Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aktywacja telewizji


Poziom 15, Badacz Przestworzy
  • 55
  • 15
  • 0

Aktywacja telewizji

witam

zakupiłem orange love i mam pytanie jak aktywować telewizję dekoder mam samsunga icu 100. czy jest możliwość połączenia dekodera przez wifi po WPS ???? kupowałem z neta i dzisiaj podpisałem umowę i kurier powiózł papiery pewnie jeszcze nie jest aktywne takj ???

3 ODPOW. 3

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32314
  • 36176
  • 1366

Aktywacja telewizji

Wg strony www Orange ciągle nie, choć na różnych forach niektórzy twierdzą że można. http://www.orange.pl/telewizja_b2c.phtml?selectedProducer=Samsung&selectedTerminal=ICU%20100&termina...

Co do samej aktywacji, jak przywoził Ci papiery kurier, to podejrzewam, że było to dokupienie usługi do istniejących usług stacjonarnych. Wtedy zależy jak było zamówienie wprowadzone - może być od razu, ale jak jest źle wprowadzone może być od nowego okresu rozliczeniowego.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Aktywacja telewizji

@cesioo żeby powiedzieć czy da się połączyć dekoder przez WiFi  potrzebne jeszcze informacje jaki masz modem. 

Anonim

Nie dotyczy

Aktywacja telewizji

Najlepsza opcja to kablem lan spiąć dekoder z modemem, po wi-fi bywa różnie, jeśli ściany bez zbrojeń, lub przez strop nie trzeba łapać wi-fi to zadziała, inaczej dekoder co trochę będzie gubić sieć wi-fi.