Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Niezadowolenie z oferty telewizyjnej Orange. Wycofanie PS Premium, Max tylko w Standardzie.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 93
  • 0

Niezadowolenie z oferty telewizyjnej Orange. Wycofanie PS Premium, Max tylko w Standardzie.

Orange tymczasem konsekwentnie postępuje według zasady- "Co zostało dane, może zostać zabrane".

PSP zostały wyłączone w ramach gratisu do C+, a wcześniej zaoferowanie  Max Standard  bez promocyjnego Premium  ( tylko miesiąc promocji Premium) lojalnym  abonentom  do końca umowy.

 

 

 

 

______________________

*Post wydzieliłem z tematu "Pogaduchy 3.0" - moderator Wojciech.

8 ODPOW. 8

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32451
  • 36870
  • 1371

Niezadowolenie z oferty telewizyjnej Orange. Wycofanie PS Premium, Max tylko w Standardzie.

Przecież pakiet z PSP Mistrzowska Piłka od samego początku był obiecany do 30.06. Więc w czym problem?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 93
  • 0

Niezadowolenie z oferty telewizyjnej Orange. Wycofanie PS Premium, Max tylko w Standardzie.

Konkurencja na razie  pakietu mimo podobnego zapisu nie wycofała. 

Promocyjny pakiet premium Max do końca umów zobowiązaniowych u większości operatorów.

Jaki wniosek?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 321
  • 1339
  • 2

Niezadowolenie z oferty telewizyjnej Orange. Wycofanie PS Premium, Max tylko w Standardzie.

Wiadomo co teraz będzie na tych kanałach sportowych Polsatu Premium, które zniknęły z oferty orange

• Telewizja Polsat nabyła wyłączne prawa do pokazywania przez kolejne trzy lata w Polsce nowego formatu Ligi Europy UEFA i Ligi Konferencji UEFA.
• Wszystkie mecze będą pokazywane w telewizji i streamingu wyłącznie w kanałach Polsat Sport Premium.
• W nowej ramówce także tenis, lekkoatletyka, wyścigi oraz MMA

https://media2.pl/media/171089-Nowa-oferta-Polsat-Sport-Premium.-Wiecej-praw-sportowych.html


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 93
  • 0

Niezadowolenie z oferty telewizyjnej Orange. Wycofanie PS Premium, Max tylko w Standardzie.

Cokolwiek z rozgrywek sportowych na nowych kanałach C+ Polsat Premium zobaczymy jako klienci Orange??  😮  😱 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13377
  • 54834
  • 648

Niezadowolenie z oferty telewizyjnej Orange. Wycofanie PS Premium, Max tylko w Standardzie.

Nie powiem, żeby zabieranie/ograniczanie czegoś było aspektem pozytywnym, ale taka jest decyzja (dobra, czy zła-w to nie wnikam, bo mnie aż to tak nie dręczy i nie przeszkadza) operatora, ale samym narzekaniem niewiele zdziałamy. Wierzcie mi, że takie wytykanie co operator może zrobić, a czego nie chce jest bez sensu, dlatego, ze takie decyzje są oparte na wielu przesłankach i ja sądzę, że jakby mogli, to by dali jeszcze więcej niż możemy obejrzeć...Widać się nie kalkuluje (a jest tom operator komercyjny, więc może wszystko), lub umowy czy ustalenia tak właśnie przewidują. Więc samo narzekanie i gadanie dla gadania nic nie zmieni...Myślę, że w marketingu nie siedzą ignoranci i wiedzą, co przyciągnie uwagę. Skoro nie ma, to nie ma i  już...


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 321
  • 1339
  • 2

Niezadowolenie z oferty telewizyjnej Orange. Wycofanie PS Premium, Max tylko w Standardzie.

"Cokolwiek z rozgrywek sportowych na nowych kanałach C+ Polsat Premium zobaczymy jako klienci Orange??"

@Lukimann Tak na pewno u sąsiada jak będzie miał odpowiednią ofertę tv będziesz mógł podglądać przez lornetkę albo zaglądać przez okno jeśli obok będzie mieszkał za ścianą w przypadku bloku. 🤣😅 byłoby zabawnie przynajmniej i trochę rozrywki w tym.

 

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 35
  • 93
  • 0

Niezadowolenie z oferty telewizyjnej Orange. Wycofanie PS Premium, Max tylko w Standardzie.

Jak Eleven zacznie tracić prawa to oferta sportowa  w Orange będzie bardzo marniutka, gdyby nie dogadali się z Canal+ lub Polsatem.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 321
  • 1339
  • 2

Niezadowolenie z oferty telewizyjnej Orange. Wycofanie PS Premium, Max tylko w Standardzie.

Najbliższa przyszłość to igrzyska, jeżeli nie będzie tych dodatkowych Eurosportów dostępnych w orange (ktoś napisze, że jest przecież serwis max i co z tego, ale są osoby, które by nie chciały jeszcze korzystać dodatkowo z tego, tylko mieć to w zwykłej tv) to o innych kwestiach sportowych nie ma co marzyć, bo już tym orange pokaże, że nic nie zrobi. Taka będzie przyszłość obym się mylił, ale dzień dzisiejszy na to wskazuje niestety. Przynajmniej ja to tak postrzegam. Nikt nie musi się z tym zgadzać to tylko moja opinia o tym.