Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowy kanał eSportowy


Pracuję w Orange
  • 14
  • 55
  • 0

Nowy kanał eSportowy

Założę się, że ta wiadomość ucieszy niejednego gracza Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

Już od dzisiaj (22 stycznia) w Telewizji w pakiecie optymalnym na IPTV będzie dostępny kanał eSportowy!


Zatem sprawdźcie kanał 129 i podzielcie się wrażeniami Emotikon: Szczęśliwy

Więcej na temat ramówki i informacji o programach znajdziecie tutaj

 

1.PNG

12 ODPOW. 12

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Nowy kanał eSportowy

Polecam pooglądać rozgrywki Polish Dota 2 League. Mnie tam można posłuchać 🙂

 

Jak ktoś trafi na kanał, to proszę niech napisze, czy jest on w HD?


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 50
  • 7
  • 0

Nowy kanał eSportowy

a na satce coś będzie?


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 391
  • 1432
  • 16

Nowy kanał eSportowy

W najbliższym czasie tej stacji nie będzie na satelicie, ponieważ jest on nadawany wyłącznie w sieciach kablowych i IPTV. Nie ma informacji od nadawcy o planach wejścia na satelitę.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 62
  • 54
  • 0

Nowy kanał eSportowy

Póki co na IPTV w Orange też go nie ma...


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Nowy kanał eSportowy

dodam ze oprocz tego kanalu doszly kanaly
dla pakietu optymalnego:

- iptv- TBN Polska, AMC HD, Eleven Sports 3 HD

-dth- TBN Polska, AMC HD, Eleven Sports 3 HD

 

dla pakietu bogatego

-iptv- Epic Drama HD, Polsat Viasat Explore HD, Polsat Viasat History HD, Polsat Viasat Nature

-dth- jak wiadomo nie dotyczy

 

oprocz tego zmiana z sd na hd
Kanały: France 24 (francuskojęzyczny), France 24 (angielskojęzyczny), Comedy Central Family oraz Motowizja dostępne będą w jakości HD.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Nowy kanał eSportowy

@MilenaPe póki co nie wchodzi kanał 129. Może trzeba odświeżyć uprawnienia? Ale TV włączyliśmy po południu, czyli było bootowanie itd.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Nowy kanał eSportowy


Wojcieszko napisał(-a):
Jak ktoś trafi na kanał, to proszę niech napisze, czy jest on w HD?

Przypomniałem sobie o tym wątku. Sprawdziłem dzisiaj, kanał u mnie jest dostępny. Odpowiadając @Wojcieszko muszę stwierdzić, że nie widzę na nim oznaczenia że jest w technologii HD, a jak zacząłem przeskakiwać w ustawieniach tv w zakresie formatu obrazu, to okazało się, że chyba jest w proporcji 4:3, no chyba, że go po prostu wymusiłem. Ale było to w ustawieniu "normalny", przy ustawieniu "pełny" zajmuje oczywiście cały ekran.

 

Update 2. W pasku opisu kanału jest info: Nowe Media HD...  Tak samo w nazwie kanału E-Sport HD, ale jak wcześniej pisałem logo nie ma tego wskazania. Co do jakości obrazu, wiesz oglądałem krótko... w większości są pokazywane sceny z gier... wydaje się że faktycznie może to być jakość HD.


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Nowy kanał eSportowy

@Misiek62 dziękuję bardzo za odpowiedź. Kanały Eleven też HD znaczka nie mają, ale ewidetnie w wysokiej jakości są. Niestety sam tv od Orange nie mam, a chwilowo w pracy dekoder się gdzieś podział i nie mogę sprawdzić. Natomiast jak patrzysz na ten kanał, to widzisz że to SD, czy raczej HD w porównaniu do innych kanałów? Jak napisałeś 4:3 się pojawia, to jest SD.

Anonim

Nie dotyczy

Nowy kanał eSportowy

Dla mnie wszystkie kanały ze znaczkiem HD są nadawane HD Ready to jest co innego niż Full HD.