Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Multinagrywarka - lista kanałów


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Multinagrywarka - lista kanałów

czemu piszecie że TVN nie ma multinagrywarki ? skoro u mnie jest .


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Multinagrywarka - lista kanałów

Do wybranych programów nie ma lub okres bywa krótszy, albo funkcjonalności są ograniczone.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 13
  • 0

Multinagrywarka - lista kanałów

bo jest wersja jak inwalida - na niektorych - z jakiegos powodu wybranych programach mozna wybrac "zobacz od poczatku", nic wiecej, kompletnie nie mozna na niej polegać


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Multinagrywarka - lista kanałów

Wszystko zależy od uzgodnień licencyjnych.

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 13
  • 0

Multinagrywarka - lista kanałów

i co w związku z tym? mam sobie coś uzgodnić? Netia potrafiła z większością kanałów uzgodnić 2h cofania bez ograniczeń w obie strony. To jest dla mnie wyznacznik absolutnego minimum. Traci jakąkolwiek użyteczność. A szkoda. 

Anonim

Nie dotyczy

Multinagrywarka - lista kanałów

najpierw trzeba uzgodnić licencje jeżeli o to chodzi a nie wprowadzać usługę i całemu światu opowiadać o nowościach Orange  które są tylko zabiegiem marketingowym a nie żadną usługą. Czy Orange nic nie może zrobić dobrze tylko na pół gwizdka . Czy właściciele wiedzą o tym co dzieje się w Polsce czy to tak jest na całym świecie z  Orange ?

Anonim

Nie dotyczy

Multinagrywarka - lista kanałów

TVN ma tylko powrót do początku nie ma ani nagrywania ani oglądalność do 7 dni wstecz więc o jakie multinagrywarce piszesz ? 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Multinagrywarka - lista kanałów

Ten wątek dotyczy multinagrywarki a nie kanału ATM. Warto też odnosić się z szacunkiem do innych i zapoznać się z zasadami forum https://nasz.orange.pl/t5/O-spo%C5%82eczno%C5%9Bci/Zasady-Nasz-Orange/td-p/45

Funkcjonalność multinagrywarki opisana jest skrótowo https://orange.binaries.pl/binaries/o/map/ak/html/migracja/b2c/tv/multinagrywarka/kanaly_OTV_multina...
Kanałów TVP nie ma wcale. Polsatu głównego też nie ma. Na TVN tylko można obejrzeć od początku.
Dodatkowe wybrane programy na danej stacji mogą mieć wyjątkowo inne ustawienia co wynika z postanowień licencyjnych. https://nasz.orange.pl/t5/AMA-oferta-Orange-TV/programy-wstecz-w-multinagrywarce/m-p/169229#M185

Zapraszam do zapoznania się z odpowiedziami osób zajmujących się ofertą TV w Orange w trakcie niedawnego wydarzenia AMA https://nasz.orange.pl/t5/AMA-oferta-Orange-TV/bd-p/ama-oferta-orange-tv

Jeśli udzielona odpowiedź Was nie satysfakcjonuje, to zapraszam do częstszych odwiedzin na forum - może za jakiś czas AMA o ofercie TV zostanie ponowiona.
Jeśli chcielibyście aby Orange dokonało zmian w swojej ofercie, proponuję założyć pomysł (o ile jeszcze taki nie istnieje) https://nasz.orange.pl/t5/forums/postpage/board-id/Nasz-Orange-Pomysly i zachęcić innych do głosowania. Podejrzewam, że pomysł który ma kilkaset głosów na pewno zostałby zauważony przez decyzyjne osoby w Orange.
Anonim

Nie dotyczy

Multinagrywarka - lista kanałów

Nikogo nie obrażam tylko krew mnie zalewa  jak dostaję zdawkowe odpowiedzi. Po drugie tak jak pisałem po co jakaś usługa która nie jest do końca dopracowana  czy nikt tego nie widzi przecież jest to połowiczny bubel . Nie wiem czy jesteś osobą z orange czy tylko użytkownikiem.   


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Multinagrywarka - lista kanałów


@Anonimnapisał(-a)

Nikogo nie obrażam tylko krew mnie zalewa  jak dostaję zdawkowe odpowiedzi. Po drugie tak jak pisałem po co jakaś usługa która nie jest do końca dopracowana  czy nikt tego nie widzi przecież jest to połowiczny bubel . Nie wiem czy jesteś osobą z orange czy tylko użytkownikiem.   


Więcej niż połowiczny bubel. Aktywna opcja nagrywania na zagranicznych kanałach informacyjnych, kanałach muzycznych, dziecięcych, kilka dokumentalnych, z filmowych kanałów tylko na Stopklatka,Kinopolska,KinoTv,ComedyCentral i Fox. Czyli większość kanały z naziemnej tv cyfrowej. Luksus. A Alekino+, Sundance,TVPKultura nie mają żadnej opcji nagrywania, cofania, coś jak replaytv/timeshift które są standardem nawet małych operatorów kablowych nie wspominając o potentatach. Jak to się dzieje, że oni mogą, a taka duża firma O. nie. I od wejścia usługi w sierpniu ani jeden kanał nie doszedł. 

@Anonim napisał(-a)

najpierw trzeba uzgodnić licencje jeżeli o to chodzi a nie wprowadzać usługę inwalidę i całemu światu opowiadać o nowościach Orange  które są tylko zabiegiem marketingowym a nie żadną usługą.

lepiej dać cokolwiek i brac za to kasę. 10zl od ilus tam użytkowników to dodatkowa kasa. I tekst: stałe pracujemy nad rozbudowa oferty usługi. I od 6mcy nic nowego. Żaden z głównych kanałów wspomnianych stacji nie wszedł z opcja nagrywania czy choćby cofnięcia do dwóch godzin wstecz.

@Anonim napisał(-a)

Czy właściciele wiedzą o tym co dzieje się w Polsce czy to tak jest na całym świecie z  Orange ?

to mnie także ciekawi bo znając trochę mechanizmy firm dostarczających usługi w żadnej takiej niekompetentnej obsługi i antyklienckosci nie spotkałem. W wielu rozmowach które mam za sobą to ja miałem większa wiedzę od konsultanta infolinii wiec porzuciłem kontakt, do tego przecież płatny. Pomysł aby użytkownik zweryfikowany przez aplikacje MojOrange łączył się z infolinia bezpłatnie w XXIw. w nowoczesnej firmie telekomunikacyjnej z tak długa w Polsce historia telekomunikacji właśnie powinien być wdrożony. Choć obsługa i dezinformacja wewnątrz, równe wersje odpowiedzi na to samo pytanie są tam tak częste, nikt tego nie ogarnia.