Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 233
  • 1031
  • 0

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

Rozumieć to należy, że każdego to dotyczy bez względu czy ma ofertę z pakietem Love czy bez tego Love jedynie ci co mają ofertę C+ w orange będą mieć te kanały, które znikną. Jakby nie patrzeć to zmiany trochę na nie korzyść bo AXN-y mogły zostać, może kiedyś pojawią się z powrotem jak podpisze orange umowy z tymi dostawcami


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 253
  • 692
  • 2

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

Muszę coś powiedzieć: Jak wprowadzą nowe kanały do oferty tj. TVP Nauka to sądze że powinna być nowa oprawa graficzna kanału Promo Orange TV.

Bo niestety na tym kanale jest puste miejsce na kanały dziecięce.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 558
  • 1768
  • 2

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

@nnsq9053W9 

 

A gdzie ten Sportklub i Polsat Jimjam oraz Teennick 

 

czyli nie ma czyli bajki piszesz 😞

 

Pozdrawiam oraz wesołych Świat ekipie pomarańczy i no 🙂 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 253
  • 692
  • 2

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

Ja też tobie i wam życzę wam wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku 2023 bez względu na to czy Sportklub, Polsat JimJam czy TeenNick się pojawią.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 3691
  • 19

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

@Luki555 zgadza się. Orange Tv niezależnie czy w multipakiecie czy w Lovie. Skoro zmieniły się umowy międzyoperatorskie między Orange a dostawcami. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 233
  • 1031
  • 0

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

Mimo wszystko dla mnie to jest krok w tył z rozwojem oferty przez wyłączenie tych kanałów. Mam nadzieję, że kiedyś (oby w najkrótszym czasie)  orange porozumie się i podpisze umowę z jakimś dostawcą i wrócą te kanały z powrotem do oferty bo to niekorzystny krok brak takich kanałów gdzie wszędzie są dostępne u innych operatorów.

 

Dopisze jeszcze do poprzedniego postu że tak do końca niewiadomo jak to rozumieć też czy całkowicie z oferty tv będą wyłączone czy tylko z tych 2 pakietów najtańszych ze względu na te warunki umowy że udostępniał orange jak najtaniej a w tych najdroższych czyli Premium czy Ekstra będą dostępne bo jakoś te nie zostały wymienione w tej informacji.  Niewiem jak to w orange dziala czy by cos takiego mialo miejsce. Jakby miały całkowicie zniknąć to by było podane że całkowicie wyłącza bez podawania nazw konkretnego pakietu a tu podali 2 pakiety. Ciekawe czy to o to chodzi czy nie i jak to rozumieć okaże się bliżej tej daty. Albo jak pojawi się jakiś oficjalny komunikat na stronie.

 

________________
* Scalenie wpisów – moderator Michał


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 3691
  • 19

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

Ja obstawiam, że znikną wszędzie. Skoro tu chodzi o zmianę w ustaleniach międzyoperatorskich. I po prostu tracą prawa do tych kanałów. To raczej bez znaczenia w jakim pakiecie Orange ma taki kanał. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 233
  • 1031
  • 0

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

Zdaje sobie sprawę też z tego, że to co napisałem to są marzenia ściętej głowy czy na dwoje babka wróżyła, ale to co podałem to jest tylko moje spostrzeżenia i ja mogę to inaczej interpretować na  ten moment. Dla mnie jakby miały zniknąć te kanały z całej oferty bez względu na pakiet to ta informacja powinna inaczej wyglądać a mianowicie "Z dniem 22 lutego z oferty tv oferowanej przez orange zostaną wyłączone następujące kanały.... w ich miejsce będą udostępnione ....." bez podawania konkretnego pakietu wtedy wiem co się święci, a tak można gdybać czy o to chodzi czy nie..

Jeśli jednak znikną z całej oferty mam tylko nadzieję, że orange postara się jednak, żeby wróciły i znajdzie jakiegoś dostawcę z którym podpisze nową umowę. Jakby nie patrzeć to AXN czy BBC to znane marki i nazwy. Kończąc tą kwestię bo nie ma sensu się nad tym już rozpisywać tylko cierpliwie czekać tej daty:

 

Miłego świętowania życzę wszystkim na dalszy czas.


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 3691
  • 19

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

Według mojego rozumowania napisali tak, że Optymalny to pakiet który jest dostępny we wszystkich opcjach (Standard Ekstra, Premium). Komfortowy zaś może istnieć bezumownie lub składowa Esktra/Premium. Dlatego tak to zgaduje rozpisali.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 61
  • 124
  • 0

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

Trochę opiszę sytuację na zimno:

1. AXN został niedawno przejęty przez grecką spółkę Antena 1 - po przejęciu oferta kanałów AXN zaczęła się pogarszać (możliwe, że stracili prawa do seriali od CBS na rzecz Viaplay [właściciela m.in. kanału Epic Drama], a rozpiski o premierach miesiąca na portalach medialnych typu SatKurier są coraz słabsze [zarówno pod względem oferowanych premier, jak i treści komunikatów]), a pod względem dostępności najprawdopodobniej zaczęli podwyższać wymagania finansowe (kanałów AXN w ofercie już nie mają oferty konkurencji z T-Mobile czy EVIO, a Canal+ ma na dalekiej pozycji na liście kanałów);

2. Festival 4K poza IPTV Orange nie zbudowała dystrybucji kanału - możliwe, że nie chcą już dokładać do interesu i wycofują kanał z polskiego rynku;

3. Sundance TV zawsze miał wysokie opłaty gniazdkowe (np. w Canal+ jest kanałem dodatkowo płatnym) - wycofanie z oferty IPTV najprawdopodobniej wynika z niedogadania szczegółów finansowych;

4. wycofanie dwóch z kanałów BBC jest jedynym w miarę niezrozumiałym usunięciem - choć BBC od jakiegoś czasu nie publikuje rozpisek o swoich premierach miesiąca na portalach medialnych;

5. jeżeli chodzi o kanały dodawane to:

* TVP Nauka i Mixtape jak najbardziej na plus;

* w przypadku Motowizji czy CBS Reality tak naprawdę są obniżane pakiety w których są dostępne;

* w przypadku Novelas+ czy Active Family tak naprawdę kanały są dodawane do oferty autorskiej Orange, były wcześniej w ofercie łączonej z Canal+;

* jedynie Water Planet i Nowela TV można uznać za decyzje złe pod względem rozwoju oferty, choć mogące mieć uzasadnienie finansowe.