Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

ROZWIĄZANE

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 1
  • 0

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

Witam panowie..Dzięki za nowe info..i potwierdzam kanały juz sa dostępne na iptv,,ale jedno pytanie ja posiadam pakiet canal + select,chyba ten bez tych dwóch kanałow seriale i discovery to czyli co bede miał tylko te kanały polsat sport premium do konca roku ??! A co potem.?.Zaznaczam ze pakiet canal + mam na 2 lata podpisany ..z góry dzieki pozdrawia


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 5
  • 0

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

W pakiecie Canal + Select tylko do końca roku. Od 2019 roku, aby oglądać Polsat Sport Premium, trzeba podwyższyć pakiet do Canal + Prestige. Nawiasem pisząc. Mógłby się w tym temacie wypowiedzieć ktoś kompetentny z firmy Orange.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 1
  • 0

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

Dzięki za opowiedz no własnie teraz  pisze na czacie i czekam na opowiedz..z góry dzieki..pozdrawiam


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 1
  • 0

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

  • Nie ma różnicy, jaki pakiet posiada klient czy Select czy Prestige.

     

    Na chwilę obecną promocyjny dostęp jest dla wszystkich posiadaczy Canal+ w Orange do końca roku.

    Dostęp do Polsat Premium będzie w tym czasie bezpłatny..

    To mi napisała pani na czacie takze.,,nie ma co sie narazie zamartwiac naprzód zobaczymy po nowym roku..pozdrawiam


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 5
  • 0

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

Dzięki za informację, Niestety jak dla mnie, jest się czym denerwować. To, że pakiet Select i Prestige będzie posiadał te kanały do końca roku jest zrozumiałe. Ponieważ trudno aby pakiet Prestige, za który trzeba zapłacić więcej niż za Select nie posiadał wyżej wymienionych kanałów. Problem polega na tym, że nie każdy chce z początkiem nowego roku podpisywać nową umowę(abonenci Canal+ Select). Mnie osobiście bardziej interesują zasady obowiązujące od nowego roku. To raz. Dwa. Jak ktoś wyżej napisał, zagrywka jest trochę nie fair w stosunku do posiadaczy dodatkowego pakietu Polsat. Zakrawa to trochę na kpinę, że abonent, który wykupuje usługę Polsatu nie ma dostępu do Polsat Sport Premium nawet w okresie promocyjnym. Na wzór konkurencji, można chyba by było dać tym użytkownikom dostęp chociaż przez miesiąc. Osobiście jest mi z tego powodu bardzo przykro, że tak się traktuje klientów, którzy dokupili wyżej wspomniany pakiet. Trzecia sprawa. Jak będzie wyglądała sprawa z Polsat Sport Premium PPV ? Na jakich zasadach będzie można wykupić, w danym dniu inny mecz do oglądania, niż ten, który jest pokazywany na Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36153
  • 1366

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

Na razie jest to powielenie oferty dla klientów nc+. Orange nie ma własnej oferty na LM dlatego takie a nie inne ograniczenia. Mam nadzieję, że też są zapięte sprawy prawnej - bo często reemisja kanałów z nc+ kończyła się po tygodniu przy niektórych imprezach sportowych.

Anonim

Nie dotyczy

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

@Kogata to co piszesz to pewnie CP robi, ale to jego kanały, tak Jak @Piotrekk85 pisze, Orange ma tak jak w NC+, wątpię by się to zmieniło ala Cyfrowy Polsat.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36153
  • 1366

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

Ja bym z zakupami pakietów poczekał na cennik/regulamin z jakąkolwiek gwarancją dostępności LM. Na razie jeszcze nie wpadł w oko mi żaden. Jak ktoś ma, to prośba o udostępnienia.

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 5
  • 0

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

Szanowny Panie. Nie, nie chodzi mi o ofertę CP, tylko o ofertę firmy mającej mało wspólnego z CP, mianowicie o firmę zaczynającą się na U... Jakoś ta firma potrafiła rozdzielić użytkowników posiadających Canal + i dała dla swoich abonentów w zależności od pakietu miesiąc, ewentualnie 3 miesiące dla pakietu bogatszego Polsat Premium Sport za darmo. Z tego co widzę i doświadczyłam, firma Orange, po pierwsze, nie ma zamiaru wprowadzić do oferty programów tej stacji, Dodatkowo, firma Orange tak manipuluje pakietami, aby nie daj się Boże, abonenci, którzy są ukierunkowani na programy sportowe, nie mogli, w cudzysłowie sobie "złożyć" z pakietów dodatkowych oferty programowej Bardzo się zawiodłam na polityce Orange. W innych firmach, nie miałam co prawda możliwości wypowiedzi na forum, ale konsultacja telefoniczna i wiadomości na stronie głównej w większości wystarczały. Tu natomiast wszystko kuleje. Forum jest głównie dla samych użytkowników( nikt z działu obsługi nawet nie raczy się wypowiedzieć, pomimo wielu próśb)  Kwestie prawne jako użytkownika, nie powinny mnie interesować. To operator powinien dbać o klientów, a nie klient o operatora,. Skusiłam się kolejny raz na "słodkie popierdółki" pomimo, że miałam doświadczenia z tym operatorem w latach 1990-2000. i nie były one miłe , Myślałam, że to się zmieniło wraz z wprowadzeniem obcego kapitału. Niestety. Nadal jest to samo, o ile nie gorzej. Moja współpraca  zakończy się na pewno po 24 miesięcznej umowie.Czynniki wpływające na moją decyzję są następujące"

 

- Strasznie kiepski routng w grach komputerowych(nie znam się na tym terminie, ale syn nie może się często połączyć z innymi kolegami w sieci)

- Spadki prędkości internetu w godzinach szczytu

-  Przydział stałego adresu IP ( u poprzedniego operatora zmieniał się podobno raz na 0,5 roku. Z tego co mi syn mówi, w Orange zmienia się codziennie)

- Brak jakichkolwiek możliwości dobrania opcjonalnych pakietów względem sportu(piłka nożna).

I na sam koniec:

- Instalatorzy (podwykonawcy) to jakaś parodia. Po trzech miesiącach od położenia instalacji. trzeba było ją samemu poprawić. Syn sam położył na nowo kabel ethernet, ponieważ po 4 miesiącach przewód się całkowicie odkleił.

 

To wszystko co powyżej napisałam skłania mnie do "przeprowadzki".

Konkluzją tego wszystkiego jest, to, że w naszym państwi, nie powinno się zawierać umów na 24 lub 12 miesięcy, tylko co najwyżej na 0,5 roku. Może wtedy firmy dbałyby o klienta. 

Pozdrawiam i życzę miłego samopoczucia


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

skoro tak zle to po co wybralo sie orange?

nalezalo wybrac innego dostawce. nalezalo  poczytac opinie na internecie czy porozmawiac z rodzina czy znajomymi moze by uprzedzili czy podpowiedzieli.

nikt nie karze brac umowy na 12 czy na 24 miesiace a wybrac na czas nieokreslony (tak znam cennik)
a teraz żale i pretensje.

nie ma idealnego dostawcy!!!