Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

[IPTV] IWU 200 - błędy działania dekodera po wdrożeniu wyboru kanałów regionalnych

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 164
  • 3

[IPTV] IWU 200 - błędy działania dekodera po wdrożeniu wyboru kanałów regionalnych

Zauważyłem, że po wdrożeniu możliwości samodzielnego wyboru kanałów regionalnych na kanale 25 w IWU 200 w technologii IPTV pojawiły się poniższe błędy:

  • nie działają strzałki kierunkowe na kanale 25, przez co nie można zobaczyć, co obecnie znajduje się na innych kanałach i co będzie później na danym kanale
  • wciśnięcie przycisku INFO nie wyświetla opisu programów (dowolny kanał), a jedynie jego tytuł
  • strzałka kierunkowa w prawo na pozostałych kanałach pokazuje tylko następny program
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 164
  • 3

[IPTV] IWU 200 - błędy działania dekodera po wdrożeniu wyboru kanałów regionalnych

Wymieniłem dekoder na nowy i jak na razie jest ok - nie pobrał najnowszej aktualizacji, w której są widoczne programy regionalne. Jak się coś zmieni zrobię reopen.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12925
  • 53114
  • 616

[IPTV] IWU 200 - błędy działania dekodera po wdrożeniu wyboru kanałów regionalnych

@Arviss  spróbuj  przywrócić do fabryki z poziomu menu.  Może jakieś buble przy aktualizacji softu..


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 164
  • 3

[IPTV] IWU 200 - błędy działania dekodera po wdrożeniu wyboru kanałów regionalnych

3 resety do fabryki + 3 restarty. Bez zmian 😞


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 164
  • 3

[IPTV] IWU 200 - błędy działania dekodera po wdrożeniu wyboru kanałów regionalnych

Na ten moment zostało przyjęte zgłoszenie. Jeśli coś urodzi się w temacie lub problem będzie rozwiązany, dam znać w tym wątku - może innym forumowiczom się przyda 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 58
  • 164
  • 3

[IPTV] IWU 200 - błędy działania dekodera po wdrożeniu wyboru kanałów regionalnych

Wymieniłem dekoder na nowy i jak na razie jest ok - nie pobrał najnowszej aktualizacji, w której są widoczne programy regionalne. Jak się coś zmieni zrobię reopen.