Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rejestracja HBO GO

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Rejestracja HBO GO

WItajcie,

 

od ok. tygodnia próbuję zarejestrować się w HBO GO.


Posiadam pakiet Orange Love z aktywnym pakietem HBO. Wpisuję swój numer ewidencyjny i próbuję założyć konto, niestety za każdym razem wyskakuje komunikat: Dane w serwisie nie mogę zostać zidentyfikowane. Sprawdzałem - numer ewidencyjny wpisuję poprawnie.

 

Jakieś rady, czym może to być spowodowane?


Z góry dziękuję.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rejestracja HBO GO

Mam nadzieję, że minęły już 72h od aktywacji HBO na dekoderze. Jeśli nie, trzeba poczekać.

 

Kolejna kwestia do sprawdzenie z jakiej oferty masz pakiet HBO. Jeśli jest on z oferty TV bezpośrednio od Orange, to jest ok. Jeśli HBO to pakiet dodatkowy do jakiegoś pakietu od nc+, wtedy HBO GO nie jest dostępne.

 

Sprawdź również poprawność numeru ewidencyjnego, musi to być dokładnie 14 cyfr pisane bez spacji i kresek. Jeśli jesteś w trakcie cesji lub innych zleceń mogących powodować zmianę numeru ewidencyjnego, aktywacja HBO GO może nie być dostępna.

 

Jeśli nadal są problemy, zgłoś to na BOK przez mój Orange lub infolinię 510100100.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

30 ODPOW. 30

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rejestracja HBO GO

Mam nadzieję, że minęły już 72h od aktywacji HBO na dekoderze. Jeśli nie, trzeba poczekać.

 

Kolejna kwestia do sprawdzenie z jakiej oferty masz pakiet HBO. Jeśli jest on z oferty TV bezpośrednio od Orange, to jest ok. Jeśli HBO to pakiet dodatkowy do jakiegoś pakietu od nc+, wtedy HBO GO nie jest dostępne.

 

Sprawdź również poprawność numeru ewidencyjnego, musi to być dokładnie 14 cyfr pisane bez spacji i kresek. Jeśli jesteś w trakcie cesji lub innych zleceń mogących powodować zmianę numeru ewidencyjnego, aktywacja HBO GO może nie być dostępna.

 

Jeśli nadal są problemy, zgłoś to na BOK przez mój Orange lub infolinię 510100100.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 2
  • 1
  • 0

Rejestracja HBO GO

O czekaniu 72h słyszałem, jednak nie wiedziałem o tym, że 72h tyczą się aktywacji na dekoderze, a nie podpisania umowy. Myślę, że to jest powód mojego problemu, dziękuję.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rejestracja HBO GO

A masz już HBO na dekoderze lub kiedy masz mieć?

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 133
  • 234
  • 7

Rejestracja HBO GO

Miałem identyczny problem z aktywacją HBO GO - upłynął chyba cały tydzień od aktywacji dekodera, a nadal nie mogłem zarejestrować się na stronie. Udało się dopiero po interwencji w BOK Orange.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rejestracja HBO GO

Aktywacji dekodera czy aktywacji HBO na dekoderze?
Różnica może być z faktu, że zamówienie musi być kompletne, a nie zawsze aktywacja oznacza jego zakończenie.

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 133
  • 234
  • 7

Rejestracja HBO GO

Szczerze, nie pamiętam. W czwartek miałem instajację Światłowodu, dekoder został aktywowany, w piątek nie było problemu do zamówionych kanałów (czy sprawdziłem HBO - nie jestem pewien), a zarejestrować na hbogo.pl udało mi się dopiero w kolejny piątek, już po interwencji w BOK.


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 0
  • 0

Rejestracja HBO GO

U mnie minął tydzień. Kontaktowałem się z infolinią Orange. Odesłali mnie do HBO. HBO odsyła do Orange. No i bądź tutaj mądry Emotikon: Obojętny

Anonim

Nie dotyczy

Rejestracja HBO GO


Lukasgol napisał(-a):

U mnie minął tydzień. Kontaktowałem się z infolinią Orange. Odesłali mnie do HBO. HBO odsyła do Orange. No i bądź tutaj mądry Emotikon: Obojętny


@LukasgolCzy robiłeś tak jak napisał @Piotrekk85?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Rejestracja HBO GO


Lukasgol napisał(-a):

U mnie minął tydzień. Kontaktowałem się z infolinią Orange. Odesłali mnie do HBO. HBO odsyła do Orange. No i bądź tutaj mądry Emotikon: Obojętny


A jesteś pewien, że masz w usłudze HBO GO? Orange ma dwa warianty promocji z HBO, i ta łączona z Canal+ nie uprawnia do HBO GO (bo oferowana jest przez nc+).