Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

dysk zewnętrzny do Samsung ICU 100

ROZWIĄZANE

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 1

dysk zewnętrzny do Samsung ICU 100

wkrótce zostanę przyłączony do sieci Orange i - o ile dobrze zrozumiałem agenta firmy - do odbioru telewizji otrzymam dekoder Samsung ICU 100. Z tego, co zdążyłem doczytać nie ma on dysku twardego i można dokupić takowy od Orange (chyba 320 GB za 49 zł.?), albo dołączyć własny. Pytanie tylko, czy może to być dowolny dysk, czy też musi spełniać jakieś wymagania? A może jest tylko jeden kompatybilny - ten oferowany przez Orange?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 1

dysk zewnętrzny do Samsung ICU 100

dla innych zainteresowanych - nieco na ten temat znalazłem jeszcze tu:

orange (zakładka "pytania i odpowiedzi", pkt 😎

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

26 ODPOW. 26
Anonim

Nie dotyczy

dysk zewnętrzny do Samsung ICU 100


tropikey napisał(-a):

wkrótce zostanę przyłączony do sieci Orange i - o ile dobrze zrozumiałem agenta firmy - do odbioru telewizji otrzymam dekoder Samsung ICU 100. Z tego, co zdążyłem doczytać nie ma on dysku twardego i można dokupić takowy od Orange (chyba 320 GB za 49 zł.?), albo dołączyć własny. Pytanie tylko, czy może to być dowolny dysk, czy też musi spełniać jakieś wymagania? A może jest tylko jeden kompatybilny - ten oferowany przez Orange?


@tropikey Według instrukcji to dowolny tutaj


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 1

dysk zewnętrzny do Samsung ICU 100

dzięki 🙂

Czy oprócz takiej skróconej ulotki, jest gdzieś dostępna pełna instrukcja do tego dekodera?

Anonim

Nie dotyczy

dysk zewnętrzny do Samsung ICU 100


tropikey napisał(-a):

dzięki 🙂

Czy oprócz takiej skróconej ulotki, jest gdzieś dostępna pełna instrukcja do tego dekodera?


@tropikey Takiej instrukcji nie maEmotikon: Smutny


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 4
  • 1
  • 1

dysk zewnętrzny do Samsung ICU 100

dla innych zainteresowanych - nieco na ten temat znalazłem jeszcze tu:

orange (zakładka "pytania i odpowiedzi", pkt 😎


Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

dysk zewnętrzny do Samsung ICU 100

Z tego co wiem, to instrukcja jest w trakcie powstawania 🙂


Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

dysk zewnętrzny do Samsung ICU 100


vdsl2 napisał(-a):


@tropikey Według instrukcji to dowolny tutaj


Nie do końca dowolny, zalecany albo nawet wymagany jest dysk USB 3.0


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 11
  • 1

dysk zewnętrzny do Samsung ICU 100

Bardziej dokładna instrukcja bu się przydała.Np.jaka jest wydajność prądowa tego gniazda USB z tyłu?

Nie bez powodu niektóre dyski mają zalecenie zasilania z dwóch gniazd USB.

Przydało by się też info tego gniazda dżek.Na czubku wtyku jest Video dalej L/P i Masa.

Mam ubytek słuchu i używam słuchawek bezprzewodowych.Tak jak w niektórych tunerach

TV naziemnej jest wyjście słuchawkowe to tutaj jest kombi.Mogę ściszyć TY i nie draznić sąsiadów.Co z tego że jest dołączony kabel SVIDEO jak trzeba się gmnastykowć z przejściówkami.

 


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

dysk zewnętrzny do Samsung ICU 100

Dysk ma zasilanie na szerszą wtyczkę, czyli tak jak większość obecnych dysków. Oczywiscie z dekodera USB 3.0, a w obudowie dysku jest szersze podwójne gniazdo składające się jakby z dwóch różnych, jednego mini USB oraz drugiego mikro USB.

 


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

dysk zewnętrzny do Samsung ICU 100

Co do gniazda jack, to nie sprawdzałem, ale skoro dotychczas używałeś słuchawek podłączonych do tv lub kina domowego, to nic się w tym zakresie nie zmieni.