Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Słabej jakości programy w HD


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Słabej jakości programy w HD

Witam,

 

czy ma ktoś podobną obserwację, że jakość kanału HD np TVP1, TVP 2, TVN są bardzo słabej jakości, np porównując do TNT HD albo Paramount Channel HD ???

Mam internet po światłowodzie 100 Mb/s i Tv Orange TV.

jakies sugestie/podobne przypadki ?

Pozdrawiam

 

5 ODPOW. 5

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Słabej jakości programy w HD

A masz znaczek hd przy logu? kanały są w dwóch wersjach.
Anonim

Nie dotyczy

Słabej jakości programy w HD

Tak masz tu


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Słabej jakości programy w HD

Witam,

 

może nie bagatelizujmy człowieka i zdolnosci znalezienia kanału HD , bo nie trzeba być wybitnie uzdolnionym do tego => tak kanały które maja znaczek HD.

Zaczałem od tego że szukałem w "google" i tam sa przypadki z neostardą, a tutaj jest problem z TV po światlowodzie.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Słabej jakości programy w HD


sotomiak87 napisał(-a):

Witam,

 

czy ma ktoś podobną obserwację, że jakość kanału HD np TVP1, TVP 2, TVN są bardzo słabej jakości, np porównując do TNT HD albo Paramount Channel HD ???

Mam internet po światłowodzie 100 Mb/s i Tv Orange TV.

jakies sugestie/podobne przypadki ?

Pozdrawiam

 


Nie do końca mogę się odnieść bo nie mam światłowodu, tylko Neostradę 80Mb.

Rozumiem, że mówisz TV o tzw. kablówce, czyli połączenie routera z dekoderem - może coś z sygnału gubi sie na kablu? Pomijam tu "wątpliwą" jakość niektórych kanałów - nie spełnianie parametrów HD - w odbiorze widzów. Kwiestia ta już danwo była poruszana, także na starym forum Orange.


Pracuję w Orange
  • 356
  • 485
  • 25

Słabej jakości programy w HD

Panowie


Piotrekk85 napisał(-a):
A masz znaczek hd przy logu? kanały są w dwóch wersjach.

Panowie no bez przesady, człowiek pyta dosyć konkretnie o kanały więc je raczej rozróznia 😉

 

 

@sotomiak87 Problem jakości tych kanałów leży moim zdaniem w tym co do sieci multicast jest wpuszczane od dostawcy. Zwłaszcza że piszesz że są inne kanały które wyglądają dużo lepiej i są w tej samej usłudze. 

Dodatkowo duża część materiałów puszczanych na kanałach o których piszesz to niestety HD jedynie z nazwy i możesz to zaobserwować zarówno oglądają ten kanał na satelitarnych platformach cyfrowych jak i w DVB-T chociażby (TVP 1HD i 2HD)