Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 254
  • 1076
  • 0

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

Na stronie orange są już zamieszczone logotypy nowe i niżej informacja o zmianach.

Tylko mam dziwne wrażenie, że jest coś nie tak na stronie teraz(nie wiem może mi się wydaje i ja już ślepnę. Starość nie radość🙄), że liczba kanałów nie pasuje bo chyba np w opisie pakietu Ekstra było przed zmianą podawane 182, że jest w tym pakiecie a nie 181 jak teraz a ponoć tyle ile zniknęło kanałów to tyle samo się nowych pojawi w miejsce tych znikających.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2393
  • 9907
  • 85

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

@Luki555dobrze mówisz  liczba kanałów nie pasuje. Było 182 kanały a teraz jest 181  to coś jakby Orange nie dodało lub ubyło. Ale sprawa została rozwiązana tak mi się wydaje. Chodzi o kanał CBS Reality  który był już dostępny w pakiecie Komfortowym a przeniesiony został do pakietu Optymalnego i to nie jest nowy kanał on już był tylko w pakiecie Komfortowym. Dlatego się zmniejszyła liczba kanałów o jeden w pakiecie Extra 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 254
  • 1076
  • 0

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

Tak myślałem dobrze, że mnie w tym utwierdziłeś bo już miałem obawy, że ślepnę albo z pamięcią już nie tak 😀😂. Ciekawe czy to tylko przypadkowy błąd powstały przy zmianach graficznych robionych na logotypach na stronie czy inaczej to trzeba odbierać jeszcze.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2393
  • 9907
  • 85

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

Szkoda, że Orange nie dołączy kanału Eleven Sport 4 HD do pakietu Orange Love Extra było tyle samo kanałów co przed zmianą czyli 182 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 254
  • 1076
  • 0

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

Aha ten CBS Reality robi różnicę o tą jedną pozycję zmyliło mnie to.

Tutaj można tylko pomarzyć o dodawaniu czegoś do oferty nie wiadomo co siedzi w głowach osobom, które o tym decydują. Trochę szkoda tych kanałów co znikają może kiedyś wrócą.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 61
  • 124
  • 0

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

Też trochę szkoda, ale jak wcześniej wspomniałem większa wina może być po stronie nadawców niż Orange. Możliwe, że gdyby polityka informacyjna Antenny Group (tych od AXN-ów, choć w ich przypadku część winy można też zrzucić na oszczędzanie na ofercie programowej przy tym samym/większym gniazdkowym) czy BBC Studios byłaby lepsza, to te kanały mogłyby nie zniknąć z oferty IPTV Orange. Sundance to jednak inna historia, tam decydującym czynnikiem jest ewidentnie wysoka opłata gniazdkowa - rozpiski dotyczące premier miesiąca (publikowane na portalach medialnych typu SATKurier) mają naprawdę dobre.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 254
  • 1076
  • 0

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

Zawsze można wrzucić temat w "Pomysłach" o powrót tych kanałów do oferty. Zapewne dużo będzie popierających ale co z tym zrobią ci co decydują o ofercie jak zobaczą taki temat to ich już wtedy trzeba by było pytać czy się nad tym pochylą czy machną ręką.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 61
  • 124
  • 0

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

Zwłaszcza z tymi dwoma kanałami od BBC Studios może być problem - niewykluczona jest zmiana strategii programowej. Otóż w krajach nordyckich w miejsce dwóch istniejących kanałów (BBC Brit i BBC Earth) 17.04. ma się pojawić jeden - BBC Nordic. Do tego ma być także nowa biblioteka na żądanie BBC Nordic+.

Źródło: SATKurier 

 

Do tego nie wiadomo, czy Antenna Group w ramach oszczędności też postanowi namieszać w portfolio kanałów.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 254
  • 693
  • 2

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

Tak mnie ciekawi na jakich pozycjach będą m.in. Novela TV, Water Planet i MixTape bo na razie nic mi o tym nie wiadomo.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 254
  • 1076
  • 0

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

Te nowe kanaly są już w dekoderach pojawiły się przynajmniej u mnie są widoczne. Pozycje 256 257,468 tego muzycznego jeszcze nie widzę pewnie będzie w miejscu tego festival 4k  który zniknie