Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange Love - TV "nieaktywna"


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Orange Love - TV "nieaktywna"

Witam, posiadam pakiet Orange Love, dekoder został przeze mnie skonfigurowany, działa tylko kilka tureckich kanałów i TVP Polonia. Jednak w przegądarce pod adresem 192... widnieje informacja, że TV jest niekatywna. Czy możliwe, że brak aktywacji lezy po stronie Orange i to blokuje możliwość oglądania pozostałych kanałów? 


orange.png
6 ODPOW. 6

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Orange Love - TV "nieaktywna"

A to nowa usługa? czy działało wcześniej?
w jakiej technologii masz tv (satelitarna czy kablowa)?

Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 0
  • 0

Orange Love - TV "nieaktywna"

To nowa usługa. Kilka lat Temu tez miałam telewizję od orange, na tej samej antenie i działała. Jest to telewizja satelitarna. Jakosć sygnału jest dobra. 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Orange Love - TV "nieaktywna"


joannatkaczyk napisał(-a):

Witam, posiadam pakiet Orange Love, dekoder został przeze mnie skonfigurowany, działa tylko kilka tureckich kanałów i TVP Polonia. Jednak w przegądarce pod adresem 192... widnieje informacja, że TV jest niekatywna. Czy możliwe, że brak aktywacji lezy po stronie Orange i to blokuje możliwość oglądania pozostałych kanałów? 


@joannatkaczyk, możesz zdradzić jaki masz dekoder? czy prawidłowo podłączony do routera?  ja co prawda mam TV w technologii kablowej, ale zasugeruję Ci sprawdzenie "uprawnień" jeśli dobrze pamiętam,  w rozwiązaniu, które funkcjonuje u mnie, w dekoderze na kanale 999 (albo w pobliżu) można sprawdzić/uzyskać uprawnienia do pakietu kanałów.


Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Orange Love - TV "nieaktywna"

Witam @joannatkaczyk

Proponuję po konfiguracji zrestartować dekoder i router celem ponownej rejestracji urządzeń na centrali. Powinno pomóc.

Pozdrawiam
Maciej

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36192
  • 1366

Orange Love - TV "nieaktywna"

W przypadku satki, odświeżenie pakietów odbywa się na tvp1, trzeba zostawić na pół h. Ew. przez infolinię.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Orange Love - TV "nieaktywna"

Witaj @joannatkaczyk jestem ciekaw czy udało Ci się rozwiązać problem z odbiorem telewizji.... Jeśli tak, to mam prośbę rozważ czy któraś z powyższych wypowiedzi okazała się dla Ciebie (przynajmniej w jakimś stopniu) przydatna? Zachęcam Cię do oznaczenia któregoś z powyższych wpisów przez │→ Zaakceptuj jako rozwiązanie│ - dzięki temu innym łatwiej będzie go odnaleźć.