Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Otwarte pasma dla klientów Orange TV


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

Od wczoraj mamy w ofercie nowy kanał Nicktoons. Do 3 czerwca będzie w otwartym oknie. Na wizji znajdziecie bajki dla dzieci od 4 do 10 lat. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Otwarte pasma dla klientów Orange TV


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

W niedzielę 9 czerwca od 6:00 będzie otwarte okno na kanał 📺Canal+ HD (kanał 277 w Orange). Wszystko to z okazji nowego serialu 🎞"Zasada przyjemności". Opis za canalplus.pl:

 

Plaża w Odessie, ciepłe popołudnie. Uwagę plażowiczów zwraca dryfująca samotnie łódka, wewnątrz której dwóch przerażonych pływaków odkrywa nagie, okaleczone ciało młodej kobiety. Tego samego dnia na Bulwarze Wiślanym w Warszawie wezwana do tajemniczej napaści policja dokonuje makabrycznego odkrycia w bagażniku opuszczonego samochodu.

 

Trailer filmu znajdziecie pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=uxRjS1aGwiI

 

O 20:35 rozpocznie "Zasada przyjemności" - making of, następnie od 21:00 dwa odcinki serialu.

 

W pracy mamy już taki fajny plakacik:

 

plakacik.jpg

 

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

ładnie kuszą, pokażą odcinek i jeśli będzie się podobać to zapłać 🙂


Zespół Nasz Orange
  • 2907
  • 10834
  • 64

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

Mam bardziej szczegółowe informacje co do mojego postu wyżej. Otwarte okno Canal+ będzie od 9 czerwca 6:00, do 10 czerwca 6:00.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

Nie licz że Orange odkoduje  canal+ nie raz ma hbo otwarte okna tylko Orange nie otwiera   Orange bardzo żadko otwiera  okna i ofertą też tv już  od pòł roku nie rozwija się 


@Wojciechnapisał(-a)

Mam bardziej szczegółowe informacje co do mojego postu wyżej. Otwarte okno Canal+ będzie od 9 czerwca 6:00, do 10 czerwca 6:00.


 


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

Otwarte pasma dla klientów Orange TV


@Citi2017 napisał(-a)

Nie licz że Orange odkoduje  canal+ nie raz ma hbo otwarte okna tylko Orange nie otwiera   Orange bardzo żadko otwiera  okna i ofertą też tv już  od pòł roku nie rozwija się 


@Wojciechnapisał(-a)

Mam bardziej szczegółowe informacje co do mojego postu wyżej. Otwarte okno Canal+ będzie od 9 czerwca 6:00, do 10 czerwca 6:00.


 


Z doświadczenia muszę się nie zgodzić, że Orange "tego" nie robi. Popatrz w przeszłość, tak było - będzie i w przyszłości Szczęśliwa kobieta

 

Pozdrawiam Bardzo szczęśliwa kobieta


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

Im nie raz było otwarte okno filmboxu i tyle nigdy nic więcej  tu pewno pracownik Orange dla tego masz odkodowane 


@Bartłomiejnapisał(-a)

@Citi2017napisał(-a)

Nie licz że Orange odkoduje  canal+ nie raz ma hbo otwarte okna tylko Orange nie otwiera   Orange bardzo żadko otwiera  okna i ofertą też tv już  od pòł roku nie rozwija się 


@Wojciechnapisał(-a)

Mam bardziej szczegółowe informacje co do mojego postu wyżej. Otwarte okno Canal+ będzie od 9 czerwca 6:00, do 10 czerwca 6:00.


 


Z doświadczenia muszę się nie zgodzić, że Orange "tego" nie robi. Popatrz w przeszłość, tak było - będzie i w przyszłości Szczęśliwa kobieta

 

Pozdrawiam Bardzo szczęśliwa kobieta


 


Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

@Citi2017 "otwartych okien" było więcej, sięgając do mojej pamięci (część z nich była uwarunkowana posiadaniem konkretnego pakietu kanałów dodatkowych)

 

PS. Nie mam "takich" benefitów, o których wspomniałeś 🙂


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

tylko u ciebie np HBO kiedy było otwarte bo nigdy nie miałem