Nie mo偶na wy艣wietli膰 tego wid偶eta.

HBO OD nieaktualizowany

Konto usuni臋te

Nie dotyczy

HBO OD nieaktualizowany

Witam

Mam pytanie na dekoderze orange ITVP samsung jest opcja HBO OD i tu moje pytanie o ile canal+ vod jest ca艂y czas aktualizowane o tyle HBO OD od roku nie ma aktualizacji szczeg贸lnie filmy , seriale jeszcze jako tako , a co do film贸w od roku zero zmian w k贸艂ko to samo . Kiedy艣 zapyta艂em na infolinii dlaczego tak jest odpowiedziano mi 偶e orange nie mam miejsca dyskowego . HBO na swojej infolinii odpowiedzia艂o 偶e oni na to nie maj膮 wp艂ywu. To mo偶e zamiast HBO OD da膰 aplikacj臋 na dekoderze HBO GO tak jak jest NETFLlX  , albo cz臋艣ciej wymienia膰 filmy na HBO OD a nie ci膮gle trzyma膰 te stare . Je偶eli orange ma podpisan膮 umow臋 z HBO na nadawania to te偶 powinien udost臋pnia膰 nowe filmy na bie偶膮co. Mam pytanie dlaczego tak jest mo偶e kto艣 mi odpowie ?      

8 ODPOW. 8

Poziom 36, Guru *
  • 6015
  • 10402
  • 187

HBO OD nieaktualizowany

• @Konto usuni臋te  HB OD widocznie nie ma zaintereowania, rozbudowa us艂ugi troch臋 kosztuje, st膮d jest jak jest, HBO GO pewnie by艂o by lepsz膮 alternatyw膮, ale trzeba by pomys艂 zrobi膰 馃槈

Poziom 36, Guru *
  • 2355
  • 5529
  • 167

HBO OD nieaktualizowany

Szczerze mowiac pierwszy raz slysze o czyms takim jak HBO OD馃榿

Poziom 40, Guru *****
  • 30396
  • 24017
  • 1303

HBO OD nieaktualizowany

HBO OD jest rzadko aktualizowany, jak ca艂y kontent VOD. Niestety. Zostaje korzystanie z HBO GO.
Konto usuni臋te

Nie dotyczy

HBO OD nieaktualizowany

Jak mo偶e by膰 zainteresowanie HBO OD jak od roku nie ma 偶adnej aktualizacji .Tak HBO GO by艂o by lepsze poniewa偶 mam wtedy dost臋p do ca艂ej ich biblioteki i nie zabiera orange miejsca dyskowego. Ciekawi mnie czy canal+ vod ma wi臋ksze zainteresowanie, a tam na bie偶膮co jest aktualizowana biblioteka ?     

Konto usuni臋te

Nie dotyczy

HBO OD nieaktualizowany

ha ha to ma by膰 偶art 1 kwietnia za 1,5 miesi膮ca ?

Konto usuni臋te

Nie dotyczy

HBO OD nieaktualizowany

canal+ vod jest aktualizowane na bie偶膮co wi臋c nie ca艂y i mo偶na to zrobi膰 .

Konto usuni臋te

Nie dotyczy

HBO OD nieaktualizowany

w艂asnie o tym napisa艂em 偶eby zamiast HBO OD da膰 oprogramowanie  HBO GO do dekodera tak jak jest z NETFLIX-em.

Poziom 36, Guru *
  • 6015
  • 10402
  • 187

HBO OD nieaktualizowany

@Konto usuni臋te  to pomy艣l zr贸b, jak b臋dzie zainteresowanie to jest szansa 馃槈