekoderach innych dostawców jest od lat czymś normalnym.

 

Wychodzi na to że bedzie trzeba zostać u obecnego dostawcy.

 

Wielkie dzieki za odopwiedź.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Własna lista kanałów

Sprawa była już kilka razy tu poruszana, proponuję abyś zgłosił pomysł TUTAJ.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Własna lista kanałów


@will7napisał(-a)

Witam,

jakiś czas temu chciałem przejść do Orange na TV+Internet ale z informacji jakie znalazłem tworzenie własnej listy kanałów to jakieś nieporozumienie na dekoderze ICU-100, i lista po dodaniu kanałów do ulubionych zamiast nadać im zwykłą kolejność 1.2.3.4.5.... itd. zostawia stare numery kanałów i lista wygląda jak jakiś szyfr 2.13.45.60.3... itd.

 

Nie znalazłem zadnych nowych informacji od czasu kiedy ostatni raz szukałem, więc domyślam się że nic się nie zmieniło w oprogramowaniu dekodera. Ale wolałbym się upewnić.

 

Czy ciągle brak możliwości tworzenia własnej listy kanałów użytkownika i jest tylko możliwość dodawania do ulubionych, gdzie zostaje orginalna numeracja?

 

Z góry dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam.


 

No ja w nc+ mam tak samo i nie widzę problemu. Na początku listy mam TVP1 na kanale 11 i tak zaczynam przeglądać własną listę. Czyli 11 i lecę dalej przyciskiem "progr" kolejne kanały z ustawionej przez siebie listy. Kwestia przyzwyczajenia.