Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 213
  • 945
  • 0

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

W jednym swoim poście napisałem że zapewne chodzi o te warunki umowy że orange udostępniał jak najtaniej te kanały i chcieliby w tych droższych pakietach być i wiecej kasy mieć.  Jak nie wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi wtedy wyłącznie o kasę.

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 547
  • 1719
  • 2

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

W Lutym to już wiadomo co się wydarzy ale czy w Styczniu 2023 coś będzie nowego 😚

 

Pozdrawiam serdecznie was wszystkich 🥴


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV


@ryba168napisał(-a)

czy w Styczniu 2023 coś będzie nowego 😚

 

 


Zacznie się Nowy 2023 Rok 😉😁


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 213
  • 945
  • 0

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

I wyższe ceny oraz rachunki to jest pewne na 100%

 

Wracając do tematu o tym co ma być w lutym to brakuje jednej zasadniczej informacji w tym ogłoszeniu a mianowicie powinna być informacja czy orange będzie coś robić w tym kierunku aby znaleźć jakiegoś dostawce do zawarcia nowej umowy na te kanały tak aby wróciły do oferty. Czy już machneli ręką na to i nic nie będą robić tego mi brakuje.

 

________________
* Scalenie wpisów – moderator Michał


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 430
  • 3691
  • 19

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

Wątpię żeby coś robili. Stracili możliwość nadawania tych kanałów. W to miejsce wchodzą inne. Jeśli komuś to nie pasuje dają możliwość odejść bez kary. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 213
  • 945
  • 0

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

Taka informacja powinna być zamieszczona mimo wszystko bo to zadecyduje o tym ile bedzie rezygnacji klientów przez to. O ile zależy orange aby mieć jak najwięcej klientów oraz ich zatrzymać i to zadowolonych z ofert.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 253
  • 692
  • 2

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

Zauważyłem że jeden z kanałów który ma zostać dodany czyli Novelas+ od Canal+ ma zostać dodany 22 lutego.

Czy to oznacza że kanały z rodziny Canal+ pojawią się w Multinagrywarce ?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 61
  • 124
  • 0

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

No i się okazało, że na wyłączenie z oferty IPTV Orange AXN się postarał z premierami serialowymi na luty - teraz to już po ptokach, bo od przez ostatnie pół roku z ofertą AXN-ów było marnie i zmierzało raczej ku schyłkowi (co mogło uzasadnić decyzję Orange o wyłączeniu kanałów z oferty).


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 213
  • 945
  • 0

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

Jakiś czas temu na internecie widziałem poruszoną kwestię (albo na satkurier albo na podobnej stronie z tematyką jak satkurier ma już nie wiem gdzie to było) dlaczego w c+ kanały AXN są na tak dalekiej pozycji po zmianach listy w dekoderach i też sądzono, że może AXN zakończy nadawanie i przez to na takich pozycjach się znalazły. Nadawca temu zaprzeczył i wtedy zapowiedział już, że będą nowości bliżej wiosny.

Poza tym inne kanały też serwują powtórki i z ramówką jest wtedy marnie jak się zakończy ramówka jesienna a ma zacząć wiosenna albo przez okres wakacji.

Ciągle mam nadzieję, że orange znajdzie w przyszłości jakiegoś dostawcę i podpisze umowę i wrócą te kanały do oferty, które znikają w lutym bez tego muzycznego. Jak nic nie zrobi to pokaże tylko, że woli sobie strzelić w przysłowiowe kolano niż mieć zadowolonych klientów.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 61
  • 124
  • 0

Nowe kanały w 2023 roku w Orange IPTV

Tylko, że chodziło o to, że AXN jesień sobie prawie całkowicie odpuścił (z głośniejszych tytułów w zasadzie były tylko kolejny sezon Chicago Med i originals Peacock [który u nas najprawdopodobniej będzie także w SkyShowtime] Dr Death), podczas gdy to jest najlepsza pora na oglądanie seriali kryminalnych w ciągu całego roku. A trzeba wiedzieć, że mocną stroną kanałów AXN były (poniekąd nadal są) właśnie seriale kryminalne w stylu Agentów NCIS. Aczkolwiek na produkcje własne AXN (takie jak Ultraviolet, Znaki czy Rysa/Układ) przy tym właścicielu raczej nie ma co liczyć, bo od tego zaczął cięcia w ofercie AXN-ów.