Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kanały dostępne dla odtwarzania opóźnionego

ROZWIĄZANE

Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5473
  • 22042
  • 179

Kanały dostępne dla odtwarzania opóźnionego

Jak wiadomo, niektóre kanały w ofercie IP TV Orange można oglądać z opóźnieniem, do kilku dni po emisji. Lista tych kanałów nie jest dostępna, status kanału można sprawdzić na liście kanałów w dekoderze.

Ostatnio zauważyłem, że kanał TVP 1, który do tej pory nie był w tej formule dostępny, teraz już jest. Dzięki temu mogłem dziś obejrzeć odcinek teleturnieju "Jeden z 10", mimo iż przegapiłem termin emisji.

Pytanie:

Czy nie uważacie, że anonsowanie takich zmian klientom byłoby celowe?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Kanały dostępne dla odtwarzania opóźnionego

@j131  jeśliby przyjąć, że stan dostępności tej opcji jest zmienny, to może załóż temat - rzekę, w którym mogłyby być publikowane, nawet zauważone przez użytkowników, a nie tylko znane pracownikom Orange, w tym członkom Zespołu NO, zmiany w tym zakresie. Równolegle widzę opcję pt. pomysł. Oczywiście masz moje poparcie... gdy go założysz. 

Czy się mylę, że ta "usługa" dostępna jest jedynie w ramach Multinagrywarki?

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Kanały dostępne dla odtwarzania opóźnionego

@j131  jeśliby przyjąć, że stan dostępności tej opcji jest zmienny, to może załóż temat - rzekę, w którym mogłyby być publikowane, nawet zauważone przez użytkowników, a nie tylko znane pracownikom Orange, w tym członkom Zespołu NO, zmiany w tym zakresie. Równolegle widzę opcję pt. pomysł. Oczywiście masz moje poparcie... gdy go założysz. 

Czy się mylę, że ta "usługa" dostępna jest jedynie w ramach Multinagrywarki?

 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5473
  • 22042
  • 179

Kanały dostępne dla odtwarzania opóźnionego

@Misiek62 

Chyba masz rację co do multinagrywarki, ale w tej chwili ta usługa, mimo iż opcjonalna, jest (przeważnie) darmowa. Nie ma żadnego powodu żeby nie mieć jej aktywnej. Podłączenie własnego dysku też jej nie dezaktywuje, mimo że ogranicza jej działanie właśnie do takich dodatkowych funkcjonalności. Tylko że listy kanałów objętych tymi różnymi funkcjami multinagrywarki nie pokrywają się. Na stronach operatora zapewne można znaleźć odpowiednio oznaczone listy, ale dla przeciętnego zjadacza telewizji nie ma to żadnej praktycznej wartości, liczy się to co widać na telewizorze. Z tego powodu raczej sceptycznie się odnoszę do zakładania w tym celu specjalnego wątku. Owszem, takie wątki są bardzo popularne, ale nie przeceniałbym ich znaczenia dla takich oglądaczy. Jeden rzut oka na EPG wystarczy żeby zobaczyć co jest dostępne, tyle że trzeba ten rzut zrobić. Kanałów jest za dużo a oczu za mało żeby rzucać na wszystkie. 🙂

Pomysł właśnie próbuję sobie samemu wyklarować... Jest jedno miejsce gdzie takie rzeczy mogłyby trafiać, ale nie wiem czy proponowanie tego nie byłoby proszeniem się o kłopoty: w dekoderze jest jakaś tajemnicza skrzynka na wiadomości. Nic na nią w sumie nie przychodzi (może to i lepiej), ale gdyby takie subtelne zmiany oferty tam trafiały, to może byłby i wilk cały i owca syta... Chociaż może błądzę?🤔


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12923
  • 53106
  • 617

Kanały dostępne dla odtwarzania opóźnionego

@j131  takich pcji i udogodnien zapewne jest  wiele. Myślę jednak, że osoby znające się na rzeczy  ( czytaj ; z branży) czy dociekliwe znają ich więcej.. 

Najwięcej zna technika samego operatora, ale myślę, że podanie ich do wiadomości wywołałoby większą  okiść reklamacji od niewprawionych dlubaczy, którzy przeczytawszy, chcieliby wcielać je w życie.  Im więcej opcji, tym więcej problemów...myślę, że właśnie dlatego soft czy funkcjonalności są ograniczane, bądź  przemilczane 


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5473
  • 22042
  • 179

Kanały dostępne dla odtwarzania opóźnionego

@agat13 

Nie, tu nie chodzi o żadne tajne opcje, to jest oficjalnie reklamowana i dostępna funkcja. Tylko zakres kanałów dla których jest ona dostępna zmienia się w sposób (mile) zaskakujący.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Kanały dostępne dla odtwarzania opóźnionego

@j131  Co do skrzynki na wiadomości u mnie trafia tam czasem info o jakichś nowościach a może promocji filmu VOD... Więc operator jej używa.