Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Koniec umowy funpack


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 53
  • 67
  • 1

Koniec umowy funpack

Witam

Za 3 miesiące konczy mi się umowa na funpacka z 80mb i tymi pakietami w technologi satelitarnej

Canal+ VOD  Włączony
Filmbox  Włączony
Comfort+  Włączony
Multi+  Włączony
Red Light  Włączony
CANAL+ Platinum  Włączony
CANAL+ Silver  Włączony
Cinemax  Włączony
HBO

 i moje pytanie czy mogę przedlurzyc teraz umowe na ten sam zestaw? Bo dzwonilem do konsultanta i owiedzial ze dopiero za 3 miesiace

3 ODPOW. 3

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 36
  • 31
  • 5

Koniec umowy funpack

Przedłużenie ogółem powinno być już możliwe, nie do końca orientuje się w tych pakietach dodatkowych które masz, ale przedłużenie umowy wiąże się z przedłużeniem na warunkach które są aktualnie w ofercie dostępne lub na starych warunkach o ile jest to możliwe .
W moim salonie neostrade zazwyczaj przedłużamy jak umowa dobiegnie końca swojego terminu.
Poczekamy na poradę innych osób znających się tutaj na fachu żeby mieć pewność 🙂

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 121

Koniec umowy funpack

Może pomogą @jozkowa lub @Jarek


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 11
  • 6
  • 4

Koniec umowy funpack

@myrkysfara, w tym wypadku bez dostępu do Twojego konta abonenckiego trudno konkretnie odpowiedzieć. Jeśli do końca umowy na FunPacka masz 90 dni, to można ją już przedłużać. Natomiast z tego co widzę po wypisanych przez Ciebie pakietach tv, masz pewnie osobną umowę na dodatkowy pakiet tv, i wcale nie musiałeś jej podpisywać razem z umową na FunPacka. Jeżeli podpisałeś ją później niż tą na FunPacka, to i później sie ona skończy. Nie wiem też z jakiej promocji na ten dodatkowy pakiet skorzystałeś.