Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z Orange TV Go


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Problem z Orange TV Go

A te problemy zaczęły się dziś po godz 12 czy były wcześniej po 21.08?

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Problem z Orange TV Go

@Piotrekk85  po uruchomieniu  tej nagrywarki  🙂 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 7
  • 0

Problem z Orange TV Go

Pojawiło się to wraz z aktualizacją i wprowadzeniem tej nagrywarki.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 7
  • 0

Problem z Orange TV Go

Wiem wiem,mam taki zamiar zgłosić to jutro na czacie. Przez weekend niestety doradcy nie pracują 🙂

 


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Problem z Orange TV Go

Jak by co pisz co odpowiedzieli 🙂 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 7
  • 0

Problem z Orange TV Go

Napisali,że przyjęli zgłoszenie i wysłali je do działu technicznego. W ciągu 24h je zrealizują i naprawią...a po naprawie wyślą sms.


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

Problem z Orange TV Go

@Cezariusz31 @Arti_Kn_Pl @ulinka  Hejka, mógłbym prosić o info czy obecnie przy wystąpieniu (o ile jeszcze występuje) via www ten problem - zauważyliście aby pojawił się tam przycisk "odśwież" - rozwiązuje on problem ?

 

Dodatkowo, bardzo by nam pomogło gdyby użytkownicy Androida/iOS'a napotykający na błędy/crashe w apce zostawiły krótkie info z numerem błędu i w jakiej sytuacji został wygenerowany.

 

PS. Trwają prace nad rozwiązaniem owych problemów i feedback od Was byłby w tym celu bardzo pomocny.

 

Pozdrawiam Szczęśliwa kobieta

 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 7
  • 0

Problem z Orange TV Go

@Bartłomiej Generalnie to problem z brakiem połączenia jakby zniknął,chociaż jeszcze od czasu czasu się pojawia.Szczególnie wtedy,gdy przeglądam inną zakładkę w przeglądarce chrome. Jeśli chodzi o obraz w trybie pełnego ekranu,to nadal jest ucięte na samym dole.A wygląda to tak jak na screenie.fullscreen.jpg


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

Problem z Orange TV Go

@Cezariusz31 dzięki, w razie czego pisz gdyby coś było "nie tak"

 

Dobrej nocy Szczęśliwa kobieta


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 7
  • 0

Problem z Orange TV Go

@Bartłomiej Jest coś nie tak,przecież napisałem wyżej i dodałem screena z wadliwym wyświetlaniem obrazu w trybie pełnego ekranu i dzieje się tak od momentu dodania nagrywarki.

A 04.09 około godziny 11 zgłaszałem ten problem na czacie u konsultanta,który niby przekazał je do działu technicznego,gdzie mieli to naprawić w ciągu 36 godzin,a o naprawie miałem zostać poinformowany smsem,jednak do dziś takiego smsa nie otrzymałem. Problem nadal występuje.