Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak włączyć usługę telewizji w funboxie?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 24
  • 0

Jak włączyć usługę telewizji w funboxie?

Jak włączyć usługę telewizji w funboxie? Ikona telewizji w funboxie jest w stanie nieaktywnym . Mam podłączony dekoder Samsung i tv nie działa. Umowa podpisana na telefon i telewizję. Telefon stacjonarny działa a tv nie.

 

________________
* Doprecyzowałem temat wątku – Rafał

11 ODPOW. 11

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1776
  • 8628
  • 65

Jak włączyć usługę telewizji w funboxie?

@darekrb Możesz uruchomić ponownie FB, poczekać do jutra (może informacja o dodaniu usługi musi się przemielić w systemie) lub zadzwonić na infolinię, ewentualnie użyć czatu do kontaktu (może Max pomoże?).


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 24
  • 0

Jak włączyć usługę telewizji w funboxie?

Czekam już 3 dni i nic. Usterka zgłoszona do działu technicznego dziś już zamknięta i dalej tv nie ma


img_20240521_152250.jpg

 

________________
* Usunąłem zbędny spoiler – moderator Michał


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 1776
  • 8628
  • 65

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13279
  • 54475
  • 637

Jak włączyć usługę telewizji w funboxie?

@darekrb  tą usługa włączana jest automatycznie po dodaniu usługi do pakietu. Według mnie nie dodano usługi na platformie lub w systemie. 

Koniecznie reklamuj z zapytaniem, czy w systemie widać aktywne usługi IPTV 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 24
  • 0

Jak włączyć usługę telewizji w funboxie?

  1. Na stronie mam tylko rozpocznij i poradnik wi fi. Po analizie danych w opcji stan usługi mam komunikat że tv działa jak z nut!  Po wyjściu ze strony programu 998 telewizji dalej nie ma.

17163092231305671252434101575277.jpg

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13279
  • 54475
  • 637

Jak włączyć usługę telewizji w funboxie?

@darekrb  może być nie wykreowana na platformie...wtedy dekoder jak nie jest dopisany do bazy danych nie pociągnie softu i nie będzie działał 

Po prostu się nie aktywuje. 

Tylko diagnoza w systemach i na kreowaniu usług to wyjaśni 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 24
  • 0

Jak włączyć usługę telewizji w funboxie?

Już trzeci raz zgłaszam pomocy technicznej sprawę . Mają 36 godzin.  Zobaczymy .


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 24
  • 0

Jak włączyć usługę telewizji w funboxie?

28 05 mialem wizyte technika w domu. Po kilkukrotnym zglasznianiu usterki nikt od razu nie sprawdził, że problem tkwi w centrali orange. Zbywali mnie od poczatku. Zgloszenie( na chat i telefonicznie ) otwierali i zamykali bez usuniecia problemu. Dopiero po upierdliwej reakcji zakonczylo sie sukcesem. Ktos wrescie kompetentny na infolinii technicznej zajał sie sprawą poważnie. Moja "walka" trwała 2 tygodnie . Nie wspomnę , że o zmianie predkosci internetu ( zawierałem nowa w umowie) tez zapomnieli. UF..... 


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 13279
  • 54475
  • 637

Jak włączyć usługę telewizji w funboxie?

@darekrb Dziwie się, że tak prostej w sumie diagnozy nikt nie potrafił postawić, a my wiedzieliśmy, że to wina konfiguracji usługi (jak pisałem). Zastanawia fakt kompetencji obsługi, która (według mnie) od tego właśnie powinna zacząć, gdyż nie wymaga to marnowania czasu zarówno klienta jak i technika na rzeczy, które można ustalić zza biurka