Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Polsat Sport...Orange TV satelita


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 6
  • 0

Polsat Sport...Orange TV satelita

Gdzie jest kanał HGTV HD w usłudze satelitarnej?

Jest tylko wersja tego kanału w wersji SD, czyli HGTV SD jest na liście kanałów i działa. HGTV HD brak.......

Gdzie jest Polskie Radio 24, RMF MAXX, TOK FM, RADIO ESKA, VOX FM, MELORADIO, RADIO ZŁOTE PRZEBOJE, RADIO JARD, RADIO JARD 2, RADIO BIAŁYSTOK, RADIO WA-WA, RADIO KOLOR, RMF CLASSIC, CHILIZET , RDC, KATOLCKIE RADIO PODLASIA, RADIO POGODA, RADIO CZWÓRKA, RADIO CHOPIN, RADIO POLAND, RADIO DZIECIOM i.t.p Zwłaszcza, że większość ma problemy z odbiorem większości tych stacji radiowych naziemnie odbiornikami FM, bo tak marnie to EMITEL nadaje to z marnymi, nikłymi mocami nadawczymi, nie da rady tego odbierać, zwłaszcza poza dużymi miastami i nic ludziom nie dochodzi! Poza szumem i porywami wiatru.............do tego bez stereo. Do tego reklamują to w reklamach TV, a nie odbiera wcale! Dochodzi tylko pierdzenie niektórych stacji na FM lub zakłócenia, na żadnej antenie nie ustawisz jak mieszkasz dalej od dużego miasta i DAB+ nie robią wcale dajmy z nadajnika RTCN ŁOSICE i brak też!

Te stacja radiowe są przez satelitę w ofercie nc+ i Cyfrowego Polsatu. W nc+ jest też dodatkowo radio internetowe. W ofercie ORANGE nie ma tego wcale. I wcale za mocno nie wymagam, proszę o podstawowe sprawy i zgłaszam ten problem.Tam ich dekodery nie są ograniczone w nc+ i Cyfrowym Polsacie i to jest, ograniczenie jest tylko w Orange wszystkiego.

Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Docu HD są w ofercie kablowej IPTV Orange, czemu brak tego w ofercie satelitarnej ISAT Orange i nie można nawet dokupić.

W usłudze kablowej można było to dodać, to czemu tego nie ma wcale w ofercie satelitarnej?

Nie po drodze jest Orange z Cyfrowym Polsatem, a te kanały są w ofercie kablowej Orange i można dokupić, a w satelitarnej już nie ma, jest to niesprawiedliwe! Poza tym w usłudze satelitarnej były te dwa kanały Polsat Sport News, Polsat Sport Fight i zostały wyłączone i nic nie zostało na to miejsce dane, podobnie jak Orange Sport, Orange Sport Info. I brak tych kanałów polsatowskich razem z Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Docu HD jako jedynych. Cyfrowy Polsat nie chce dać, a do kabla dał..........i Polsat Sport News był przecież naziemnie to wyłączyli i upchali SuperPolsat. Zasięgu podstawowego komórkowego nawet GSM, tylko samej sieci Plus też nie mam i nie wynajduje mi nawet tej sieci jako jedynej w telefonie komórkowym. A to jedna spółka taka ten Cyfrowy Polsat i Plus, niech się najedzą ten Cyfrowy Polsat nie chcą dać i zasięgu nie robią Plus i brak jest całkowity nawet GSM.

Brak całkowity TV TRWAM na liście kanałów i brak możliwości podłączenia tego do dekodera Orange nawet z Astry 19,2e jak ktoś ma konwerter monoblock na dwie satelity Hotbird i Astrę.  Podobnie jak brak innych niektórych kanałów oraz pakietów co wcześniej wymieniałem we wcześniejszych postach i są w ofercie kablowej, a satelitarnej tego nie ma i dodanie tego. Nie można tego zrobić, żeby wszystko było w porządku?

 

Proszę o zgłoszenie tych wszystkich problemów i poprawę. Bo nie tylko ja mam z tym problem. Brak radia i stacji radiowych jest od początku, podobnie jak brak telegazety, teletextu, a to podstawowe sprawy i tylko w ofercie Orange tego nie ma. I nie tylko ja z tym mam problemy, ale wszyscy klienci telewizji w Orange, w większości korzystający z usług  telewizji satelitarnej tv Orange z pakietami nc+ lub bez i brak tego.

Dziękuję z góry. Wesołych Świąt Wszystkim. Pozdrawiam

 

Anonim

Nie dotyczy

Polsat Sport...Orange TV satelita

Jak masz pytania i sugestie co do działania usługi inne sprawy zgłaszaj do BOK lub rzecznika Orange tutaj my na forum ci nie udzielimy odpowiedzi.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 6
  • 0

Polsat Sport...Orange TV satelita

Dziękuję zgłoszę to, choć już to zgłaszałem już rok temu i dalej nic radia, stacji radiowych brak, telegazeta nie działa, Polsatu Sport, Polsat Extra, Polsat Docu jak nie było w ofercie satelitarnej telewizji Orange tak dalej nie ma, ten Cyfrowy Polsat razem z tym Plusem bez podstawowego zasięgu GSM pewnie nie chce dać, choć do oferty kablowej Orange dali to. Nic będę próbował dalej, czy to coś da? Zobaczymy. Pozdrawiam. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, choć mamy lany, wietrzny poniedziałek bez śniegu.

 


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 50
  • 7
  • 0

Polsat Sport...Orange TV satelita

jak dokupić sam pakiet elevenów w satelicie i ile to kosztuje?


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Polsat Sport...Orange TV satelita

@kozakprzezneta  jaki masz zestaw - IPTV czy DTH? 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 6
  • 0

Polsat Sport...Orange TV satelita

Chodzi ci o ofertę satelitarną DTH? Dzwonisz pewnie na 510100100 dokupujesz jak masz podpisaną umowę na pakiety nc+. Choć na liście kanałów jest tylko Eleven Sports 1, Eleven Sports 2 w ofercie satelitarnej Orange. Brak kanałów Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, więc nie wiem jak z tym jest, w nc+ to jest. Przydałby w oddzielnej ofercie Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat DOCU, tego nie ma, podobnie jak kanałów VIASAT Polsatu................Polsat Viasat History, Polsat Viasat Explore, Polsat Viasat Nature.

Erotycznego pakietu też nie ma w ofercie sat. Orange, choć w kablowej jest. MTV Dance, MTV Hits też brakuje.............jak TV TRWAM.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 50
  • 7
  • 0

Polsat Sport...Orange TV satelita

DTH-satelita i mam pakiet optymalny


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 28
  • 6
  • 0

Polsat Sport...Orange TV satelita

Dzwonisz jak mówiłem, przyślą ci umowę na pakiety nc+, włącz pakiet Extra+, podpiszesz ta umowę i wtedy te dwa ci włączą, czyli Eleven Sports 1,2, opłata za nie nie wiem jaka, ale chyba w tym pakiecie Extra+ znajdują,natomiast w ofercie kablowej ,żeby je mieć wystarczy mieć przynajmniej pakiet pośredni Bogaty. A w ofercie satelitarnej tego pakietu bogatego nie ma więc nie wiem, trzeba mieć chyba maksymalny czyli ten Extra+, musisz sam dzwonić dokładnie ich pytać. A Eleven Sports 3,4 jak kiedyś dodadzą też ci pewnie potem włączą. Pozdrawiam


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Polsat Sport...Orange TV satelita

@kozakprzezneta  jaki pisze @Arek3  nie ma kompletu kanałów Eleven w ofercie Orange... Poza tym co do zamówienia dodatkowych pakietów, to chyba lepszym numerem jest 801234567


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 50
  • 7
  • 0

Polsat Sport...Orange TV satelita

Spokojnie wystarczą mi te dwa,jeśli kosztują w granicach opłacałności i rozsądku

 

Dzięki koledzy za pomoc