Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange TV Go na Android TV


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Orange TV Go na Android TV

WItam,

 

Zakupiłem telewizor marki Philips model 32PFS6402/12 - (telewizor z Android TV ,wersja android 5.1), telewizor ten zakupiłem w celu korzystania z usługi ORANGE TV GO , niestety okazało się że w sklepie GOOGLE PLAY - aplikacji zainstalowanej na telewizorze nie ma dostępnej aplikacji ORANGE TV GO, próbowałem również zainstalować tą aplikację korzystając z klasycznej wyszukiwarki internetowej na telewizorze (wyszukiwarka identyczna z tą na komputerze) - niestety wyświetliła się informacja że ten telewizor nie jest w stanie zainstalować tej aplikacji.

 

Spełniłem wszystkie warunki aby aplikację zainstalować - kupiłem telewizor z android tv , wersja androida jest aktualna i spełniająca wymagania aplikacji Orange tv go. Dlaczego nie moge pobrać aplikacji? Nadmienie że korzystam już z funkcji multiroom orange,ale niestety w tym przypadku moge jedynie korzystać z opcji ORANGE TV GO. Proszę o pomoc.

17 ODPOW. 17

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Orange TV Go na Android TV

Pobierz z nieoficjalnych stron plik apk aplikacji a potem spróbuj z niego przeprowadzić instalację.


Pracuję w Orange
  • 60
  • 44
  • 6

Orange TV Go na Android TV

Hej 🙂

Jeśli problem nie został rozwiązany polecam aplikację Aptoide. Sam z niej korzystam, dzięki czemu można wrzucić na TV inne aplikacje, które w Google Play nie mają wpisanej kompatybilności z AndroidTV (ale i tak działają)


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 78
  • 51
  • 3

Orange TV Go na Android TV

Teraz będą trwać test tv na platformie Android tv , wiec jeśli masz swaitlowod i tv od Orange to się możesz zgłosić 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Orange TV Go na Android TV

U mnie tez nie działa mam TV z androidem 5.1.1, a aplikacja działa niestety tylko z androidem od 6 w górę


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 78
  • 51
  • 3

Orange TV Go na Android TV

@szmet a co to za tv , taka niska wersja , ps jesteś w błędzie , aplikacja tv go Orange nie działa na żadnym android tv , a mam dwa tv Sony i Thomson z androidem w wersji 8.1 , aplikacja jest tak zrobiona ze działac wogole nie będzie na android tv , nawet dzieła z chromecastem , uwierz mi próbowałem , ale jak się dowiedziałem o testach tv na olatplatfo android tv , to się zgłosiłem , w przyszłości pozbyc się dekodera tv ,do dla mnie super sprawa , że tylko będzie tv Orange przez aplikację androidetv , sam osobiście mam Orange tv go na smartfona , niby ok ale połowy kanałów mojego pakietu nie ma , a do tego z tej połowy jeszcze połowa musi dzialac tylko u mnie w domu , więc nawet myślę zamknąć Orange tv go bo tu akurat trochę im się to nie udało , ztym , że niema wielu kanałów z mojego pakietu a i tak większość muszę jeszcze w domu oglądać , a w domu mam zwykły tv , dlatego na smartfona używam innej aplikacji do tv mianowicie /_\ tego uzywam , niestety tu nie mogę podać nazwy aplikacji,


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Orange TV Go na Android TV

U mnie to samo naziemna tv mi nie dochodzi w tym kraju zero odbioru, teren mocno zalesiony,

usługa satelitarna Orange TV mam z LOVE jest problem i też nie ma odbiór najdzie chmura burzowa, większe chmury deszczowe na tym WHD-80 od razu plansza brak sygnału lub jak sygnał satelitarny jest nawet dobry wywala plansza brak połączenie z modem, błąd 303, miga czerwona lampka zwiesza wszystko przy awaria i nagły brak internet, dodam mam minimalna marna prędkość na prowincja internet, często przerywa i mam zaniki.

Teraz Orange TV Go dokupiłem na smart TV Panasonic nie mogę korzystać, dodam nowy ze sklepu, brak aplikacji, na przeglądarce w tym tv nie działa,wywala zastosuj nowsza wersję przeglądarki?

na inne smart TV z Android TV 9.0 też nie działa, dokupiłem przystawka do tego, żeby korzystać z tego, CANAL+BOX 4K na Android TV 9.0 też nie działa,nie ma aplikacji Orange TV GO tam wcale lub wywala komunikat na przeglądarka w nim i przy próbie oglądania to urządzenie nie jest wspierane na tym CANAL+BOX 4K.

 

Płać abonenty w tym kraju i nic nie obejrzysz, bo albo nie dochodzi albo tak zblokują, sparują, że nic  nie pooglądasz, nawet swoim abonentom, jak tak można robić?

Z karty Orange z dekodera w drugim dekoderze sat. swoim też nic nie obejrzysz, który nie musi być połączony z modem i internetem na stałe i nie jest taki czuły na zaniki sygnały satelitarnego, bo nie działa też,na białych kartach kiedyś działało, dali czarne wymienili przestało.

Z Orange TV Go też nie skorzystam zblokowane coś, brak mi słów już na to wszystko w tym kraju i oglądaj EURO w TVP 4K zwłaszcza w usługa satelitarna Orange.

W WHD-80 też nie działa te Orange TV Go, żeby oglądać na tv przy braku sygnału satelitarnego dajmy, więc jak to jest robione?

Chamstwo na max robione.

Tak zblokują porobią, żebyś tylko abonenty płacił i nic nie mógł obejrzeć. Lub miał atrakcje przy oglądaniu w naziemnej piksle,prostokąty, że niby dochodzi jak nie wieje na dworze,

a w usługa satelitarna plansze,zwieszanie dekodera i to nagle w najciekawszym momencie oglądania i niby też ok jest.

Orange TV Go w ogóle nie obejrzał i można tam tylko 3 urządzenia dodać, zmarnował to na testy, próby i na uruchomienie, próbę obejrzenia dajmy meczu, a i tak ci nie będzie działać i nic nie obejrzysz, a za usługa i tak zapłacisz, bo ci doliczą do rachunku i abonamentu potem .lub ci przyślą wystawią, że wszystko ok nie ma problemu, czy za naziemną, czy za satelitarną usługę.

 

_______________

Post edytowany - Rafał


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Orange TV Go na Android TV

@Henryk12  to już się robi nudne..., w ilu jeszcze tematach napiszesz to samo? Dobrze wiesz że nic to nie da i nie pomoże zaśmiecanie całego forum.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Orange TV Go na Android TV

Nie nudne tylko tak niestety mam i prawda piszę po co mam kantować? Możesz sobie sprawdzić, po testować, czy prawdę piszę czy nie. Pomóż jak z tego Orange Go korzystać mam przy braku sygnału satelitarnego na tv? Kablem z komputera można puścić na tv, kupić długi kabel HDMI-HDMI i jedynie tak. Widzisz, ale to komputer musi chodzić cały czas i takie rozwiązanie mnie nie bawi.

Dobrze komuś mówić i pisać jak ty i  jak dajmy mieszkasz w dużym mieście, masz dostęp od szybkiego netu i nie masz problemu z odbiorem i masz pełno usług do wyboru telewizyjnych też z dobrym odbiorem naziemnej.

 

_______________

Post edytowany - Rafał

Anonim

Nie dotyczy

Orange TV Go na Android TV

@Henryk12  już pisałem, komputer z TV zepnij kablem HDMI i będzie Orange TV GO, obecnie innej alternatywy nie ma, Nietflix czy Canal+ Online tak oglądam, wiem że to nie to czego oczekujesz, ale obecnie innego rozwiązania nie ma, pisanie we wszystkich tematach pokrewnych, tego nie zmieni.