Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

ROZWIĄZANE

Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 35
  • 4
  • 0

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

Jak za 40zł to masz pewnie Select bez C+ Seriale i Discovery. Ja zamawiałem Prestige w wakacje zeszłego roku, płace 50zł i wszystko nadal mi świeci Emotikon: Mrugający


Poziom 6, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?


@Daniosznapisał(-a)

Jak za 40zł to masz pewnie Select bez C+ Seriale i Discovery. Ja zamawiałem Prestige w wakacje zeszłego roku, płace 50zł i wszystko nadal mi świeci Emotikon: Mrugający


Nie mam Select, mam Prestige za 40 zł i mam te kanały co piszesz.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 5
  • 0

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

@Kebab12345  musze poprawke walnac do mojego poprzedniego postu w ktorym napisalem ze nie ma znaczenia czy placisz 39 czy 49zł za prestige. ma znaczenie. sorki za wprowadzenie w bład.
Twoja promocja to ta z ostatniego wiersza tabelki prezentującej płatny i bezpłatny dostęp do LM


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

Może mi ktoś wytłumaczyć jakim cudem posiadając pakiet C+Prestige w cenie 39,99 wyłączyli mi pakiet Polsat sport Premium w tv Orange, natomiast w aplikacji nc+ go kanały te działają dalej mimo że promocja trwała do 31.01.19 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 35
  • 4
  • 0

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

Zadzwoniłem do NC+ ponieważ u mamy (ma NC+ z TVSat) to tam też nadal swieci i otrzymałem odpowiedz, ze 11go lutego, przed wiosennymi rozgrywkami na żywo, bez dopłaty, na pewno zgaśnie i będzie po ptokach 😞


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 35
  • 4
  • 0

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

a My, płacący za Prestiż 49zl nie mamy NIGDZIE dostępu do tych kanałów MOBILNIE w ramach oferty😞 Musisz siedzieć przed TV, a jak żona ma focha, to w końcu przełączy na jakiś tam program a Ty czy ja nie mamy możliwości kontynuowania meczu 👎🏻


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

@Daniosz to się ciesz że przynajmniej masz na tv. Ja ma C+ Prestige a o LM mogę pomarzyć bo mój operator ma gdzies swoich klientow 😁😁😁

 

To może pozbądź się żony? 😜😜😜


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

@Daniosz

jeśli masz Canal+ Prestige to zaloguj się do nc+ Go  na https://ncplusgo.pl/konto/rejestracja za pomocą adresu email, ID usługi TV z umowy oraz PESEL i powinieneś mieć dostęp do tych kanałów.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 35
  • 4
  • 0

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?


@Arti_Kn_Plnapisał(-a)

@Daniosz

jeśli masz Canal+ Prestige to zaloguj się do nc+ Go  na https://ncplusgo.pl/konto/rejestracja za pomocą adresu email, ID usługi TV z umowy oraz PESEL i powinieneś mieć dostęp do tych kanałów.


Dziękuję, bo faktycznie jest dostęp 🙂


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 35
  • 4
  • 0

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?


@Daniosznapisał(-a)

@Arti_Kn_Plnapisał(-a)

@Daniosz

jeśli masz Canal+ Prestige to zaloguj się do nc+ Go  na https://ncplusgo.pl/konto/rejestracja za pomocą adresu email, ID usługi TV z umowy oraz PESEL i powinieneś mieć dostęp do tych kanałów.


Dziękuję, bo faktycznie jest dostęp 🙂


Witam ponownie.

Wczoraj na NC+ Go jeszcze wszystko mi działało a dzisiaj już nie. U Was też tak jest ? Pisze, że mogę zamówić ten pakiet pod nr 510 100 100 😞