Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 253
  • 692
  • 2

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

Chciałbym abyście dodali nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV.

Ja liczyłbym na powiększenie oferty kanałów dziecięcych o Polsat JimJam i TeenNick jeżeli TVP 4K ponownie zakończy emisje po mundialu.

A wy? Co uważacie?

97 ODPOW. 97

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

@nnsq9053W9 Oczywiście są to pobożne życzenia odbiorców. Możesz założyć pomysł w dziale Pomysły (orange.pl) , chętnie zagłosujemy. Samo jednak dodanie czegokolwiek do oferty wiąże się z umowami pomiędzy operatorem, a dostawcą treści. To w sumie nie takie proste, bo musi być popyt, odpowiednia oglądalność i rachunek ekonomiczny. Niemniej jednak zgłoś, zobaczymy co się stanie. Innej drogi nie widzę 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 213
  • 945
  • 0

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

Tak jak napisał @agat13 można zgłosić to jako "pomysł" ale tutaj radziłbym jak już to bardziej szczegółowo określić i nie skupiać się na jednym kanale tylko podać propozycję aby oferty dla tych co mają IPTV i tych z DTH były jednakowe z zawartością kanałów (podanie tego w taki sposób prędzej może da do myślenia z orange) bo w iptv nie ma 7 kanałów SciFi, E, Polsat JimJam, Novelas+, Love Nature 4K, TeenNick, ActiveFamily. (tak na szybko przeglądając logotypy ze strony)  Ale tak jak napisano to się wiąże z umowami tak łatwo nie pójdzie. Zawsze można zgłosić i się zobaczy jaka reakcja tych osób decydujących będzie chociaż do tych 2, które wymieniłem to jakiś rok prawie będzie jak orange wycofało z oferty.


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

@nnsq9053W9  Orange TV (IPTV) jest rozwijana, co do kanałów które brakują, to trzeba pomysł zrobić, jak będzie dużo chętnych i Orange dogada się z nadawcą owych kanałów, to jest szansa na ich dodanie 😉

@Luki555  telewizja satelitarna (DTH) to od C+ głównie jest i raczej małe szanse na ujednolicenie oferty, bo to od nadawcy w 80% zależy prawie.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 213
  • 945
  • 0

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

Z tym DTH to wiem, ale zawsze taki pomysł da tym z orange do myślenia, żeby pakiet w orange nie różnił się tym od C+ i jak się uda podpisać umowę z nadawcą brakującego kanału to dodać taki kanał z tych, które wymieniłem o takie ujednolicenie mi chodzi to nie musi być brane bezpośrednio od C+. Chociaż i tak wcześniej czy później może się pojawią bo skoro piszą o tym, że orange skupia się na iptv a dth będzie wycofywać (chyba) ze swojej oferty bo redukcja bazy klientów DTH postępuje i przenosi klientów jeśli chcą do iptv wszystko jest możliwe.

Anonim

Nie dotyczy

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

@Luki555 moim zdaniem nie ma co liczyć na to, że te oferty będą jednolite. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 253
  • 692
  • 2

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

Pomyślałem też że w roku 2023 ma zostać dodany SportKlub, bo uważam że oferta sportowa też powinna być jeszcze większa.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

@IreneuszCD  Z całym szacunekiem ale nie wiadomo co brać od Orange z tv bo każdego inaczej Orange traktuje mam tv już od Orange z 6 lub 7 ciężko se pakiet dopasować 😞


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 253
  • 692
  • 2

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

Moje typy odnośnie nowych kanałów w roku 2023 to:

1.SportKlub

2.Polsat JimJam

i 3. TeenNick.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

No i właśnie przyszło - zmiany:

 

Dzień dobry,

 

mamy dla Ciebie ważną informację o zmianach, które wprowadzamy w ofercie programowej telewizji od Orange.

 

Co zmieniamy w ofercie programowej

22 lutego 2023 r. wyłączamy z Pakietu Optymalnego dwa kanały: AXN HD i Festival 4K oraz z Pakietu Komfortowego: Sundance TV HD, AXN White HD, AXN Black, AXN Spin, BBC Lifestyle HD i BBC Cbeebies.

Wynika to ze zmiany warunków umów pomiędzy Orange Polska a dostawcami zewnętrznymi.

 

Do Pakietu Optymalnego dołączamy bez dodatkowych opłat w ramach obowiązującej umowy dwa kanały: TVP Nauka HD i CBS Reality.

Pakiet Komfortowy powiększamy natomiast o sześć kanałów: Novelas+ HD, Novela TV HD, Motowizja HD, Mixtape HD, Water Planet HD i Active Family HD.

 

 

Co jeśli nie zgadzasz się na te zmiany

Jeżeli nie akceptujesz tych zmian w ofercie, to do dnia ich wprowadzenia, możesz wypowiedzieć obecną umowę. Nie będziemy od Ciebie oczekiwać zwrotu ulg, które Ci w niej przyznaliśmy.

 

Szczegóły oferty dostępne są w salonach Orange oraz na infolinii.

 

 

Pozdrawiamy

Orange