Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Problem z IPTV pixelizacja FunBox 6 1Gb/s

ROZWIĄZANE

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5466
  • 22018
  • 179

Problem z IPTV pixelizacja FunBox 6 1Gb/s

@wezyriusz 

Nie wiem czy przyczyna ale na pewno anomalia. Kwalifikuje się na reklamację, jeśli się taki stan utrzymuje. Jak stary musiałby być komputer żeby po kabelku nie wyrobić wyższego speedtestu, w końcu to tylko saturacja karty sieciowej - masz kartę gigową więc komputer nie powinien być ciasnym gardłem. To z łączem coś jest nie tak. Wynik powinien być bliżej 950 niż 600.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12911
  • 53073
  • 610

Problem z IPTV pixelizacja FunBox 6 1Gb/s

@wezyriusz zrób speedtest certyfikowany i po sprawie. To będzie dowód na słaby transfer

Anonim

Nie dotyczy

Problem z IPTV pixelizacja FunBox 6 1Gb/s


@wezyriusznapisał(-a)

Tak, mam na umowie 1Gbs. Natomiast prędkości na speed testach to realnie 500-600 Mb/s. W domu mam dość stare urządzenia więc nigdy nie zwracałem na to uwagi. A tutaj może być przyczyna ? 


Zgłoś usterkę i niech technik to zbada na miejscu, coś ze światłowodem nie tak. 


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 14
  • 0

Problem z IPTV pixelizacja FunBox 6 1Gb/s

Witam, po ponad miesięcznej batalii udało się przywrócić prawidłowe działanie usługi IPTV. Internet spina się na 935-940 Mbit/s a usługa IPTV działa już poprawnie. Natomiast nie wiem jakie działania zostały podjęte przez właściciela infrastruktury ( INEA), dla mnie najważniejsze ze już wszystko działa. Dziękuje za pomoc. 


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Problem z IPTV pixelizacja FunBox 6 1Gb/s

@wezyriusz  czyli można stwierdzić że problem był na infrastrukturze INEA i  po zgłoszeniu do właściciela tejże został rozwiązany/naprawiony. U Ciebie w domu było wszystko ok. Najważniejsze że wszystko działa jak powinno i jesteś zadowolony 👍🙂.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12911
  • 53073
  • 610

Problem z IPTV pixelizacja FunBox 6 1Gb/s

@wezyriusz  Sądzę, że sama INEA tego nie wykryła. Oczywiście zadziałali, ale na polu współpracy międzyoperatorskiej i Twoich zgłoszeń do Orange. Zawsze mówiłem, że punkty styku na linii operatorów są trudne do naprawy... 

Grunt, że działa


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5466
  • 22018
  • 179

Problem z IPTV pixelizacja FunBox 6 1Gb/s

@wezyriusz 

Super że naprawili. Życzymy bezawaryjnego korzystania.

 

Przy okazji zwróćcie uwagę czytający to Forumowicze z Przyszłości, że to dość przypadkowa informacja podana na zrzucie ekranu doprowadziła Tezeusza, przepraszam wezyriusza, po nitce do kłębka. Morał: tu zwykle opłaca się podzielić.

😀