Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie chcą mi zmienić pakietu TV na wyższy

ROZWIĄZANE

Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 33
  • 0

Nie chcą mi zmienić pakietu TV na wyższy

3 miesiące temu podpisałem umowę na 300mbps + TV za 90gr... problem w tym, że nie ma tam jedynego kanału który oglądam (CN). W piątek dzwoniłem na infolinię, a oni, że nie mogę zmienić pakietu na wyższy, bo umowa została podpisana niedawno... O CO CHODZI?!!!

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Nie chcą mi zmienić pakietu TV na wyższy

Jeśli to było po 22 lutym 2016, to nie powinno być problemu. Powinieneś mieć ofertę od Orange TV. I w pakiecie Optymalnym jest Cartoon Network.

Jeśli wcześniej - masz kanały z oferty wspólnej z nc+. Wtedy jedyna opcja to dokupienie pakietu Extra (bo w tej ofercie masz dopiero CN). Ew. Jak minie jakiś czas jest opcja odnowienia promocji, ale to zwykle po roku.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

14 ODPOW. 14

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 76
  • 54
  • 1

Nie chcą mi zmienić pakietu TV na wyższy

@FlashT możesz migrować na wyższy pakiet. Sugerowałbym zadzwonić jeszcze raz. 🙂


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Nie chcą mi zmienić pakietu TV na wyższy

@FlashT Jaki masz pakiet ? Optymalny? Zobacz regulamin "więcej telewizji" ale w tym regulaminie jest zastrzeżenie, że można skorzystać z promocji, jeżeli nie wyklucza jej regulamin promocji, z której aktualnie sie korzysta - musisz odszukać regulamin z którego skorzystałeś podpisując umowę... poczytać.

 

Update.

 

Sorki @ziolo1945 przeskoczyło mi 😉

 

Jakie kanały są w poszczególnych pakietach łatwo sprawdzisz na stronie "poznaj pakiety"


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 76
  • 54
  • 1

Nie chcą mi zmienić pakietu TV na wyższy

@Misiek62 nie do mnie to pytanie. 😄

 

Zgodnie z pkt. 9 powyższego Regulaminu "W czasie korzystania z Promocji mogą Państwo zmienić pakiet Usługi pod warunkiem, że nowo wybrany pakiet posiada opłatę abonamentową nie niższą niż pakiet, który wybrali Państwo w momencie zawarcia Umowy lub aneksu do Umowy. "


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Nie chcą mi zmienić pakietu TV na wyższy


ziolo1945 napisał(-a):

@Misiek62 nie do mnie to pytanie. 😄

 

Zgodnie z pkt. 9 powyższego Regulaminu "W czasie korzystania z Promocji mogą Państwo zmienić pakiet Usługi pod warunkiem, że nowo wybrany pakiet posiada opłatę abonamentową nie niższą niż pakiet, który wybrali Państwo w momencie zawarcia Umowy lub aneksu do Umowy. "


Tak, ale we wcześniejszym (zdaje się 5.) jest to zastrzeżenie o którym wspomniałem wcześniej - pod warunkiem, że regulamin promocji, w ramach której klient korzysta z danego pakietu, nie została wykluczona możliwość zmiany-czytaj-zwiększenia liczby kanałów - poprzez wybór "bogatszego" pakietu.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 33
  • 0

Nie chcą mi zmienić pakietu TV na wyższy

Dzięki... muszę zajrzeć do tej umowy w takim razie... nie mam jej niestety tutaj.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Nie chcą mi zmienić pakietu TV na wyższy

A czy Ty na pewno podpisywałeś nową umowę na funpacka na światłowodzie 3 miesiące temu?

Powinieneś mieć pakiet optymalny lub wyższy.

Tam CN (mam nadzieje, że chodzi o Cartoon Network) powinien być w każdym pakiecie.

 

http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2003890/4103968368.pdf

 

Chyba, że coś źle zrozumiałem.


Poziom 16, Badacz Przestworzy
  • 40
  • 33
  • 0

Nie chcą mi zmienić pakietu TV na wyższy

Może to było z 6 miesięcy temu... sam nie wiem, ale Cartoon Network nie ma w pakiecie 😞


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Nie chcą mi zmienić pakietu TV na wyższy


FlashT napisał(-a):

Może to było z 6 miesięcy temu... sam nie wiem, ale Cartoon Network nie ma w pakiecie 😞


@FlashT tym bardziej nie rozumiem, że ktoś sprzeciwiał się zwiększeniu liczby kanałów - zmianie pakietu - wiążącej się z większą opłatą. Ponowiłbym próbę.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Nie chcą mi zmienić pakietu TV na wyższy

Jeśli to było po 22 lutym 2016, to nie powinno być problemu. Powinieneś mieć ofertę od Orange TV. I w pakiecie Optymalnym jest Cartoon Network.

Jeśli wcześniej - masz kanały z oferty wspólnej z nc+. Wtedy jedyna opcja to dokupienie pakietu Extra (bo w tej ofercie masz dopiero CN). Ew. Jak minie jakiś czas jest opcja odnowienia promocji, ale to zwykle po roku.