Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Lista Kanałów Orange IPTV

Anonim

Nie dotyczy

Lista Kanałów Orange IPTV

Licząc średnie tempo dodawania kanałów do oferty, to do końca mojej umowy powinni dodać 6-8 kanałów.

😀  😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 594
  • 1965
  • 3

Pogaduchy 3.0

Pora by zaktualizować wykaz kanałów oraz ich picony w wykazie oferty Orange czyli również LOve

Pozdrawiam😍

 

________________
* Post przeniosłem z tematu Pogaduchy 3.0 – Rafał


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 329
  • 1376
  • 3

Lista Kanałów Orange IPTV

@Anonim a ile czasu zostało ci do końca tej umowy?

Anonim

Nie dotyczy

Lista Kanałów Orange IPTV

1,5 roku.  😮   😉

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 329
  • 1376
  • 3

Lista Kanałów Orange IPTV

No to rzeczywiście biorąc tempo to taką ilość kanałów w tym czasie może dodadzą plus za 1 razem cały pakiet c+ z powrotem. Chyba, że tylko ten pakiet c+ i nic więcej bo pakiet miał podobną ilość kanałów jaką podałeś.

Anonim

Nie dotyczy

Lista Kanałów Orange IPTV

Mam ten pakiet. Liczy sobie 11 kanałów.

Polsat Premium zostaje czy zostanie usunięty?

@Wojciech 

@Wiktor 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 329
  • 1376
  • 3

Lista Kanałów Orange IPTV

Ja akurat liczyłem bez tych od Polsatu tylko te z +


Zespół Nasz Orange
  • 2988
  • 11319
  • 64

Lista Kanałów Orange IPTV


@Anonim napisał(-a)

Polsat Premium zostaje czy zostanie usunięty?

@Wojciech 

@Wiktor 


Mistrzowska Piłka (czyli skrótowo kanały Polsat Sport Premium 1-6) będzie nadawana, zgodnie z regulaminem ofert CANAL+, do 30 czerwca 2024 r.

Do kiedy pakiet Mistrzowska Piłka będzie dostępny dla klienta?
Na dekoderach Orange Polska (IPTV - telewizja kablowa oraz DTH - telewizja satelitarna) oraz CANAL+ (DTH - telewizja satelitarna od CANAL+) kanały będą dostępne do 30 czerwca.

Czy zakończenie nadawania Mistrzowskiej Piłki uprawnia do rezygnacji z umowy?
Nie. Zapisy w regulaminach CANAL+ wskazywały datę gwarantowaną (30 czerwca 2024 r.), z możliwością przedłużenia promocyjnego. Jednak z zastrzeżeniem, że zakończenie nadawania po tej dacie nie wymaga poinformowania i nie stanowi zmiany warunków umowy, czyli podstaw do jej rozwiązania.

 

Na temat Viasat True Crime i Polsat JimJam mam już potwierdzenie w jakich pakietach się znajdą. Więcej dodałem przed momentem tutaj: https://nasz.orange.pl/t5/Oferty-polecane-przez/Nowo%C5%9Bci-w-ofercie-Orange-TV/m-p/397394/highlight/true#M7771


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 329
  • 1376
  • 3

Lista Kanałów Orange IPTV

Ta informacja była do przewidzenia skoro orange nie ma u siebie pakietu c+ a pakiet był brany jakby bezpośrednio przez klienta orange od c+. Istnieje taka ewentualność jak c+ dogada się z Polsatem i podpiszą nową umowę na udostępnianie swoich kanałów to wrócą. Polsat też usuwa u siebie kanały sportowe od c+ z kolei jakie miał do tej pory. Polsat pewnie będzie chciał nową umowę z c+, żeby jego klienci nie stracili LM i na odwrót c+ też dostanie o ile się dogadają. W okolicach września będzie jasne, bliżej startu LM jak ruszą te nowe kanały zapowiedziane od c+.

Anonim

Nie dotyczy

Lista Kanałów Orange IPTV

Czyli kanały Premium w Orange:

- HBO

-Cinemax

- Filmbox

- Eleven

Dla nowego...cieniutko. 😉

 

Usługi premium:

- nie wiadomo co z Max

- Netflix

- Orange Go na laptopy i telefony 

Oferta tyłka nie urywa.