Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Pytanie dot. prędkości internetu w FanPacku z telewizją

ROZWIĄZANE

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 6
  • 0
  • 0

Pytanie dot. prędkości internetu w FanPacku z telewizją

Cześć,

 

Chciałem się dowiedzieć czy telewizja w usłudze FanPack ma zarezerwowane dla siebie łącze? To znaczy czy mając prędkość internetu np do 40Mb/s wraz z usługą telewizii będę mógł mieć jedynie 33Mb/s niezależnie od tego czy oglądam ją w danej chwili czy nie? (Wartości podałem losowe)    

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Pracuję w Orange
  • 60
  • 44
  • 6

Pytanie dot. prędkości internetu w FanPacku z telewizją

Jeśeli telewizja jest kablowa, to taka usługa TV "zabiera" nawet do 8Mb/s. TV nie ma wydzielonego pasma. Operator świadczy usługę z określoną prędkością. Po włączeniu TV, szczegolnie kanału w jakości HD, możesz spodziewać się spadku maksymalnej użytkowej prędkości internetu.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Pytanie dot. prędkości internetu w FanPacku z telewizją

@JamesBD osobiście używam Funpacka z TV i nie zauważyłem spadku prędkości w trakcie oglądania telewizji. Co prawda mam neostradę do 80 Mb, teoretycznie, a w praktyce prędkość oscyluje od 30kilka do 40 kilka Mb.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Pytanie dot. prędkości internetu w FanPacku z telewizją

To zależy w jakiej technologii masz telewizję. Jeśli to telewizja po kablu, to część łącza schodzi na tv. Jeśli to tv po satce, to nie.

Pracuję w Orange
  • 60
  • 44
  • 6

Pytanie dot. prędkości internetu w FanPacku z telewizją

Jeśeli telewizja jest kablowa, to taka usługa TV "zabiera" nawet do 8Mb/s. TV nie ma wydzielonego pasma. Operator świadczy usługę z określoną prędkością. Po włączeniu TV, szczegolnie kanału w jakości HD, możesz spodziewać się spadku maksymalnej użytkowej prędkości internetu.