Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mundial w 4K w Orange TV


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Mundial w 4K w Orange TV

Jak podaje SatKurier - planowany kanał TVP 4K i transmisje z mundialu będą dostępne m.in. w Orange TV 🙂

Więcej info http://satkurier.pl/news/170739/tvp-4k-w-platformach-nc-i-orange-tv.html

54 ODPOW. 54

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Mundial w 4K w Orange TV

W NC+ trzeba mieć kanały Canal+ w ofercie. Ciekawe jak będzie z samym kanałem TVP 4K? Czy dostępny dla wszystkich, czy dla posiadaczy paczki Canal+? Zobaczymy.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Mundial w 4K w Orange TV

W Orange na pewno kryterium będzie posiadanie dekodera ze wsparciem 4K a obecnie tylko jeden jest w ofercie. Chyba że Orange zaszaleje i będzie może nowy sprzęt.
Anonim

Nie dotyczy

Mundial w 4K w Orange TV

Jeszcze żeby mieć w Orange ten kanał 4K trzeba posiadać światłowód a NC+ tylko dekoder z 4K i oczywiście TV 


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Mundial w 4K w Orange TV

Panowie, mi nie chodzi o oczywiste oczywistości 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Mundial w 4K w Orange TV

@WojcieszkoTu znajdziesz odpowiedz jak będzie to dla NC+ jakosci-4k


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Mundial w 4K w Orange TV

W NC+ już wiem, bo pisałem wyżej. Chociaż dzięki oczywiście za link. Czekamy co z Orange, chociaż pewnie tak samo.

Anonim

Nie dotyczy

Mundial w 4K w Orange TV

Tez może być mila niespodzianka od TVP gdzie przez wiele lat były testy 4K przez platformę HBBTV gdzie wystarczy zainstalować taka aplikacje na TV i oczywiście dostęp do Internetu 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 181
  • 81
  • 11

Mundial w 4K w Orange TV

4K swoją drogą, ale ciekawe jaka bedzie przepływność strumienia, bo ja upartego to można zrobić streamng 1080p przez łacze DialUp 28,8kbps.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Mundial w 4K w Orange TV

HBBTV to tylko nakładka a i tak trzeba mieć internet skądś.