Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange światłowód iptv - TP LINK


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Orange światłowód iptv - TP LINK


@mFasternapisał(-a)

wpisz w google emulator tp link archer c6 jak coś znajdziesz to brawo ty ja już durnieje....  z pod pomarańczowego logo zamiast pomagać utrudniają 


ale do kogo Ty masz pretensje?
dostałeś sprzęt na którym usługa działa prawidłowo.
może trzeba było zastanowić się przed zakupem usługi na jakim sprzęcie to działa a nie teraz bujać się i kombinować 😋


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 29
  • 80
  • 0

Orange światłowód iptv - TP LINK

Gdyby operator dawal dobry sprzęt a nie chłam nie bylo by tematu 🙂 jak jestes tak zadowolony z ich sprzetu to fajnie nie każdy jest kowalskim ktory używa internetu tylko po to by fejsiczka sprawdzic


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21544
  • 173

Orange światłowód iptv - TP LINK


@mFasternapisał(-a)

wpisz w google emulator tp link archer c6 jak coś znajdziesz to brawo ty ja już durnieje....  z pod pomarańczowego logo zamiast pomagać utrudniają 

 

______________

Wpis edytowany - Rafał


To nic Ci nie pomoże bo nie mam jak sprawdzić efektu zmian, a ty masz. Rozumiem Twoją frustrację, ale zdaję sobie sprawę, że niewiele Ci to pomoże, niestety i mimo najszczerszych chęci.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 29
  • 80
  • 0

Orange światłowód iptv - TP LINK

zawsze co dwie głowy to nie jedna moze coś rzuci ci się w oczy... tak blisko ehhh


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21544
  • 173

Orange światłowód iptv - TP LINK

@mFaster 

Przeglądnąłem te menu i nic szczególnie konstruktywnego mi do głowy nie przyszło. Może wystarczy wszystkie porty przestawić na "internet" i do podłączenia dekodera użyć portu numer cztery? Wygląda na to, że on jest "jakiś inny" programowo.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 29
  • 80
  • 0

Orange światłowód iptv - TP LINK

Nie wiem juz dzis mam dosc... Ale zauwazylem pewien niuans - kiedy ustawie dowolny port na IPTV żaden z dekoderow nie dostaje IP z dhcp router go nie widzi przypadek?


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21544
  • 173

Orange światłowód iptv - TP LINK

@mFaster 

No nie, to nie przypadek, to jest problem. Ja to rozumiem tak, że na porcie obecny jest tylko ruch tagowany, a "normalna" komunikacja to internet i jego tam nie ma. Potrzebny jest port w którym byłby i internet i IPTV, czyli bridge. Oczywiście mogę się mylić. 😓


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 29
  • 80
  • 0

Orange światłowód iptv - TP LINK

Przyszla mi do glowy koncepcja zeby ustawić VLAN od Tv w miejscu VLAN od internetu co sie wydarzy


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21544
  • 173

Orange światłowód iptv - TP LINK

@mFaster 

No tak, teoretycznie jeśli VLAN 35 ustawisz jako IPTV a nie internet to coś powinno ruszyć. Ale to trzeba by kosztem VoD zrobić... W sumie to mogłoby wystarczyć, skoro odtwarzanie działa i tak...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 29
  • 80
  • 0

Orange światłowód iptv - TP LINK

Jutro spróbuje jeszcze mam zagwostke jak zalogowac sie do IPV6... w loginie jak dopisze /ipv6 nie chce to grac