Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Polsat Sport...Orange TV satelita


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Polsat Sport...Orange TV satelita

Kiedy i czy w ogóle jest szansa na pojawienie się pakietu sportowych kanałów Polsat Sport na satelicie w ofercie orange ? jak również czy będzie dostępny kanal Eleven Sport Extra ?

49 ODPOW. 49

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Polsat Sport...Orange TV satelita

Oferta na sat to oferta nc+ (poza podstawą). Tam nie ma póki co polsatów sport.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Polsat Sport...Orange TV satelita

W ofercie NC+ sa trzy kanały Eleven więc jednego tu brakuje Eleven Extra

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Polsat Sport...Orange TV satelita

To pewnie kwestia odświeżania ofert i niebawem się pojawi.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Polsat Sport...Orange TV satelita

Ok dzięki 🙂

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 6
  • 0

Polsat Sport...Orange TV satelita

Jest już kanał Eleven Sports 4, czemu brak na satelicie? Eleven Sports 3 też nie ma u mnie na liście kanałów, jest tylko same Eleven Sports 1 oraz 2..............podobnie jak kanałów nie ma wcale Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Docu HD.  Brakuje też Polsat Sport Fight HD, Polsat Viasat History, Polsat Viasat Explore, Polsat Viasat Nature, MTV Dance, MTV Hits , VH1 Classic, Duck TV, Trwam TV, Filmbox Arthouse , kanałów erotycznych też brak: Dorcel TV, Private, Hustler TV. Kiedy w końcu te kanały znajdą w ofercie satelitarnej Orange TV i będzie można w końcu dokupić dajmy do pakietów nc+ lub dajmy same w większym pakiecie, czy będą tylko w samej ofercie kablowej IPTV? A w SAT nie będzie! Proszę o odpowiedzi.

Bo stacji, kanałow radiowych też brak nawet podstawowych polskich w ofercie sat, nawet głównych,czy z satelity, czy nawet radia internetowego, podobnie brak telegazeta , nie działa dajmy na TVP1 na satelicie i brak radia.........na tunerze WHD-80;

nc+ i Cyfrowy Polsat ma radio,telegazetę(teletekst) też, kanały radiowe główne polskie mają ich dekodery, nie ma tylko Orange tego!

Podobnie telegazeta tam jest, podstawowe rzeczy, a w Orange brak! Z satelita zaniżona oferta brakuje wielu kanałów co wymieniłem, radia, telegazeta........czemu to nie zostanie w końcu zrównane z oferta kablowa i zrobine?

Dodam Polsat Sport News był na satelicie został wyłączony, podobnie kanał Orange Sport, Orange Sport Info  kanały i nic nie zostało dodane na to miejsce!!! Nie ma nawet Polsat Sport................a w ofercie kablowej IPTV jest i można dokupić,a na satelicie brak w ogóle takiej możliwości, bo nie ma wcale, to niesprawiedliwe.............SportKlub HD nawet nie działa, ani Motowizja HD..........choć jest  w kablu i na satelicie też na liście kanałów. Wyżej rzeczy wymienionych brakuje na satelicie i to mocno i przydałoby to w końcu pożądnie zrobić, czyli radio,kanały radiowe w końcu dać, telegazetę jak da i zrównać oferty kanałowo satelitarną i IPTV, żeby wszystko było tu i tu i dało dajmy dokupić. A to w jednym jest w drugim brak wcale i wogóle! Nawet nie dokupisz Polsat Sport jak masz usługę sat. i pakiety nc+.

A jeszcze Epic Drama będzie od stycznia za Uniwersal Channel HD  na satelicie?

Nadaje już na Cyfrowym Polsacie telewizja WPOLSCEPL, będzie w Orange TV i usłudze satelitarnej, czy jak zwykle na końcu lub wcale.....................bo stacji radiowych nie ma do tej pory żadnych.

ZDF też znika od stycznia z Hotbird, brak będzie jakichkolwiek niemieckich kanałów, czemu na dekoderach Orange nie ma możliwość oglądania z Astra 19,2E i podłączenia ich poprawnego pod monoblock .

Proszę pilnie o odpowiedzi i wyjaśnienia odnośnie tych wszystkich kwestii.

Pozdrawiam.Wesołych ŚWIĄT!!!

Anonim

Nie dotyczy

Polsat Sport...Orange TV satelita


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 6
  • 0

Polsat Sport...Orange TV satelita

I gdzie są stacje radiowe jakieś polskie? Typu Polskie Radio PR24, co reklamują, bo u mnie naziemnie nie odbiera wcale lub jest pierdzenie i szum wiatru, brak odbioru wcale tego: typu RMF MAXX, TOK FM, RADIO ESKA, VOX FM, RADIO ZŁOTE PRZEBOJE, RADIO JARD, MELORADIO, MUZO FM, RADIO CHILIZET, ANTYRADIO, Radio Plus, RMF Classic, Radio WAWA, Radio Kolor i.t.p, głównych brak PR1-Jedynka, PR2-Dwójka,PR3-Trójka, RMF FM, Radio ZET, RDC, Radio Białystok, Radio Lublin, Radio RACJA, Radio Maryja, Radio Polonia..............

Gdzie są na tej liście kanałów w opcji satelitarnej kanały telewizyjne co wymieniłem, czyli: POLSAT SPORT, POLSAT SPORT EXTRA, POLSAT SPORT NEWS, POLSAT SPORT FIGHT, POLSAT DOKU HD..............oraz

MTV DANCE, MTV HITS,VH1 CLASSIC, DUCK TV, FILMBOX ARTHOUSE, TV TRWAM,DORCEL TV, DORCEL XXX, HUSTLER HD, PRIVATE, ELEVEN SPORTS 3, ELEVEN SPORT 4, POLSAT VIASAT HISTORY, POLSAT VIASAT EXPLORE, POLSAT VIASAT NATURE........?

TV TRWAM nawet nie ma na Waszej liście i w kanałach, co jest naziemnie na MUX-1, a u mnie tnie to jak cholera, tylko wiatr powieje, zależy  z której strony, tak to nadają u mnie naziemnie z nikłą mocą 20 kW ten MUX-1 z nadajnika RTCN ŁOSICE, że 30 km. od nadajnika nie dochodzi, Radia DAB+ też tam nie ma w ŁOSICE........a większość stacji radiowych pierdzi, brak całkowity lub są tylko dla samych dużych miast, nic nie dochodzi, POLSKA B. Wszystko tnie naziemnie w DVB-T, radio pierdzi, porywy wiatru w radiu słychać,  tereny mocno zalesione, pagórkowate, marne nadawanie dochodzi EMITELA, podawane nikłe moce nadawcze i po oglądaniu DVB-T słuchaniu radia, marne moce nadawcze, duża ich rozbieżność. Do Waszego dekodera WHD-80 też nie ma możliwości podłączenia tv naziemnej..........i radia też. Zostaje mi satelita,a wszystkich kanałów nawet z naziemna nie ma na WHD-80. Prędkość internetu mam tylko 5 MB/s powalająca, że tylko oferta telewizyjna tylko satelitarna, kablowa mieć nie mogę. A w ogóle ta satelitarna nie poszerza, oferta kablowa IPTV jest tylko zwiększana. Nie jest to wyrównane.

VIVA zmieniła na MTV MUSIC to wiem, u Was nawet nie zmienione na tej liście.

W pakietach dodatkowych tez tego nie ma i nie ma też opcji dokupienia tego POLSATU SPORT. Więc jak z tym jest?

Telegazeta też nie działa na kanałach TVP1, TVP2 z satelita, bo z oferta kablowa nie wiem..........


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Polsat Sport...Orange TV satelita

Sprzęt Orange nie obsługuje cyfrowego radia. Może warto zgłosić jako pomysł jeśli masz taką potrzebę?

Kanały polsatowe należą do Cyfrowego Polsatu, któremu nie jest po drodze z Orange. Nie są to kanały must-have, więc trochę wody w Wiśle upłynie nim się pojawią.
Anonim

Nie dotyczy

Polsat Sport...Orange TV satelita

@Arek3Wszystkie sprzęty są mocno ograniczone od dekoderów po routery nie wymagaj za wiele.