Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Katastrofalna jakość transmisji na niektórych kanałach


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 345
  • 986
  • 9

Katastrofalna jakość transmisji na niektórych kanałach

Z całym szacunkiem, ale wadliwy kabel HDMI spowoduje zupełnie inne dolegliwości niż to, że na jednym kanale jakość jest w porządku, a na drugim nie 😉


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 385
  • 1586
  • 3

Katastrofalna jakość transmisji na niektórych kanałach

Kabel nie powinien robić takiego problemu w tym przypadku można na upartego sprawdzać.Ja bym poszukał w ustawieniach tej opcji o której pisałem wcześniej plus jeszcze takie elementy pozmieniał w ustawieniach obrazu jak kontrast, jasność, ostrość, kolor, tryby obrazu np z dynamicznego na inny i inne opcje tak dla świętego spokoju to zrobić a już co się poprawi. Zawsze można przywrócić poprzednie zmiany z powrotem zrobić sobie zdjęcie jakie były przed robieniem tych zmian, żeby mieć pewność jak było przed zmienianiem czegokolwiek.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 345
  • 986
  • 9

Katastrofalna jakość transmisji na niektórych kanałach

Sprawdziłem, na obu telewizorach żadne zmiany w ustawieniach nie pomagają. To na moje oko wygląda po prostu na niski bitrate po stronie Orange.

Dlatego w miarę statyczne, lub wolno poruszające się sceny są OK, ale przy tych bardziej dynamicznych jest już kaplica.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 385
  • 1586
  • 3

Katastrofalna jakość transmisji na niektórych kanałach

Trochę dziwne, żeby ustawienia w telewizorze nie pomagały u siebie bym to bez problemu zauważył taką różnicę jakbym zaczął zmieniać ze swoich ustawień na takie jak były po zakupie czyli gorzej. No ale są różne tv i producenci więc nie każdy tv reaguje jakby się chciało.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 14016
  • 57659
  • 696

Katastrofalna jakość transmisji na niektórych kanałach

@f00ku55  zgłaszałem problemy z TV?