Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kilka pytań odnośnie telewizji i Orange Love

ROZWIĄZANE

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Kilka pytań odnośnie telewizji i Orange Love

Cześć

Na mojej ulicy pojawił się światłowód od Orange. Jestem zainteresowany ofertą i mam parę pytań, które mnie nurtują [niektóre nie dotyczą telewizji, więc mam nadzieję że nie pogniewacie się 😉 ]

 

1. Czy jest możliwe w trakcie umowy przejście z pakietu Optymalnego na np. Bogaty i czy wiąże się to z przedłużeniem umowy?

2. Byłbym też zainteresowany Multiroomem. Czy to prawda, że nie ma możliwości podłączenia multiroomu poprzez Wi-Fi tylko przez Ethernet [z tego co wiem to już będą to dekodery Samsunga]?

3. Czy ten dysk za 49 zł o pojemności 320/500GB [na stronie w kilku miejscach są różne dane] dostaje się na własność czy w formie dzierżawy?

4. Z ciekawości - czy jeżeli wezmę pakiet z telefonem komórkowym i będzie to przeniesienie z innej sieci to dostanę jakąś promocje w stylu 3 miesiące bez opłat czy coś w ten deseń?

 

Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Kilka pytań odnośnie telewizji i Orange Love

1. Pakiet Optymalny jest w cenie podstawowej, Pakiet Bogaty to dodatkowa opłata i wiąże się z podpisaniem oddzielnej umowy.

2.Działa po wifi ale technik będzie chciał podłączyć po kablu. Takie ma wymogi.

3. Dysk w dzierżawie i jest jednorazowa opłata 49 zł. Również dodatkowo opłata aktywacyjna za Lova jest 49,99 zł.

4. W Love nie ma darmowych 3 mc opłaty naliczane są od razu na jednej fakturze. Jest to pakiet i dlatego nie będzie tu tych 3 mc za jedną skladową pakietu.

Technik nie da darmowych live plug

 

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Kilka pytań odnośnie telewizji i Orange Love


aligator napisał(-a):

Cześć

Na mojej ulicy pojawił się światłowód od Orange. Jestem zainteresowany ofertą i mam parę pytań, które mnie nurtują [niektóre nie dotyczą telewizji, więc mam nadzieję że nie pogniewacie się 😉 ]

 

1. Czy jest możliwe w trakcie umowy przejście z pakietu Optymalnego na np. Bogaty i czy wiąże się to z przedłużeniem umowy?

2. Byłbym też zainteresowany Multiroomem. Czy to prawda, że nie ma możliwości podłączenia multiroomu poprzez Wi-Fi tylko przez Ethernet [z tego co wiem to już będą to dekodery Samsunga]?

3. Czy ten dysk za 49 zł o pojemności 320/500GB [na stronie w kilku miejscach są różne dane] dostaje się na własność czy w formie dzierżawy?

4. Z ciekawości - czy jeżeli wezmę pakiet z telefonem komórkowym i będzie to przeniesienie z innej sieci to dostanę jakąś promocje w stylu 3 miesiące bez opłat czy coś w ten deseń?

 

Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam


  1. Tak, jest możliwość bez konieczności przedłużenia umowy
  2. Ciężko z tym, w większości kabel...ewentualnie zagadać można z technikiem o zestaw live-plug-ów (sygnał po sieci energetycznej)
  3. Do światłowodu dzierżawa bezpłatnie...
  4. W OLove mogą wyzerować Ci abo na komórkę przy opcji tv/neo/tel.stac/kom...ale o szczegóły pytaj w salonie...

@edit: a miałeś jakieś info o podłączeniu Twojego budynku? To że światło jest na/pod Twoją ulicą, nie koniecznie musi znaczyć że szybko bedzie w budynku 😉

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kilka pytań odnośnie telewizji i Orange Love

Nie jestem na bieżąco, ale kiedyś dobranie pakietu bogatego do optymalnego wiązało się z oddzielną lojalką. Jest wtedy jedna na pakiet i stara na funpacka lub Orange Love. Ale mogło coś się zmienić.

Poziom 35, Ekspert Galaktyczny
  • 2850
  • 4793
  • 122

Kilka pytań odnośnie telewizji i Orange Love

Lojalka dochodzi tylko nc+ i chyba HBO jeżeli są w pakiecie...ale to pakiety opcjonalne, dodatkowe w bogatym i maksymalnym...

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 94
  • 167
  • 10

Kilka pytań odnośnie telewizji i Orange Love

Mam Orange Love FTTH i pakiet bogaty,

przedłużałem umowę FunPacka z pakietem podstawowym.

Mam dwie oddzielne umowy:

1. Orange Love z pakietem optymalnym.

2. Osobna dodatkowa umowa na pakiet bogaty.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 1
  • 0

Kilka pytań odnośnie telewizji i Orange Love

mabud73 napisał(-a):


  1. Tak, jest możliwość bez konieczności przedłużenia umowy
  2. Ciężko z tym, w większości kabel...ewentualnie zagadać można z technikiem o zestaw live-plug-ów (sygnał po sieci energetycznej)
  3. Do światłowodu dzierżawa bezpłatnie...
  4. W OLove mogą wyzerować Ci abo na komórkę przy opcji tv/neo/tel.stac/kom...ale o szczegóły pytaj w salonie...

@edit: a miałeś jakieś info o podłączeniu Twojego budynku? To że światło jest na/pod Twoją ulicą, nie koniecznie musi znaczyć że szybko bedzie w budynku 😉

 


2. A ten zestaw live-plugów jest bezpłatny?

3. No właśnie chyba nie bezpłatnie, bo w konfiguratorze Orange Love dolicza 49 zł opłaty jednorazowej.

4. To jeszcze tak się zapytam: dałoby rade wyzerować też telefon stacjonarny? Bo nie jest mi on do niczego potrzebny i chętnie bym wziął pakiet komórka+TV+internet

 

do edit 😉 : Tak, dostałem ulotkę. Dzwoniłem do przedstawiciela handlowego, który powiedział, że jestem w zasięgu, ale on troszeczkę nie ogarniał niektórych spraw 😕 Stąd pytam się tutaj


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Kilka pytań odnośnie telewizji i Orange Love

49 zł to aktywacja w Love. Sam funpack bez komórki na świetle nie ma aktywacji.

Niestety na światłowodzie nie ma opcji bez telefonu. Na miedzi jest opcja (choć i tak łącznie płaci się tyle samo).

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Kilka pytań odnośnie telewizji i Orange Love

1. Pakiet Optymalny jest w cenie podstawowej, Pakiet Bogaty to dodatkowa opłata i wiąże się z podpisaniem oddzielnej umowy.

2.Działa po wifi ale technik będzie chciał podłączyć po kablu. Takie ma wymogi.

3. Dysk w dzierżawie i jest jednorazowa opłata 49 zł. Również dodatkowo opłata aktywacyjna za Lova jest 49,99 zł.

4. W Love nie ma darmowych 3 mc opłaty naliczane są od razu na jednej fakturze. Jest to pakiet i dlatego nie będzie tu tych 3 mc za jedną skladową pakietu.

Technik nie da darmowych live plug

 

 


Zespół Nasz Orange
  • 2830
  • 10848
  • 150

Kilka pytań odnośnie telewizji i Orange Love

@aligator
czy któraś z zawartych tu odpowiedzi zasłużyła na...

Pokaż szczegóły
zastosowanie takiej pięknej zasady społecznościowej? 🙂
agitacja.jpg