Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Orange love zmiany w trakcie umowy

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Orange love zmiany w trakcie umowy

Witam nie wiem czy to właściwy dział bo w orange love są 4 usługi w 1 jak coś to sorki. Czy w trakcie obowiązywania umowy można dołożyć sobie multiroom, zmienić pakiet telewizyjny lub prędkość internetu?

 

 

 

 

______________________

*Doprecyzowania nazwy tematu - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

Orange love zmiany w trakcie umowy

Hej @Januszbba 

tak w trakcie umowy można dokupić multiroom, także mozesz rozszerzyć swój pakiet telewizyjny o dostępne  pakiety poprzez kontakt z BOK przez telefon lub czat albo możesz dokupić pakiety TV, gdy korzystasz już z telewizji w pakiecie Orange Love lub w pakiecie z internetem domowym lub światłowodem. https://www.orange.pl/view/dokup-przez-dekoder 🙂Co do zmiany prędkości to też można dokonać. Zmiana prędkości jest możliwe ale tylko że zostanie przedłużenie umowy na koleiny okres 1 rok lub 2 jaki masz obecny.Więcej dopytaj się na czat Orange  To najlepiej zmienić prędkość internetu pakietu TV i dokupić multiroom. Za jednym razem wszystko zrobić 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

52 ODPOW. 52

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

Orange love zmiany w trakcie umowy

Hej @Januszbba 

tak w trakcie umowy można dokupić multiroom, także mozesz rozszerzyć swój pakiet telewizyjny o dostępne  pakiety poprzez kontakt z BOK przez telefon lub czat albo możesz dokupić pakiety TV, gdy korzystasz już z telewizji w pakiecie Orange Love lub w pakiecie z internetem domowym lub światłowodem. https://www.orange.pl/view/dokup-przez-dekoder 🙂Co do zmiany prędkości to też można dokonać. Zmiana prędkości jest możliwe ale tylko że zostanie przedłużenie umowy na koleiny okres 1 rok lub 2 jaki masz obecny.Więcej dopytaj się na czat Orange  To najlepiej zmienić prędkość internetu pakietu TV i dokupić multiroom. Za jednym razem wszystko zrobić 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Orange love zmiany w trakcie umowy

@Pablo5  super 🙂 ale nie poniosę za to dodatkowych kosztów? mi chodzi o multiroom tylko chciałem dołożyć 3 dekoder można to zrobić przez internet?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Orange love zmiany w trakcie umowy

@Januszbba Jasne, że można, tylko na większy 🙂

Multiroom to postęp, wyższe pakiety też i wyższa opcja prędkości również...Jeśli więcej płacisz, więcej wolno 🙂


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11376
  • 51

Orange love zmiany w trakcie umowy


@Januszbbanapisał(-a)

@Pablo5  super 🙂 ale nie poniosę za to dodatkowych kosztów? mi chodzi o multiroom tylko chciałem dołożyć 3 dekoder można to zrobić przez internet?


Jak przebudujesz ofertę, to będzie drożej, ale się z tym chyba liczysz 😉

Można to zrobić poprzez BOK sprzedażowy, przebudują ci ofertę i pewnie od nowa cyrograf będzie, na 2 lata 😉


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Orange love zmiany w trakcie umowy

@agat13 A jak dołoże ten 3 dekoder 4k stream to 300 mb/s mi wystarczy? dekodery podpiąć do fun boxa 3.0 a inne urządzenia do switcha w razie braku miejsca?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

Orange love zmiany w trakcie umowy

Tak jak pisze @IreneuszCD poniesiesz wyzsze koszty dotyczące prędkosći interentu o 10 zł więcej i wyzszy koszt pakietu telewizyjnego tutaj masz warianty na stronie lub na dekoderze będą wchodząc na menu dekdoera i klikając kafelek dokup pakiet i wtedy będzie miał dostępne pakiety przesyłam linka https://www.orange.pl/view/dokup-przez-dekoder i plus koszt kolejny multirooma 10 zł. Wydaje mi się ze 300mb/s wystarczy ci ale niech się jeszcze ktoś na ten temat wypowie. Pozdrawiam 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Orange love zmiany w trakcie umowy

@IreneuszCD  sprawa wygląda tak mam 2 miesiące do końca umowy ale jeszcze nie chce podejmować decyzji ogólnie co do orange love  i chce tylko dołożyć multiroom.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2319
  • 9662
  • 82

Orange love zmiany w trakcie umowy

@Januszbbaw multiroomie  do wyboru masz dekoder WHD80 za 0 zł miesięcznie oraz 4K Stream za 10 zł mc - mówimy tu o dzierżawie dekodera. Sama usługa multiroom to koszt 10 zł mc. Obydwa można podłączyć po wifi choć WHD80 na małej odległości. Ja WHD 80 ma podłączony po kablu. 4K Stream mozna połaczyć przez wifi  i posiada android TV choć moim zdaniem ma gorszą jakość obrazu. 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Orange love zmiany w trakcie umowy

@Pablo5  @agat13 ja będę chcial 4k stream i podłącze po kablu. Mi tylko chodzi czy gdy dołoże ten multiroom a mam jeszcze 2 mies umowy ważnej czy pozostałe opcje ( prędkość internetu, pakiet tv, telefon) które mam  pozostaną bez zmian? bo jeśli nie to się wstrzymam