Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mulinagrywarka za darmo czy nie?

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 188
  • 591
  • 2

Mulinagrywarka za darmo czy nie?

@j131 Zgadzam się. Ja miałem aktywną usługę TV Go a nie miałem Multinagrywarki. Idą tropem Twojego odczucia, aby zjeść z pola minowego w poniedziałek sprawdzę czy mogę deaktywować usługę Orange TV Go bez konsekwencji w kontekście odpłatności za Multinagrywarkę.

Natomiast w temacie dodatkowych pakietów, to mam doświadczenie z HBO zamówionym nie przez dekoder a w rozmowie z konsultantem, który sam mi ją zaproponował. Otóż podczas składania mi przez konsultanta/doradcę Orange podczas rozmowy telefonicznej oferty aktywacji pakietu HBO usłyszałem wyraźnie, że mogę z niej zrezygnować w każdej chwili. Konsultant na czacie zdecydowanie zaprzeczył takiej możliwości jednocześnie informując mnie, że aktywacja pakietu HBO jest w formie umowy na czas 24 mcy . Następnie poinformował mnie, że wyraziłem w formie elektronicznej zgodę na aktywację tej usługi. Szczerze nie pamiętam, abym wykonał taką czynność w sierpniu 2020r. Nie drążyłem dalej wątku, ponieważ pomijając fakt, że HBO jest stacją powtórek oraz powtórek powtórek, bywa, że znajdę coś dla siebie. 

Tak, to jest pole minowe w wersji logicznej.