Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Superpromocja Neostrady i Telewizji


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Superpromocja Neostrady i Telewizji

Witam.Chciałbym zapytać gdzie mogę znależć informację o tym jaki mam pakiet telewizyjny?Posiadam opcję Superpromocja Neostrady i Telewizji.Dekoder uhd 88

15 ODPOW. 15
Anonim

Nie dotyczy

Superpromocja Neostrady i Telewizji

A w umowie nie masz podanej takiej informacji??

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Superpromocja Neostrady i Telewizji

Tak.Mam, pisze Pakiet podstawowy/Technologia kablowa.Ale ja myślałem że w tej promocji są tylko trzy opcje Optymalny,Bogaty i Maksymalny.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Superpromocja Neostrady i Telewizji

Pytam dlatego że na dekoderze jest opcja ORANGE TV GO i pisze ze tylko z pakietami wyżej wymienionymi prze ze mnie można uruchomić.

Anonim

Nie dotyczy

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Superpromocja Neostrady i Telewizji

Dzięki za linka.A więc tak próbowałem się zalogować w tej usłudze i było napisane że pełny dostęp do usługi orange tv go dostanę po zatwierdzeniu na dekoderze.A na dekoderze to samo co na poczatku, że usługa dostępna dla pakietów o których mówiłem.Także dzięki za czas poświęcony mojej sprawie.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Superpromocja Neostrady i Telewizji

@bruno zdaje się, że pakiet podstawowy był przed optymalnym, chyba umowa została podpisana ponad rok temu. Znalazłem jakiś wykaz kanałów z zestawem "podstawowy"


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Superpromocja Neostrady i Telewizji

Nie .Właśnie niedawno przedłużałem aneksem i prosiłem przy negocjacjach żeby mój pakiet został po staremu bo poprzednia umowa była na pakiet podstawowy.Ale zobaczyłem w nowym aneksie że jednak jest to Superpromocja Neostrady i telewizji więc wygooglowałem jakie pakiety ma ta promocja i wyskoczylo że te trzy.I nie mogę sprawdzić właśnie jak wygląda sprawa z pakietem podstawowym w tej promocji.Przy okazji chciałem zobaczyć czy uruchomię tą usługę orange tv go ale juz całkiem zgłupiałem


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Superpromocja Neostrady i Telewizji

W superpromocji masz pakiet podstawowy. Niestety listy kanałów dla ofert przedłużeniowych nie ma na stronie www. Na BOK powinieneś je uzyskać.

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 205
  • 221
  • 1

Superpromocja Neostrady i Telewizji

Ok dzięki .Czyli nie uruchomię tej usługi bo bym pewnie musiał wziąć ten pakiet Optymalny.Jeszcze raz dziekuję i pozdrawiam.