Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

HBO Max - sugestia Moja lista


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 188
  • 591
  • 2

HBO Max - sugestia Moja lista

Posiadam w swoim pakiecie HBO Max. Przeglądając co oferuje aplikacja HBO Max postanowiłem ciekawe dla mnie pozycje zawrzeć w "Moja lista" w TV a w wersji na PC w "Moja zawartość". Najbardziej interesowała mnie funkcjonalność automatycznego odtwarzania następnej treści z tego co mam zapisane w "Moja lista". Nazwijmy to w "Ulubione". Istnieje taka funkcjonalność, co z pewnością nie jest nowością. Jednak to mi nie wystarcza. Automatyczne odtwarzanie kolejnych pozycji działa wyłącznie w kontekście seriali. W przypadku, gdy lista zawiera różne tytuły nie będące serią już nie działa. Tym samym wykonałem krótką propozycję do HBO. Poniżej jej treść.

"Szanowni Państwo,

Chcę zapytać o odtwarzanie materiałów zawartych w "Moja lista".
W ustawieniach "Moja lista" jest możliwość ustawienia automatycznego odtwarzania następnego odcinka danego serialu. I to działa. Jednak działa wyłącznie w przypadku seriali. A szkoda.
Tym samym składam na Państwa klawiatury pomysł wprowadzenia funkcjonalności automatycznego odtwarzania wszystkich treści zawartych w "Moja lista" lub "Moja zawartość". Po stworzeniu profili z różnymi zawartościami (seriale, filmy fabularne, filmy dokumentalne itp.) autoodtwarzanie kolejnych odcinków zadziała (co logiczne) w przypadku seriali z jednego tytułu. Natomiast nie zadziała w przypadku różnych tytułów zapisanej listy. Czy można liczyć na wprowadzenie owej funkcjonalności?"

 

W szybkiej odpowiedzi HBO rzekło:

"Szanowny Panie Dawidzie, dziękujemy za kontakt z Działem Obsługi Klienta HBO Max.

Bardzo dziękujemy za przekazaną sugestię dotyczącą usprawnienia działania platformy HBO Max. Jako że cenimy uwagi naszych Użytkowników, Pana sugestia zostanie oczywiście przekazana do odpowiedniego działu. Nie możemy jednak na ten moment zapewnić, że owa funkcja zostanie wprowadzona w najbliższym czasie. 
Jeżeli pojawią się jeszcze jakieś pytania — zapraszamy do kontaktu.
Pozdrawiam serdecznie
Piotr"
 
Po szczegółowej lekturze powyższych słów HBO szczęśliwy mój byt ze świadomością, że nie przekreślili pomysłu już na starcie 😏.

 

 

 

 

_________________

*Doprecyzowałem nazwę tematu - moderator Wojciech.

28 ODPOW. 28

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2372
  • 9833
  • 84

HBO Max

@Dawid_Paris  świetny pomysł 👍 Myślę, że pomysł dotyczący wprowadzenia automatycznego odtwarzania wszystkich treści zawartych w moja lista lub moja zawartość zostanie wprowadzony przez HBO  i będzie dostępny w serwisie HBO Max 🙂


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

HBO Max

@Dawid_Paris  nie przekreślili, ale też nie potwierdzili że wprowadzą, zdaje się że to "utarta regułka" z ich strony... Kiedyś też pisałem do nich ale w innej sprawie (jak jeszcze było HBO GO) i też szybko odpisali w podobnym tonie... więc...


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2052
  • 11589
  • 52

HBO Max

Ja tam szczerze wątpię, by to wprowadzili, chyba że będzie dodatkowe ustawienie w kwestii filmów, wkurzył bym się mocno, jakby mi odtwarzało filmy po kolei, zresztą w aplikacji te odtwarzanie nie dopracowane, przerwa w serialu i trzeba naklikać się by ruszyło, czasem ruszy od sezonu 1... zamiast 3 przykładowo, pewnie jakiś bug.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

HBO Max

@IreneuszCD  poczekajmy na Maxa (oczywiście nie tego pomarańczowego 😁😉), może apka będzie bardziej dopracowana.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 188
  • 591
  • 2

HBO Max

@slav72 Nie przekreślili, owszem. Natomiast z treści odpowiedzi wynika, że ewentualne wprowadzenie owej funkcjonalności nastąpi w bardziej odległym czasie 😎. I tutaj nadzieja nabrała bardziej wyraźnego smaku 😀...


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

HBO Max

@Dawid_Paris  według mnie prędzej nastąpi w Polsce przekształcenie HBO Max w Max niż to wprowadzą i to co "ewentualnie mieliby wprowadzić" odpisując na Twoje pismo nie będzie miało jakiegokolwiek znaczenia gdyż to obiecywała inna firma.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5474
  • 22045
  • 179

HBO Max

Jedyne co z tej odpowiedzi wynika, to to że nikt nawt nie czytał propozycji. Odpowiedź jest wygenerowana automatycznie przez jakiegoś bota. Nie ma się czym ekscytować.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

HBO Max

@j131  o to to właśnie, nazwałeś rzecz po imieniu.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 188
  • 591
  • 2

HBO Max - sugestia Moja lista

@IreneuszCD Dodatkowe ustawienie autoodtwarzania w kontekście filmów nie będących serią brzmi praktycznie.

Natomiast co do Twoich słów "wkurzył bym się mocno, jakby mi odtwarzało filmy po kolei", to Twoja ewentualna frustracja nie musiałaby miewać miejsca, gdyż wprowadzona funkcjonalność zdecydowanie powinna mieć możliwość wyłączania. A jeszcze bardzie wartościowa opcja owej funkcji, to możliwość wyboru która pozycja z listy ma być odtwarzana jako kolejna.

 

W kwestii nie dopracowania oraz braku stabilności odtwarzania automatycznego w kontekście seriali zgadzam się całkowicie.