Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[TV SAT] Znikające ulubione kanały, które trzeba ustawiać od nowa + TVP3 Reg - inna niż Warszawa

ROZWIĄZANE

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

[TV SAT] Znikające ulubione kanały, które trzeba ustawiać od nowa + TVP3 Reg - inna niż Warszawa

A ja mam inny problem. Co 2, 3 dni znikają mi ulubione kanały i muszę ustawiać od nowa.  O co w tym chodzi?

Chciałem też mieć TVP3 Regionalną Wrocławską, a nie Warszawę. Dzwoniłem na infolinię i Pani poinformowała mnie, że się nie da ustawić TVP3 Wrocław.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

[TV SAT] Znikające ulubione kanały, które trzeba ustawiać od nowa + TVP3 Reg - inna niż Warszawa


Marson83 napisał(-a):

A ja mam inny problem. Co 2, 3 dni znikają mi ulubione kanały i muszę ustawiać od nowa.  O co w tym chodzi?

Chciałem też mieć TVP3 Regionalną Wrocławską, a nie Warszawę. Dzwoniłem na infolinię i Pani poinformowała mnie, że się nie da ustawić TVP3 Wrocław.


Co do tv regionalnych, dostęp do nich uzyskasz wyłącznie poprzez tv naziemną. W tv sat opcja ta jest niedostępna, stad obecność tylko tv region wa-wa. Efektem "znikania" ulubionych, może być problem z samym dekoderem, wtedy musiałbyś go wymienić. Jaki model dekodera?

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

[TV SAT] Znikające ulubione kanały, które trzeba ustawiać od nowa + TVP3 Reg - inna niż Warszawa


Marson83 napisał(-a):

A ja mam inny problem. Co 2, 3 dni znikają mi ulubione kanały i muszę ustawiać od nowa.  O co w tym chodzi?

Chciałem też mieć TVP3 Regionalną Wrocławską, a nie Warszawę. Dzwoniłem na infolinię i Pani poinformowała mnie, że się nie da ustawić TVP3 Wrocław.


Co do tv regionalnych, dostęp do nich uzyskasz wyłącznie poprzez tv naziemną. W tv sat opcja ta jest niedostępna, stad obecność tylko tv region wa-wa. Efektem "znikania" ulubionych, może być problem z samym dekoderem, wtedy musiałbyś go wymienić. Jaki model dekodera?


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

[TV SAT] Znikające ulubione kanały, które trzeba ustawiać od nowa + TVP3 Reg - inna niż Warszawa

Sagemcom UHD88


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

[TV SAT] Znikające ulubione kanały, które trzeba ustawiać od nowa + TVP3 Reg - inna niż Warszawa

Spróbuj wyłaczyć opcję zarządzania energią...przycisk home na pilocie/ moje konto/ ustawienia tv/ zarządzanie energią/ wyłącz. Daj znać czy pomogło. Podczas próby wywołania problemu "wysypało mi zaplanowane nagrywania" więc wydaje się, że jest to sytuacja do głębszej analizy.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

[TV SAT] Znikające ulubione kanały, które trzeba ustawiać od nowa + TVP3 Reg - inna niż Warszawa

Jakiś czas było ok, ale ostatnio znowu się wyłączyły ulubione kanały.

Oglądam TV, nagle czarny obraz. Myśałem, że mi sie TV wyłączył, przełączyłem kanał i programy są, ale już nie ulubione.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

[TV SAT] Znikające ulubione kanały, które trzeba ustawiać od nowa + TVP3 Reg - inna niż Warszawa


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

[TV SAT] Znikające ulubione kanały, które trzeba ustawiać od nowa + TVP3 Reg - inna niż Warszawa

hej @Marson83 Emotikon: Szczęśliwy
Trochę odgrzałem ten temat, bo chciałem Cię zachęcić do oznaczenia posta za pomocą opcji │→ Zaakceptuj jako rozwiązanie│, który Twoim zdaniem okazał się najbardziej przydatny. Dzięki temu innym łatwiej będzie go odnaleźć. Bardzo szczęśliwy kot