Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zespół Nasz Orange
  • 2932
  • 10945
  • 64

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

@michozi, informacje które podałeś nie ma w żadnych dostępnych oficjalnych komunikatach. Tak samo nie ma regulaminu potwierdzającego to co zacytowałeś. Na to co napisałem wyżej jest dostępny regulamin na stronie orange.pl Jeżeli zostałeś wprowadzony w błąd przez Doradce, to mogę tylko przeprosić.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36268
  • 1366

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

A ktoś na regulamin promocji że jeśli by kupić od dziś do końca roku to będzie "mistrzowska piłka za free" bezterminowo? Bo znalazłem taki regulamin https://www.orange.pl/b/binaries/PL/771/WP_Pakiety_nc+_24m_urodziny_C+_01012019.pdf i jak go nie czytać - dotyczy zamówień po 1.01.2019. A nie w okresie pośrednim.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 8
  • 1

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

Zamawiałem w sobotę pakiet Canal+Select, dziś dostałem umowę, w której nie ma nic odnośnie pakietu Mistrzowska Piłka. Konsultant nawet nie wspomniał o tym że po Nowym Roku będą zmiany i żeby sie wstrzymać lub kupić od razu pakiet Prestige. 


Zespół Nasz Orange
  • 2932
  • 10945
  • 64

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

@viper1986, informacja którą podałem wcześniej w tym terminie nie była jeszcze dostępna. Stąd nie mógł Cię o tym poinformować.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 8
  • 1

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

Szkoda. Czy w takim razie jeśli po Nowym Roku zmienię C+Select na C+Prestige to Pakiet Mistrzowska Piłka będę miał za 0 zł?


Zespół Nasz Orange
  • 2932
  • 10945
  • 64

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?


@Piotrekk85 napisał(-a)
A ktoś na regulamin promocji że jeśli by kupić od dziś do końca roku to będzie "mistrzowska piłka za free" bezterminowo? Bo znalazłem taki regulamin https://www.orange.pl/b/binaries/PL/771/WP_Pakiety_nc+_24m_urodziny_C+_01012019.pdf i jak go nie czytać - dotyczy zamówień po 1.01.2019. A nie w okresie pośrednim.

Klienci otrzymują ten który załączyłeś. Bedzie ich porostu obowiązywał od 1 stycznia. Oczywiście dostają jeszcze taki jak dotychczas, czyli "Warunki świadczenia pakietu Extra+ z Canal+ Prestige" itd. zależy od tego co wybrał Klient.

 

@viper1986 napisał(-a)

Szkoda. Czy w takim razie jeśli po Nowym Roku zmienię C+Select na C+Prestige to Pakiet Mistrzowska Piłka będę miał za 0 zł?

Rozmawiałem z naszymi Ekspertami. Można zmienić na wyższą opcję. Potwierdzona jest pisemnie. Bedzie to nowy pakiet po 1 stycznia, więc podchodzi pod regulamin zacytowany przez Piotrekk85. Także mają zawierać "Mistrzowską Piłkę". Jak tylko przyjdzie ten sam regulamin, to ma działać 🙂


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36268
  • 1366

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

W tym regulaminie nie ma rozróżnienia na klientów przed 19.12 i po. Graniczna data to 1.01.2019.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 20
  • 8
  • 1

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

No dobrze w takim razie po nowym roku zmienię pakiet na wyższy, wolę płacić 10zł więcej niż 30.


Zespół Nasz Orange
  • 2932
  • 10945
  • 64

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

Musze nieco naprostować. Ze wstępnych ustaleń wygląda to tak:

 

Bez tytułu.png

 

Osoby posiadające powyższe promocje, przy których jest 0zł będą miały bezpłatnie. Również te, które już posiadają te pakiety, a nie wybierają ich obecnie. Ważna jest promocja z jakiej korzystamy. Od pierwszego stycznia zmieniają się warunki promocji, także nie jest konieczna żadna zmiana w regulaminach. W pierwszej wersji napisałem poprawnie, jednakże w następnym wprowadziłem nieco zamieszania. Za co przepraszam.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32329
  • 36268
  • 1366

Kanały Polsat Sport Premium - czy i od kiedy w ofercie?

Czyli na polski tłumacząc: droższy canal+ prestige (za 49,99 zł) się łapie, tańszy za 39,99 już nie.