Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mundial w 4K w Orange TV

Anonim

Nie dotyczy

Mundial w 4K w Orange TV

Takich TV 4K jak poniżej zostało zamontowałem przeze mnie aż 5 sztuk 


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Mundial w 4K w Orange TV

Polsat będzie pokazywał Ligę Mistrzów w Super HD

Tam ma być większa przepływność. Zobaczymy co z tego będzie. Z dwojga złego, sam nie wiem czy wolę 4K, czy lepszą jakość.

Anonim

Nie dotyczy

Mundial w 4K w Orange TV

@WojcieszkoObecne telewizory z 4K nie można porówna do tamtego UHD85 S9 lepszej jakości obrazu czy dźwięku nie widziałem nie słyszałem był prezentowany pod Konstancinem Jeziorna na wystawie jaguara w hangarze dla samolotów.


Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Mundial w 4K w Orange TV

Też bym chciał zobaczyć, nie powiem i nie kwestionuję. Sam w domu mam jeden tv 4K. Bardziej mi chodziło o samą jakość kanałów.

Anonim

Nie dotyczy

Mundial w 4K w Orange TV

@WojcieszkoTrochę się zmieniło w technologii 4K w tam był 4 plikowy dla 4K a teraz masz jeden jak znajdę zdjęcia  to podeśle Ci na PW  z prezentacji. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 164
  • 75
  • 0

Mundial w 4K w Orange TV

Tym mundialem w 4k Orange sobie zaskarbi nowych użytkowników więc pewne jest jedno ,że inne firmy na tym stracą bo nie mają jak odbierać sygnału 4k.

Anonim

Nie dotyczy

Mundial w 4K w Orange TV

@GattsJeszcze nie ma potwierdzenia ze strony Orange tym bardziej niema info na blogu Orange.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36193
  • 1366

Mundial w 4K w Orange TV

TVP ostatnio rozwija swój serwis SVOD więc jak tam będzie 4K za 19.99 lub płacenie abonamentu RTV - to więcej osób skorzysta.

Pracuję w Orange
  • 866
  • 1045
  • 73

Mundial w 4K w Orange TV

http://satkurier.pl/news/170818/jak-ogladac-mundial-w-4k.html - finał i jeden półfinał, plus 10 innych meczy tylko w NC+. Pozostałe na TVP 4K w nc+ i dla posiadaczy telewizji ze światłowodem i dokoderem 4K.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Mundial w 4K w Orange TV

Czyli Orange na światełku będzie od TVP transmitowało mecze w 4K ?