Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

HBO MAX już 8 Marca

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

HBO MAX już 8 Marca

@bronzub  pakiet na bogato masz 😄

Poczekam jeszcze i w promocyjnej cenie wykupię 😎

 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12993
  • 2

HBO MAX już 8 Marca

@Anonim , to mam szansę z automatu wejść w nową formułę, a jeszcze tej nie liznąłem. Na Netflixie też założyłem konto. Faza eksperymentowania więc trwa😀


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29500
  • 271

HBO MAX już 8 Marca


@bronzubnapisał(-a)

@slav72 , taką informację również uwieczniłem, ale stało się😊HBOGO.JPG@slav72 , dopowiem, bo we Flexie też uwieczniłem pierwszy miesiąc aktywacji za darmo i od 9 marca to 24,90. Mogę również zrezygnować. Póki co, jestem w fazie dziecięcej fascynacji😂 


Jasne że rezygnuj, nie ma sensu przepłacać, tym bardziej że od 8 marca wchodzi do Polski lepsza wersja HBO MAX w promocyjnej cenie 19,99 zł/mies.

Anonim

Nie dotyczy

HBO MAX już 8 Marca

@slav72  na telefonie tego nie da się przeczytać, ale bez sensu brać teraz HBO Go, 8. 03 wskoczy HBO max lepszy i tańszy, testował bym na miejscu @bronzub  inne serwisy filmie, niektóre są tańsze na starcie, po miesiąc się rezygnuje, lub pozostaje jak oferta spasuje 😎


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12993
  • 2

HBO MAX już 8 Marca

@Anonim , ponieważ nie mam satelity, ten "miesiąc miodowy" mi pasuje do eksperymentowania, póki zima jest😊 @slav72 , Flex ma ten najtańszy pakiet w ofercie, czy jestem jeszcze za zielony, by to ogarnąć? "Nowe zabawki", to wow!😀


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29500
  • 271

HBO MAX już 8 Marca

@Anonim  to czego nie możesz odczytać to cytat z tego co wstawił @bronzub , ja napisałem to co Ty, lepiej zrezygnować z HBO GO i 8 marca wziąć w promocyjnej cenie HBO MAX (19,99zł)

@bronzub  nie wiem jak jest we Flex, nie mam tego, podaje Ci ceny z wolnego rynku.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12993
  • 2

HBO MAX już 8 Marca

@slav72 , rezygnacja chyba nie jest możliwa po opłaceniu. Mam rację? To przecież świadomie zawarta umowa, a nie przypadkowe kliknięcie. Możesz chyba jedynie nie korzystać, a kasiora przytulona na platformie😊

Anonim

Nie dotyczy

HBO MAX już 8 Marca

@slav72  promocja trwa do końca Marca, @bronzub  obejrzy przez miesiąc i zrezygnuje, wystartuje potem w HBO max, trochę zabawy z kontaktami, ale trochę grosza oszczędzi 😎


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29500
  • 271

HBO MAX już 8 Marca

@bronzub  nie wiem na jakich zasadach wykupiłeś ale zdaje się że po miesiącu można zrezygnować lub przejść na HBO MAX w promocyjnej cenie od 8 marca (data wejścia serwisu i zastąpienia HBO GO), musisz doczytać regulamin.

@Anonim  właśnie to miałem na myśli i napisałem (wyprzedziłeś mnie o kilka sekund 😉)


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12993
  • 2

HBO MAX już 8 Marca

@slav72 ,  w aplikacji Flex mam pierwszy miesiąc za darmo i tam mogę zrezygnować. Od 9 marca musiałbym opłacić. Natomiast mam czas do Dnia Kobiet na koncie HBO GO, jaki manewr poczynić. Bo też do 9 marca mam na bogato opłacone, więc w jeden dzień mogę podziałać. Zobaczę, jak i czy pojawi się mi info o max.

@Anonim , Ty i @Misiek62  macie jakiś kosmiczny, telepatyczny łącznik, albo sami kosmici na śnie Wam wszczepili takie same chipy 😂 Pobawię się i albo pokocham, albo rzucę. Pamiętajcie o tym, że mam darmowe pakiety i ukryte zasoby do nawigacji. Zamierzam pobawić się w amatora testowania😀