Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Blad odczytu karty dostepu


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Blad odczytu karty dostepu

Witam. Od pewnego czasu podczas oglądania TV bardzo często wyskakuje mi taki komunikat. Zdaza się, że w ciągu godzi nawet 6 razy...aby ponownie uruchomic koniecznie jest wułożenie i włożenie karty. Kak rozwiązać ten problem???
20170415_223111.jpg
11 ODPOW. 11
Anonim

Nie dotyczy

Blad odczytu karty dostepu


iza3004 napisał(-a):
Witam. Od pewnego czasu podczas oglądania TV bardzo często wyskakuje mi taki komunikat. Zdarza się, że w ciągu godzi nawet 6 razy...aby ponownie uruchomić koniecznie jest wułożenie i włożenie karty. Jak rozwiązać ten problem???

Tyle znalazłem:

S19.PNG

tv.PNG


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Blad odczytu karty dostepu

Tak właśnie karte mam włożona. Wystarczy na sekundę wyłożyć pozniej włożyć i działa. Kiedyś robiło się tak raz góra 2 razy na tydzień. Ostatnimi czasy kilkakrotnie na dzień
Anonim

Nie dotyczy

Blad odczytu karty dostepu

@iza3004 Najlepiej wymienić dekoder i kartę, żeby nie tracić czasu na infolinii i w salonie.

Anonim

Nie dotyczy

Blad odczytu karty dostepu


iza3004 napisał(-a):
Tak właśnie kartę mam włożoną. Wystarczy na sekundę wyłożyć później włożyć i działa. Kiedyś robiło się tak raz, góra 2 razy na tydzień. Ostatnimi czasy kilkakrotnie na dzień.

@iza3004,zobacz na pierwszy screen. Bo piszesz tylko, że prawidłowo wkładasz. Jeżeli to nie pomoże, uruchom ponownie urządzenie-odłącz od zasilania i podłącz ponownie.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Blad odczytu karty dostepu

@iza3004  zdaje się że w podpowiedziach nie ma wzmianki o wyczyszczeniu chipa karty, czasem warto i to sprawdzić, przetrzeć delikatnie, jakimś alkoholem.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 97
  • 301
  • 0

Blad odczytu karty dostepu

@iza3004

 

Najlepiej będzie połączyć podpowiedzi... wyczyszcić styki karty, zrobić procedurę "restartu" dekodera... Jeśli nadal będą częste problemy odczytu, wtedy do salonu w celu wymiany zestawu.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 2
  • 0

Blad odczytu karty dostepu

Zrobiłam tak jak napisaliście niestety bez rezultatu. Dziękuję za odpowiedzi 😊czeka mnie po prostu wymiana dekodera skoro nic nie pomaga

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 97
  • 301
  • 0

Blad odczytu karty dostepu

@iza3004  jak tam Twoje problemy? Dekoder wymieniony?


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Blad odczytu karty dostepu

@iza3004

dodam w takim razie dla porządku, że wymiana dekodera czy karty możliwa jest dopiero po uzyskaniu nr. zgłoszenia ze strony pracownika BOK-u (od spraw technicznych) Emotikon: Szczęśliwy

Podbijam również pytanie @Adepta: czy wymiana dekodera rozwiązała Twój problem? Szczęśliwy robot
Może warto by było oznaczyć wpis przez │→ Zaakceptuj jako rozwiązanie│, który Twoim zdaniem wydaje się najbardziej przydatny?? Dzięki temu innym łatwiej będzie go odnaleźć Kot pokazuje język.