Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

HBO OD nieaktualizowany

Anonim

Nie dotyczy

HBO OD nieaktualizowany

Witam

Mam pytanie na dekoderze orange ITVP samsung jest opcja HBO OD i tu moje pytanie o ile canal+ vod jest cały czas aktualizowane o tyle HBO OD od roku nie ma aktualizacji szczególnie filmy , seriale jeszcze jako tako , a co do filmów od roku zero zmian w kółko to samo . Kiedyś zapytałem na infolinii dlaczego tak jest odpowiedziano mi że orange nie mam miejsca dyskowego . HBO na swojej infolinii odpowiedziało że oni na to nie mają wpływu. To może zamiast HBO OD dać aplikację na dekoderze HBO GO tak jak jest NETFLlX  , albo częściej wymieniać filmy na HBO OD a nie ciągle trzymać te stare . Jeżeli orange ma podpisaną umowę z HBO na nadawania to też powinien udostępniać nowe filmy na bieżąco. Mam pytanie dlaczego tak jest może ktoś mi odpowie ?      

8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

HBO OD nieaktualizowany

  • @Anonim  HB OD widocznie nie ma zaintereowania, rozbudowa usługi trochę kosztuje, stąd jest jak jest, HBO GO pewnie było by lepszą alternatywą, ale trzeba by pomysł zrobić 😉

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

HBO OD nieaktualizowany

Szczerze mowiac pierwszy raz slysze o czyms takim jak HBO OD😁


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

HBO OD nieaktualizowany

HBO OD jest rzadko aktualizowany, jak cały kontent VOD. Niestety. Zostaje korzystanie z HBO GO.
Anonim

Nie dotyczy

HBO OD nieaktualizowany

Jak może być zainteresowanie HBO OD jak od roku nie ma żadnej aktualizacji .Tak HBO GO było by lepsze ponieważ mam wtedy dostęp do całej ich biblioteki i nie zabiera orange miejsca dyskowego. Ciekawi mnie czy canal+ vod ma większe zainteresowanie, a tam na bieżąco jest aktualizowana biblioteka ?     

Anonim

Nie dotyczy

HBO OD nieaktualizowany

ha ha to ma być żart 1 kwietnia za 1,5 miesiąca ?

Anonim

Nie dotyczy

HBO OD nieaktualizowany

canal+ vod jest aktualizowane na bieżąco więc nie cały i można to zrobić .

Anonim

Nie dotyczy

HBO OD nieaktualizowany

własnie o tym napisałem żeby zamiast HBO OD dać oprogramowanie  HBO GO do dekodera tak jak jest z NETFLIX-em.

Anonim

Nie dotyczy

HBO OD nieaktualizowany

@Anonim  to pomyśl zrób, jak będzie zainteresowanie to jest szansa 😉