Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Polaczenie wifi


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 0
  • 0

Polaczenie wifi


@Piotrekk85napisał(-a)
Screen który pokazałeś - dotyczy usługi dostępnej z urządzeń mobilnych po wykupieniu odpowiedniej usługi. Na dziś oferta jest uboga.

Z tej usługi nie skorzystasz na dekoderze Orange.

Zacznijmy od początku. Przedłużyłem umowę e orange wybierając orange Love . miałem już wcześniej Internet mobilny i abonament komórkowy teraz dodatkowo wziąłem telewizję. Nikt nic nie mówił o połączeniu satelitarny. Pani w salonie powiedziała że telewizja będzie działała przez Internet poprzez połączenie wifi


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Polaczenie wifi

Kurcze bo ja nie wiem czy się śmiać czy płakać jak ktoś z Orange takie coś mówi. Bez sat nie będzie tv z internetem mobilnym. To już nie wiem czy masz opcję dokupienia talerza czy chcesz rezygnować czy możesz odstąpić czy coś innego. Ew złóż reklamację.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Polaczenie wifi

Umowa przedłużona w salonie i po raz kolejny problemy. Dlaczego nikt nie korzysta z zamówień na Orange.pl  @Piotrekk85 i dziwisz się jak takie coś słyszysz (czytasz). 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Polaczenie wifi

Ale tu zamówienie chyba było przez stronę? Kanał zamówienia nie ma wpływu.

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 3187
  • 7368
  • 134

Polaczenie wifi


@Dawid3knapisał(-a)

 

. Pani w salonie powiedziała że telewizja będzie działała przez Internet poprzez połączenie wifi

@Piotrekk85, domyślam się, że salon. Jak nie ma znaczenia. Nie znasz ustawy o 14 dniowym odstąpieniu od umowy w przypadku zawarcia umowy na odległość. Pewnie dla Ciebie nie ma to znaczenia, ale innych ratuje. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Polaczenie wifi

Tu i tak jest aneks i migracja na love.

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 0
  • 0

Polaczenie wifi

Wyszła jakaś dziwna sprawa.

Na chat z konsultantką dowiedziałem się że podobno nie mam w umowie telewizji , a sam telefon z zamówionym sprzętem tj. Telewizorem. Na infolini konsultant powiedział mi , że mam telefon Internet i telewizję ale bez telewizora i że telewizja podobno jest w orange Love z innym numerem tel połączonym na koncie i że umowa zaczęła się w 2017 roku , a przedłużyłem ją w poniedziałek i to na inny numer który podobno nie został przedłużony i kończy się w grudniu tego roku . W umowie mam że jest Internet 4g + abonament komórkowy + telewizja. I dostałem fakturę za zamówiony telewizor. Mam dylemat ponieważ mam modem airbox 2 A żeby połączyć się z siecią z dekodera najlepiej jest zrobic to przez kabel Ethernet i Pan z infolini zaproponował mi że wycofa całe moje zamówienie i zrobi nową umowę w której zaproponuje mi satelite w ofercie telewizji i nowy modem (prędkość pobierania 300mb/s) w promocyjnej cenie . Nie wiem co mam robić.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Polaczenie wifi

Na forum nikt nie ma wglądu w zaplecze.

A na portalu mój Orange co masz?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 14
  • 0
  • 0

Polaczenie wifi


@Piotrekk85napisał(-a)
Na forum nikt nie ma wglądu w zaplecze.

A na portalu mój Orange co masz?

 


Screenshot_20181109-011103_Chrome.jpg


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Polaczenie wifi

Nie chodziło mi żeby aż publikować na forum numery. Dzięki @Rafał za ukrycie.

Sam porównaj czy numery i ich powiązania się zgadzają z tym co miało być. Jeśli nie, to już zacznij działać - wyjaśnij ze sprzedawcą (jak podpisałeś umowę w salonie) czy złóż reklamację itp itd. Ew. przemyśl co byś chciał mieć - bo to już Twoja decyzja.