Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

SHD 85 Dekoder TV - Brak obrazu kanałów


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

SHD 85 Dekoder TV - Brak obrazu kanałów

Witam serdecznie.

Od pewnego czasu płacę za TV od orange- nieużywałem go bo miałem inną telewizję niestety kończy mi się umowa i podłączyłem tą od Orange.

Wszystko ładnie fajnie, aktualizacje się zrobiły, sygnał z anteny jest, kanały wyszukało. Kody dostępu ustawiłem i niestety po wejściu w TV kanały się nie wyświetlają. Nie o tyle, że ich nie ma tylko poprostu czarny ekran. Nie sprawdziłem dokładnie wszystkich, ale może wiecie co to może być i jak temu zaradzić?

6 ODPOW. 6
Anonim

Nie dotyczy

SHD 85 Dekoder TV - Brak obrazu kanałów

@babilonsc nic Ci się nigdzie nie rozłączyło??? Sprawdź dobrze wszystkie kable. Proponuję też wszystko - router, dekoder wyłączyć i włączyć ponownie. 

Anonim

Nie dotyczy

SHD 85 Dekoder TV - Brak obrazu kanałów


babilonsc napisał(-a):

Witam serdecznie.

Od pewnego czasu płacę za TV od orange- nieużywałem go bo miałem inną telewizję niestety kończy mi się umowa i podłączyłem tą od Orange.

Wszystko ładnie fajnie, aktualizacje się zrobiły, sygnał z anteny jest, kanały wyszukało. Kody dostępu ustawiłem i niestety po wejściu w TV kanały się nie wyświetlają. Nie o tyle, że ich nie ma tylko poprostu czarny ekran. Nie sprawdziłem dokładnie wszystkich, ale może wiecie co to może być i jak temu zaradzić?


@babilonsc Zobacz jeszcze tutaj


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

SHD 85 Dekoder TV - Brak obrazu kanałów

No i sprawdziłbym połączenie dekodera z telewizorem... jeżeli masz w TV inne gniazda to na początek zmiana, wziąłbym też pod uwagę sprawdzenie kabla między dekoderem a TV.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

SHD 85 Dekoder TV - Brak obrazu kanałów

Wszystko zrobiłem, przy włączeniu dekodera wyskakuję mi komunikat : Włóż kartę dostępu do dekodera. Po naciśnięciu OK i wyciągnieciu karty wyskakuję mi ponownie ten komunikat- moim zdaniem wszystko ok ale i tak mnie to nie pokoi... Teraz całkowicie przestało czytać kanały, po wybraniu Telewizja mam tylko czarny obraz. Zamiast posuwać się do przodu wydaję mi się , że idę do tyłu :P.

 

Kanały wróciły, wystarczyło przełączyć numerycznie kanał, przełączyłem na kanał 998, włączył się 550. I czekam 🙂 Zaznacze też, że kanały ok 550~ nie które są aktywne.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

SHD 85 Dekoder TV - Brak obrazu kanałów

Ewidentnie problem z kartą, nie zakładam, że wprowadzasz nieprawidłowo, więc zostaje kontakt z BOK. telefon 510100100, opis możliwych form kontaktu pod linkiem.

 

@babilonsc Chyba nie zauważyłem Twojego ostatniego posta Mrugający mężczyzna


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

SHD 85 Dekoder TV - Brak obrazu kanałów

Zasięg antenty satelitarnej jest poprawny... Trzeba będzie się skontaktować. Dam znać jak będzie wszystko wporządku 🙂